Jan Ulbrych, internista Brno

Jan Ulbrych

Internista

Zábrdovická 3, Brno
Vojenská nemocnice Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Asi se budu opakovat, protože tu bylo vše již zmíněno. Mimo špičkovou profesionalitu je pan doktor především člověk, jehož vlastnostmi jsou lidskost, empatie, neuvěřitelná ochota a obětavost, vždy se snaží pacientovi vyjít vstříc. Mimo tohle všechno dokáže člověku mlčky pomoci svým vnitřním klidem, který vyzařuje a konejšivým hlasem, neocenitelnými vlastnostmi, které u jiných odborníků marně hledám. Pan doktor se totiž chová k pacientovi především jako k člověku, s kterým cítí a sdílí jeho trápení, přičemž udělá pro pacienta maximum. Znám málo lékařů, kteří jsou na svém místě takovým požehnáním.

Velmi dobrý odborný lékař, zajistí všechna potřebná vyšetření, vhodně léky upravuje léčbu, doporučuje v případě potřeby i lázeňskou léčbu, maximální spokojenost s jeho přístupem k pacientovi.

Neznám lepšího doktora internistu , který neponechává nic náhodě , díky jemu který mi zachránil život , je to doktor opravdu na svém místě !

Vynikající lékař i člověk, pro kterého je léčit bližního svého posláním! Vyslechne a vysvětlí, jedno jestli Vám je 18 nebo 80 let! Vděčná pacientka, která vyslechla v čekárně x lidí, kteří mají jenom kladnou zkušenost. To ovšem platí i o sestřičkách a ostatních lékařích Vojenské nemocnice v Brně.

vynikající lékař ,velmi hodný a chápavý člověk,chodím k němu již velmi dlouho a moc mi pomohl .Děkuji mu za mnoho
co pro mne udělal.
BRÍMUS VLADIMÍR

Báječný lékař..pečlivý, zodpovědný, chápavý, vstřícný a lidský....zachránil mi život po tom, co jiný mne málem zabil. Úžasný člověk, nedám na něj dopustit. V současné době je to téměř vyjímka.

Super PAN doktor

Působí uklidňujícím dojmem, pečlivý, ochotný, důsledný, při vyšetření věnuje patřičnou péči, neodbývá.

Obětavý, ochotný a zodpovědný lékař

Velmi dobrý a odpovědný specialista, maximální spokojenost