Adresa

Vojenská nemocnice Brno
Zábrdovická 3, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: jiné místo Jiný

Úžasný pan doktor, hodný a citlivý. Vzorem pro ostatní lékaře . Ještě se mi nestalo, aby mi při vyšetření byla puštěna hudba / Vltava od Bedřicha Smetany/….Ač vyšetření nepříjemné, přístup pana doktora i sestřičky byl neuvěřitelně milý. Je mi jen lito, že další kontrola za deset let . …. Tato nebo podobná zařízení navštěvuji nerada, ale prostředí kliniky je velice příjemné , tedy se těším na další návštěvu a když budu kolem projíždět, na pana doktora s radosti vzpomenu….

V
Ověřený profil

Asi se budu opakovat, protože tu bylo vše již zmíněno. Mimo špičkovou profesionalitu je pan doktor především člověk, jehož vlastnostmi jsou lidskost, empatie, neuvěřitelná ochota a obětavost, vždy se snaží pacientovi vyjít vstříc. Mimo tohle všechno dokáže člověku mlčky pomoci svým vnitřním klidem, který vyzařuje a konejšivým hlasem, neocenitelnými vlastnostmi, které u jiných odborníků marně hledám. Pan doktor se totiž chová k pacientovi především jako k člověku, s kterým cítí a sdílí jeho trápení, přičemž udělá pro pacienta maximum. Znám málo lékařů, kteří jsou na svém místě takovým požehnáním.

Z
Ověřený profil

Velmi dobrý odborný lékař, zajistí všechna potřebná vyšetření, vhodně léky upravuje léčbu, doporučuje v případě potřeby i lázeňskou léčbu, maximální spokojenost s jeho přístupem k pacientovi.


K
Ověřený profil

Neznám lepšího doktora internistu , který neponechává nic náhodě , díky jemu který mi zachránil život , je to doktor opravdu na svém místě !


J
Ověřený profil

Vynikající lékař i člověk, pro kterého je léčit bližního svého posláním! Vyslechne a vysvětlí, jedno jestli Vám je 18 nebo 80 let! Vděčná pacientka, která vyslechla v čekárně x lidí, kteří mají jenom kladnou zkušenost. To ovšem platí i o sestřičkách a ostatních lékařích Vojenské nemocnice v Brně.


B
Ověřený profil

vynikající lékař ,velmi hodný a chápavý člověk,chodím k němu již velmi dlouho a moc mi pomohl .Děkuji mu za mnoho
co pro mne udělal.
BRÍMUS VLADIMÍR


E
Ověřený profil

Báječný lékař..pečlivý, zodpovědný, chápavý, vstřícný a lidský....zachránil mi život po tom, co jiný mne málem zabil. Úžasný člověk, nedám na něj dopustit. V současné době je to téměř vyjímka.


Super PAN doktor


Působí uklidňujícím dojmem, pečlivý, ochotný, důsledný, při vyšetření věnuje patřičnou péči, neodbývá.


Obětavý, ochotný a zodpovědný lékař


Došlo k chybě, zkuste to znovu