Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dlouho jsem hledal dobrého lékaře než jsem našel pana doktora, jsem u něho již par let a jsem spokojen s jeho přístupem i přístupem jeho sestry.

M
Ověřený profil

Jsem znechucena chováním pana doktora i jeho sestry k mé osobě. Naprosto neprofesionální, nadřazený a arogantní přístup a přezíravé chování, nehledě na urážlivé (dokonce!!!) poznámky. Jsem sice jen pouhá studentka psychologie, ale domnívám se, že toto opravdu není zdravotnický personál na svém místě, rozhodně nedoporučuji.

M
Ověřený profil

Musím říci o skvělý přístup k tomuto praktickému lékaři.Tak jsem dlouho chodila než jsem někoho takového našla.Chodila jsem k lékařům bylo to strašné.Teď jsem s Panem doktorem hodně spokojena.Pan doktor je hodný,vyslechne.Jsem ráda,že tam chodím.setřička je moc hodná.Jinak doporučuji.


Z
Ověřený profil

6 měsíců objednané na vakcínu a jako závodní lékař a sestra nebyli schopni informovat podnik o změně ordinační doby.Sestra nás osobně objednávala na 13 hod unavené po práci jsme se v 13 hod dočkaly místo vakcíny lhaní že termín byl zrušen, řevu lékaře na celou čekárnu a zabouchnutí dveří před nosem.Měli naspěch a přeci je objednaní pacienti nebudou zdržovat.S takovým přístupem jsme se ještě nesetkaly.Ještě že máme na výběr lékaře.Jejich přístup je neprofesionální v elektronické době.Údajně neměli vakcínu,ale kolegyni která tam byla o pár minut dřív naočkovali samozřejmě ji taky seřvali


R
Ověřený profil

Musím se podělit o skvělý přístup tohoto praktického lékaře, kéž by to bylo automaticky všude!
Z tohoto lékaře by si měli vzít ostatní lékaři příklad.
Jsem neslyšící a návštěva jakéhokoliv lékaře je velmi stresující z důvodu komunikační bariéry.
Člověk může být mistr v odezírání, ale jsou situace, kdy odezírat je nemožné. Podepisuje se na tom stres, nemoc a také musí být člověk zvyklý na artikulaci mluvícího.
Tento lékař nejenže neztrácí trpělivost mi něco vysvětlit, ačkoliv to musí několikrát opakovat, ale velmi mě potěšilo, že ho napadlo použít přepis řečeného. Natočil ke mě monitor, zvětšil písmo a už to jelo. Veškeré jeho odpovědi a doporučení zapisoval na monitor. Den je hned hezčí.


P
Ověřený profil

Pan doktor ordinuje za paní doktorku Zátopkovou, která byla výborná. Pan doktor byl na mě moc rychlý a zbrklý. Menší nezájem nebo spíš rychle ať to máme hotové a další, cítila jsem se trochu odbytá. Možná jsem ten typ,co potřebuje trochu přátelštější chování. Byla jsem u něj jen jednou a nejspíš si budu hledat jiného doktora.


Z
Ověřený profil

Léčil mě ibalginem, i když jsem mu řekla, že mi nezabírá ani na bolest natož na něco jiného. Potkala jsem ho v Mojí ambulanci a teď je tuším přestěhovaný do polikliniky v Ostravě - Hrabůvce. Neposlouchal ani mě ani moje srdce, plíce a na to, že je mladý, tak na mě působil dosti vyhořele. Byla jsem u něj na ošetření 2x a stejnou diagnózu bych si napsala i sama. Po třetí už jsem k němu vyloženě nechtěla a zvolila jiného lékaře.


V

Pán doktor dnes ošetřil mou maminku K. Gajdošovou a ta ho velice chválila, za jeho nádherný a lidský přístup k ní. Že vše jí vysvětlil a také vyposlechl..... Došla od něj, jak vyměněná...... Moc mu děkuji a maminka taktéž..... je opravdu SKVĚLÝ ČLOVĚK a LÉKAŘ ...........


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti