Plachého 27, Plzeň

Za mne ten nejlepsi zubar v plzni a to pristupem, kvalitou prace a informaci. Vzdy profesionalni vystupovani, vi, co ma dělat a to vše v lehke a prijemne atmosfere. Diky

Popravdě řečeno a s plnou odpovědností zde píši, že doby, kdy mne pojímala panická hrůza ze zubaře se tato panická hrůza ukončila dnem návštěvy, hovorem a prací pana doktora Říčaře. Patří mu mé obrovské poděkování za ochotu, přístup, odbornost, věčnou pohodu a preciznost.Dále co je pro mne neméně důležité je přátelské prostředí,s kompletním servisem a informací o zákrocích které je zde na denním pořádku. Jednoduše zlaté ruce !!! Seznámením s panem doktorem pro mne jak jsem se již zmínil v úvodu spadlo hodně těžké břemeno,které jsem měl vždy s pomyšlení na stomatologa. Proto i tímto způsobem bych mu moc rád za vše co pro mne udělal poděkoval a taktéž jsem rád, že jsem poznal tak skvělého člověka a stomatologa. Samozřejmě taktéž a nerad bych zapoměl poděkovat i personálu, který je k mé osobě vždy příjemný.

Vícekrát již tohoto lékaře nevyhledám, velmi náladový, někdy až nepříjemný, je cítit cigaretami a s péčí také nejsem spokojena.