Jan Netolický, zubař Plzeň

MUDr. Jan Netolický

Zubař

3 názory

Uložit


Adresa

Alej Svobody 80, Plzeň
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
3 názory

M
Ověřeny pacient

Mám pouze jednu zkušenost s návštěvou pohotovosti. Při stříhání stehu, výplachu a napsledném zavádění drenu se to bez bolesti neobešlo. Zároveň si však cením toho, že i když mě pan doktor solidně potrápil, nedoporučil mi umrtvovací injekci z důvodu velkých dávek anestetika při vytržení zubu, kdy by mohlo hrozit ochrnutí svalu. Pan doktor byl příjemný a sympatický, jediné co bych vytkla, že mne neinformoval o průběhu zákroku.


Mohu říci o panu doktorovi Netolickém jen to nejlepší.Již několik let k němu dojíždíme.Jezdíme za ním až z Toužimska do Plzně ,já a moji dva klucí a jsme nadmíru spokojeni.Kdykoliv jsme potřebovali, vždy ochotně a bez problémů pomohl,s každým zubem si dovedl pohrát a vždy zachránit.Každý druhý zubař raději trhá,ale on ne.Dovede vše skvěle vysvětlit a při zákroku s člověkem komunikuje ,že pacijent ani nevnímá bolest.Neměnila bych ho za žádnou cenu a myslím že kluci také ne.Zažila jsem spoustu stomatologů ,nebot mám ze zubama stále problémy ,ale na něho bych nenechala dopustit.Jen doufám že nám také nebude chtít odejít do zahraničí.Tady takové doktory potřebujem.Děkujeme vám tímto.!!! Leityová


Ověřeny pacient

MUDr. Jan Netolický, který ordinuje v hlavní lochotínské nemocnici v Plzni - oddělení stomatologie.
Můžu říct, že není doktor jako doktor. Asi před dvěma roky mi začala nesnesitelně bolet stolička - byl to nerv, který chtěl bohužel ihned vytrhnout. Musel Jsem na Silvestra na pohotovost - Plzeň nábřeží. Zub byl otevřen a nerv zmražený. Pak jsem šel ke svému doktorovi do Domažlic, který určil, že nerv by měl v zubu být a že ho tedy bude oživovat. Oživoval ho natolik, že se mi udělal váček, který si postranně na dásni udělal pištěl z kterého mi tekl hnis. Ihned jsem si o domažlickém doktorovi udělal obrázek. Nechal jsem si udělat výše uvedené nemocnici vyšetření = zub podle MUDr. Jana Netolického byl tak zhnisaný, že byl určený k vytržený - nerv hnil v zubu a vytvářel hnis. Po dvou letech čištění ho pan doktor dal do pořádku. Jiný lékař by se s takovým to případem nezabýval a zub by rovnou vytrhl. Můžu říct, že jsem nikdy nezažil tak profesionální přístup k pacientovi. Vřele doporučuji pana MUDr. Jana Netolického:))) Děkuji pane doktore!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti