Studio zdraví
Veverkova 4/1412, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Poradna pro krásu kůže, duše i těla
Donovalská 2222, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Co se týče léčby bolestí zad a velice bolestivé chůze, pan doktor vše vyřešil během pěti minut. Jeho kolegové skoro rok vůbec netušili v čem je problém. Takže za mě, dávám panu Miklánekovi 20 bodů z deseti možných.

Umístění: Studio zdraví Jiný

Pan doktor je kapacita. Vždy profesionální přístup a ochota ke své práci přistupuje s neuvěřitelným klidem a ochotou Vám naslouchat. Moc milý a příjemný přístup. Kéž by takových skvělých doktorů na tomto světě bylo více. Všem vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo

S léčbou pana doktora jsem velmi spokojený. Mnohokrát mi v životě pomohl k návratu ke zdraví. Odstranil časté průjmy, jindy zase jarní alergii. Celkově mě vyladil a postupně navrátil lepší zdraví plus vylepšení životní energie.
Předepsal léčbu na psyché i duši, to také přineslo své. Jsem za to rád. V létě tohoto roku 2019 mi vyskočil bederní obratel. Byla to ukrutná bolest, kterou jsem nikdy nezažil. Křičel jsem bolestí. Díky tomu že je možné panu doktorovi zavolat každý den a poradit se, jsem byl správně nasměrován a rychle objednán na návštěvu jeho ordinace. Vrátil mi vyhozený obratel a udělal akupunkturu a dal homeopatika i na páteř. Ukázal cvik abych si mohl sám pomoci, když by se to někdy opakovalo. Za týden jsem byl již v práci. Za normálních okolností by léčba trvala 3-4 měsíce, možná i operace. Pan doktor se stal naším rodinným doktorem. Máme li problém, voláme hned jemu. Pokud bude pacient v negaci a že mu nic nepomůže, tak opravdu tak to i bude. Rozumím i těm kteří pana doktora pomlouvají, že jim to nepomohlo atd. Při homeopatikách nesmíte užívat mentol , tedy ani v zubní pastě. jinak léčba nepomáhá. Z homeopatik si odstraňuji I ten čárový kód, je to lepší. Co se týká peněz, neřeším. Vážím si pomoci těch kdo umí. Zdraví je přednější. Když si dávají lidé auto do opravny zaplatí obrovské sumy peněz a rádi. Ale za své zdraví několik tisíc odmítají dát. J.Černý
PS: Co trvá vyšetření v nemocnici dny a týdny, zjistí doktor za brzkou chvíli. Změří zdraví orgánů, plísně,viry a podpoří homeopaticky orgány, duši či psyché.

Umístění: jiné místo doložení tvrzení

Po telefonu pan Miklánek nebyl schopen ani ochoten zodpovědět mé dotazy, ba ani nebylo možné se s ním domluvit na schůzce. Studie potvrzující jeho tvrzení o škodlivosti kombinace kávy s mlékem odmítl dodat, naopak byl spíše arogantní. Nemohu doporučit.

Umístění: jiné místo Výstava Zdraví a duše

Při návštěvě výstavy Zdraví a duše před 3lety mne Mudr. Miklánek (prezentoval se jako primář) vyzval k vyšetření. Během asi 5min. pohovoru si opsal údaje z karty ZP, prohlédl čerstvou zprávu z RTG páteře a vyslechl, jaké mám potíže. Dostala jsem rcp. na dvoje homeopatika a bez dokladu zaplatila 800Kč v hotovosti. Zlepšení nulové. Ke konci roku mě kontaktovala ZP, jelikož po ní bylo požadováno proplacení výkonu...

Umístění: Studio zdraví psychika,trvalá zácpa

K panu Miklánkovi jsem se dostala asi před 20 lety,už ani nevím,kde jsem na něho sehnala kontakt...ordinoval jen se sestrou,sice mi nějaké homeo léky prodal,a celkově si naúčtoval 1500kč,s tím ať ho navštívím znovu...vzdala jsem to..nepomohl mi a nemohla jsem si to dovolit ani finančně....tak nevím,možná je dobrý,ale také pořádně drahý.

Umístění: Studio zdraví Neléčitelná nemoc

Vážení,
chtěl bych se touto cestou vyjádřit k činnosti MUDr. Jana Miklánka ze Studia zdraví v Praze, u kterého jsem v letošním roce byl poprvé.
Jsem už starší člověk a zdravotních problémů s postupujícím věkem přibývá, ale zásadní byla už dlouhodobá stálá bolest v zádech, která se projevovala v oblasti pod lopatkami. Opakovaně jsem si stěžoval u svého obvodního lékaře a byl jsem 2x na vyšetření u internisty, který prověřoval stav žaludku. Já jsem si myslel, že se ozývá slinivka. Nakonec jsem začátkem listopadu roku 2017 dostal horečky, při kterých jsem zjistil, že se mi změnila skladba žaludečních šťáv (cítil jsem změnu v žaludku a obsah žaludku se mi navíc vracel až do krku). V této souvislosti se mi objevily silné bolesti v kloubech pravého ramene, obou zápěstích a všech drobných kloubů na obou rukou. Najednou jsem přestal být soběstačný, nemohl jsem si ani vyčistit zuby, nemohl jsem se učesat a nemohl jsem dělat žádné z běžných věcí, které normální smrtelník dělá dnes a denně. Následovaly obrovské deprese a myšlenky na smrt, protože jsem si nedovedl představit, že bych byl odkázán na pomoc jiných.
Po několika týdnech, když jsem se doplazil k obvodnímu lékaři, jsem dostal antibiotika, které poněkud zlepšily stav a dvě doporučení, z nichž jedno bylo k internistovi a druhé k ortopedovi. Objednání a vyšetření u odborníků však trvá měsíce, ale nakonec byly obě vyšetření bez nálezu, jenom já jsem úpěl pod atakem nemocí.
Pak jsem si vzpomněl na MUDr. Jana Miklánka, kterého jsem se zeptal e-mailem na radu, ale on mě rovnou pozval na vyšetření.
Výsledek vyšetření a léčení je neuvěřitelný, byl jsem zbaven letité bolesti v zádech, zlepšil se mi stav bolavých kloubů tak, že mohu dělat všechny myslitelné lidské úkony, kde není třeba velká fyzická síla a jsem soběstačný. Nakonec musím zmínit i psychickou změnu, měl jsem pocit, že mi někdo dobil baterky, opustily mě deprese, získal jsem nebývalou chuť do života a najednou mi nebylo nic zatěžko.
Jenom člověk, který měl velké bolesti v zádech a nebyl schopen používat ruce, může posoudit takovou radikální změnu, při které je vrácen do plnohodnotného života.
Milan Hanzlík

Chtěla bych se s Vámi podělit o svoji zkušenost s MUDr. Miklánkem, Navštívila jsem ho letos v lednu na astrovíkendu v Brně, kde se prezentoval se svými dlouholetými zkušenostmi a praxí ve svém oboru. Když jsem procházela kolem jeho stolu v sále, sám mě vybídnul, abych se za ním zastavila. Po velice krátkém úvodním rozhovoru,který trval přibližně 2 minuty a sdělení svých zdravotních problémů, se mně pokusil odblokovat krční páteř, což trvalo přibližně 2 - 3 minuty a výsledek byl téměř nulový. Poté jsme se posadili ke stolu a začal mně předepisovat nějaké léky s tím, že mu mám zaplatit 1.000 Kč. Když jsem se ho zeptala na to, proč mu mám dát 1.000 Kč, když uvádí, že vyšetření je zdarma přes moji pojišťovnu, tak mně na to odpověděl, abych mu tedy zaplatila pouze 600 Kč, že přece musí zaplatit za pronájem místa na astrovíkendu. Když jsem odmítla mu tuto částku zaplatit, řekl mi, ať tedy jdu, že to necháme na pojišťovnu a velice rychle se mně snažil zbavit. Jeho chováním jsem byla naprosto zaskočena a nabyla jsem dojmu, že mu nejde ani tak o zdraví člověka, ale spíše o to, jak zinkasovat co nejvíce peněz.
D.L.

spokojená pacientka

Chtěla bych touto cestou poděkovat primáři MUDr. Janu Miklánkovi, který mi už po dobu jednoho roku perfektně ošetřuje mojí bolavou páteř. Jsem již několik let důchodkyně a věřte, že finančně mne tento obětavý člověk se zlatýma rukama nevyždímal, naopak je mnohem levnější jak kdejaký léčitel. Vždycky mohu kdykoliv v kterýkoliv den zavolat na jeho telefonní číslo , urychleně mne objedná a hned mi pomůže napravit tu mojí stále znovu bolavějící páteř. Ve svém okolí, kde bydlím, jsem takového lékaře nenašla a proto za ním jezdím když to potřebuji až do Prahy. Uvědomuji si z toho zde přečteného, že kdo chce tvořit dobro, dokáže udělat kolem sebe dobro, kdo chce vzbuzovat zlo, potom se ničí tím, že kolem sebe šíří jen to zlo.

Moje zkušenost je následující:
Celkové ošetření trvalo 45 minut. MUDr. Miklánek mi šetrně odblokoval páteř, provedené ošetření platila zdravotní pojišťovna.
Za vyšetření a diagnostiku dalších zdravotních problémů vč. předpisu homeopatických léků jsem zaplatila 4030 Kč - bez příjmového dokladu. Léčba byla naprosto neúčinná.
Tohoto lékaře bych doporučila pouze pro problémy s páteří, obávám se, že naděje na vyléčení jiných nemocí jsou marné. V každém případě však pacientovi důkladně pomůže od peněz.