Adresa

Ordinace PL stomatologa
Vítězná 1, Kutná Hora

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Vynikající stomatolog, neměnila bych. Mínusem jsou dlouhé objednací lhůty a i když jste objednáni na určitou hodinu, v mnoha případech i dlouhá čekací doba.

Š
Ověřený profil

Chodím do ordinace už 10 let, přibral si i mého manžela a dcery ,
Dříve jsem měla panickou hrůzu jen po vyslovení slova zubař, ale od té doby co chodím k panu Havlovicovi mě žádný strach nedoprovází, je to profesionál, sympatický hodny člověk, umí to s dětmi a vždy se na něj moc těšíme, sestřička je skvělá.
Atmosféra v ordinaci i v čekárně vždy příjemná a moc oceňuji hrací koutek pro dětičky. .
Proste jedním slovem paráda :)
A jestli někdy nemá náladu (což se mi nikdy nestalo )
Tak je to taky jen člověk !

Ověřený profil

Martin Víšek -Kutná Hora


Nejduležitější věc,má šikovný ruce,jakýkoliv zákrok minimální bolest.Co si si víc mužete přát od svého zubaře...???


Ověřený profil

Chodím k panu zubaři od malička nikdy nebyly žádné komplikace, které bohužel nastaly až teď. Dnes sem k panu zubaři šla o blbý podpis s razítkem kvůli zubní hygieně a bohužel to byl takový problém, že mě otočil ve dveří a řekl, že mi nic dávat nebude. Předtim když sem u něj byla tak mě chtěl vzít na rentgen a jen sem řekla, že se mi tam nechce (jen ze srandy) a hned mi řekl ať se tedy seberu a vypadnu, že si lidi furt myslí, že je zubaři potřebuji ale, že to tak vůbec není. Tak ať jdu pryč.. To už si myslím že k dlouholetým pacientům není moc fér zacházení. Nicméně vyhnal od sebe celou mou rodinu hrubým zacházením. A teď odcházím i já, protože co je moc je moc :)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

Plus je ochota vysvětlovat. Mínus dlouhé čekání buď na pohotovosti ráno nebo dlouhá objednací doba. A za mě je i mínus jeho heslo: Umrtvení bolí víc než vrtání a proto jsem ještě umrtvení nikdy neměla i když mám hodněkrát vrtáno. Takže každá návštěva je pro mě stresující, ale to by bylo asi i u jiného zubaře. Velký počet pacientů asi svědčí o kvalitě jeho péče, takže se bojím přejít jinam.


V
Ověřený profil

Má dcera je pacientka pana doktora již pět let. Na poslední návštěvě, kdy bylo potřeba vytrhnout zub a dcera začala brečet, jí pan doktor sdělil, že je rozmazlený s...č, který by potřeboval dát přes hubu.. Myslím, že to už jiný komentář nepotřebuje a nechápu, jak je tohle vůbec možné! Má dcera vlastně už není pacientka pana doktora a doufám, že se k nikomu z vás nebude chovat tak jako k nám!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřený profil

Skvělý, profesionální stomatolog !!! Dopuručuji !!! Pečlivý, ochotný, lidský a vše vysvětlí !!! Svou práci se snaží odvádět na jedničku !!! Příjemná sestra, moderní a pěkné, čisté zařízení.


Ověřený profil

Jde o mého strýce. Je to velmi dobrý zubař. Má zlaté ruce. Ale dejte si pozor na jeho nálady. A některé sestřičky jsou taky na pěst. Ale jeho odvedená práce je tak skvělá, že nepotřebuje další komentáře.


Ověřený profil

Tohoto lékaře můžu jen doporučit!Vždy má skvělý přístup k pacientovi a sám vám rád vysvětlí to co vám není jasné.Jsem ráda že můžu k tomuto zubaři chodit.Vždy jsem si říkala,jak se někdo může bát zubaře,ale možná že kdybych chodila k jinému zubaři,tak bych se také bála A. Zkrátka vám Děkuji!! :) Aneta M.


I když jste objednaní nevyhne se Vám čekání, každé návštěvy se bojím, jelikož razí heslo, že vrtání bolí míň než injekce na umrtvení...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu