Nejlepší lékař a sestřička jaké znám. :)

Mam rada pana doktora i sestricku! Nemuzu si na nej stezovat

Nechápu, jak tohoto lékaře může někdo chválit. Byla jsem u něj jen párkrát, když zastupoval naši doktorku, ale vždy kdaž je to jen trochu možné, radši se návštěvě u něho vyhnu. Naopak jsem přemýšlela, kde si můžu na lékaře stěžovat. A to že u něj v čekárně nikdo nesedí, i kydž zastupuje dva obvody, taky o něčem svědčí. Napadá mě jen, že pan doktor nepřistupuje ke všem stejně. Už aby šel konečně do toho důchodu.

Velmi příjemný, milý a ochotný, s lidským přístupem....je nám velmi líto že jsme se přestěhovali daleko a nemůžeme býti dále pacienti tak skvělého lékaře.

Pan doktor do důchodu nejde,hodlá pracovat co to půjde prý minimálně 3 roky,má to napsané na dveřích :o)) Jsem spokojena,milý,ochotný,víjde vstřict,prostě nej nej,Ať se stále daří!!

supr doktor, doporučuji nechodit do důchodu!!!!!

Jak to že dcera? Ta prý ordinuje místo jeho ženy ... ???
Nejlepší by bylo, kdy to přebrala MUDr. Norová ze záchranky, která ho chodila zastupovat.
Férová, zodpovědná a u přimná ženská ...

jak to že jde do důchodu???!!!Slíbil mi, že vydrží co nejdýl, tak jsem doufala, že aspoň do smrti:-)Chodím k němu desítky let od dětství,vždycky bezvadný, v čekárně málokdy čekám déle než půl hodiny, škoda, narukovala jsem k němu celou rodinu.

Škoda, že odchází do důchodu, lepšího člověka jsem nepotkal. Doufám, že ho dcera na jeho místě, bude dobře representovat.

Velmi dobrý pan doktor, ochotný, příjemný a milý. DOPORUČUJI!