Privátní gynekolog
Karáskovo náměstí 11, Brno

Umístění: Privátní gynekolog Těhotenství

Nejhorsi doktor co sem kdy zazila..od zacatku tehotenstvi jen řeči o postižení..nic si nepamatuje z predeslych navstev..a ten pristup,kdy ho pomalu nic nezajima..na kazdou komplikaci jen ze to je holt tehotenstvi...umi jen cloveka stresovat..strasit a stresovat a neustale dokola..utikam od nej co me nohy staci..Nedoporucuji rozhodne !!!

V těhotenství jsem byla s panem doktorem spokojená. Neměla jsem nejmenší problémy. Později, na preventivních prohlíbkách mě neustále nutil, abych se nechala očkovat proti rakovině čípku. Když jsem mu sdělila, že zájem o toto očkování nemám a že si myslím, že by se toto onemocnění dá zjistit dobře z preventivních prohlídek na které pravidelně docházím, pan doktor mě slovně napadl, že pokud si teda nevážím svého zdraví a nechci tomuto onemocnění předejít, tak je to moje věc. Podotkla jsem, že je toto očkování drahé, proto jsem se rozhodla jej nepodstoupit. Na toto mi doktor odpověděl, že snad není těžké si vyptat peníze od rodiny!!!
Myslím si, že pak doktor má pěkné provize za očkování a proto se snaží neúměrnými metodami toto očkování nanutit.Až okatě, se snaží hlavně vytřískat z každé pacientky co nejvíce bodů a tím se co nejlépe finančně obohatit. Tímto je mi tento pan doktor provitný. Stále u něj však zůstávám, jiné problémy s panem doktorem nemám. Sestřička se mi zdá milá.

Pan doktor Cabálek je velmi kvalitní a precizní lékař velmi vstřícný k pacientkám.

Když opomenu již zmiňované "záhadné" mizení údajů (adresa, váha, prodělané zdravotní problémy atd.) z počítače a jejich doplňování při každé návštěvě pana doktora, tak bohužel nemohu zhodnotit kladně ani jeho odborné znalosti.
Já osobně nejsem žádný doktor, ale pokud vám pan doktor několik let tvrdí, že máte mírně zvětšený vaječník, ale je to asi tím, že brzo budete mít menstruaci a po několika ultrazvucích a dalších letech vás odešle jinam na ultrazvuk "pro jistotu", aby na tom vaječníku nebyla náhodou cysta a jiný pan doktor vám po ultrazvuku oznámí, že to není žádný zvětšený vaječník ani cysta na vaječníku, ale máte nádor o velikosti pomeranče na děloze, tak potom si člověk řekne, jak si může odborník splést "mírně zvětšený vaječník" s nádorem na děloze..

je to zatím můj druhý gynekolog a jsem zatím spokojená. jeho sestřička je naprosto úžasná. mám šílený strach z braní krve a v jejím případě je na mě strašně moc hodná.pad doktor je velmi stručný a nikoho dlouho nezdržuje a to mi vyhovuje. ale když se na něco zeptám, vše mi pěkně vysvětlí.

Také jsem s tímto MUDr. velmi nespokojená. Souhlasím se všemi, které píšou, že si nic nepamatuje-opravdu to tak je, pokaždé mu musíte všechno vykládat znovu a znovu. Vůbec nejeví zájem o cokoliv a jediné co opravdu umí, tak stresovat a stresovat a vidět všude jen problémy a strašit. Sestřička je hrozně protivná-na tu už jsem úplně alergická. A teď v těhotenství je to úplně otřesné. Uvědomila jsem si, že opravdu není člověk na svém místě a nikdy bych ho nedoporučila. Už se těším, jak se přeregistruji jinam a na tohoto "vědce" se budu snažit zapomenout.

S panem doktore jse byla spokojená do doby nez jsem otehotnela. Bohuzel doslo ke komplikacím v tehotenství a jediným mým stestím bylo ze me odeslal do rizikové poradny v Brne v Bohunicích. Z nepochopitelneho duvodu si me i presto zval na kontroly i kdyz mi veskere vysetreni a odbery delali v brne(zrejme aby si mohl vykazat nejakou cinnost a brat za me penize od pojistovny). Pri kazde navsteve jsem musela znovu odvykladat "co sem to vlastne za pripad" i presto,ze jsem mela i podle lekaru v brne velmi vzacny TRAP syndrom vicecetneho tehotenstvi. Pan doktor si proste nedokazal zapamatovat, ba ani najit v pocitaci,ze v polovine tehotenstvi jedno z dvojcat zemrelo a znovu o tom mluvit pri kazde navsteve u nej(cca 1x za 14 dni)pro me bylo dost tezke.
Vrcholem vseho ale bylo, kdyz se mi ve 30 tydnu udelala tromboza v noze a pri navsteve u nej se ani neobtezoval vstat od stolu a nohu mi zkontrolovat s tim ze jsou to normalni otoky v tehotenstvi( co na tom ze jsem skoro nemohla chodit). o 4 dny pozdeji jsem byla hospitalizovana s trombozou v brnenske nemocnici a o tyden pozdeji jsem musela jit na cisarsky rez.
Jsem si jista ze pokud by se zacala trombza lecit o tech par dni drive, nemuselo dojit na takove komplikace pred porodem a take po porodu.
Kazdopadne nikomu nedoporucuji se k Panu doktorovi registrovat!
Marie, Tišnov

Pan doktor má sestřičky dvě - jedna je příjemná a milá, ale ta druhá je hrubá a neschopná. Nedokázala mi ani vzít krev, skončila jsem s modřinami na obou předloktích. Pan doktor osobně není schopen určit správně diagnózu, všude vidí problémy, které nejsou (záněty, myomy, ...). Při prohlídce mi vždy oznámí, že tam vidí zánět, ale odmítne ho jakkoliv léčit, prý mám počkat na výsledky laboratoře, které jakékoliv problémy vždy vyvrátily. K častosti prohlídek - prý bych tam měla chodit jednou za 4 měsíce - zvlášť preventivní prohlídka, zvlášť cytologie a zvlášť ultrazvuk. To poslední chápu, dělí se o něj s dalšími lékaři, tak je logické, že ho má jen jeden den v týdnu. Ale to ostatní by přece neměl být takový problém. Zatím u něj zůstávám, ale v případě těhotenství jdu okamžitě jinam, jeho diagnostické schopnosti jsou velmi slabé.

Pan doktor je velice příjemný a milý. Stejně tak sestřička. Můžu se ho na cokoliv zeptat, vše vysvětlí. Po zkušenosti s jinými gynekology můžu jen doporučit.

Jak je možné,že prodává doktor vitamíny v ordinaci a to navíc bez dokladu?
Jak si může dovolit říct pacientce,jak si mohla dovolit otěhotnět když kouří,nebo bere nějaké léky,myslím,že nejsem ani první ani poslední.
Souhlasím s názorem,že se chová důležitě a to že nevybírá poplatky,ho nedělá nejlepším doktorem.Raději si zaplatím a budu si jistá,že jsem v dobrých rukách.
Dostupný je asi proto,že časem každá pacientka přijde na to,že není normální.
O mě teda zájem moc nejevil,spíš měl zájem na tom,abych byla co nejdřív pryč a zeptat se na cokoliv se dá každýho doktora,odtoho by tam měl být.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už asi půl roku mě bolí po pohlavním styku v okolí hráze a poševního vchodu, a to především na dotek nebo pokud mám s partnerem hned druhý pohlavní styk. Bolest zmizí přibližně do dvou dnů, pokud nemám žádný pohlavní styk. Bolest bych přirovnala jako k otlačenině, odřenině nebo když se toho dotknu, tak jako modřina. Před měsícem jsem byla na odstranění kondylomat v oblasti malých stydkých pysků, ale to si nejsem jistá zda to s tím souvisí. S partnerem jsem déle jak rok, a ze začátku jsem s tím žádné problémy neměla. Je to velice nepříjemné a dost omezující. Poradíte mi co by to mohlo být?

Bez vyšetření nelze na dálku odpovědně rozhodnout !

MUDr. Jan Cabálek

Dobrý den. 2 roky jsem používala antikoncepci Cleosensa 0.03/3 a kvůli kvasinkovým infekcím jsem změnila na Feminegi 0.02/3. V blistru Feminegi mi chybí jedna tableta už z výroby, asi nějaká chyba. Můžu si místo toho vzít jednu tabletu Cleosensy a budu chráněna? Jinak beru pravidelně bez problémů. A mám si to vzít ideálně v druhém týdnu užívání nebo kdy? Děkuji za odpověď

Opačně by mohlo nastat špinení z poklesu estrogenů,

MUDr. Jan Cabálek