Boettingerova 2902/26, Plzeň
Medinel s.r.o. (mapa)

Umístění: Medinel s.r.o. operace očních víček

Po špatných recenzích jsme se docela báli, ale nakoneč vše dobře dopadlo. Doporučuji nechodit 10min předem, ale přesně na minutu. Pan doktor by si některé řeči, jakože někdo moc mluví měl určitě odpustit. Stehy si přítel vyndal sám, oči vypadají výborně a nakonec byl pan doktor milý a přijmemný. Sestřička byla skvělá! Po zákroku jsme jeli hned domů, což mě trošku zarazilo, ale budiž. Takže můžu doporučit.

Umístění: Medinel s.r.o. Bauchstrafung

Pavla Ajdari

41 Min ·

Habe mich am 6.11.18 also vor 14 Tagen bei Dr.Bouda operierten lassen, Bauchstrafung, es wurden mir über 4kg bauchschürtze entfernt, ich 50 Jahre 2 Kaiserschnitte, es war seit 30 Jahren mein Traum und nun, Doktor Bouda hat's wahr gemacht.Klinik ist super sauber,Personal Spitze und zwar von Ärzten bis zum reinigungsfrauen Ale herzlich, hilfsbbereit, man hat sogar das Gefühl, das die viel mehr leisten als sie müssen. Habe 3 Tage in der Klinik verbracht und habe mich sehr gut aufgehoben und versorgt gefühlt. Herr Doktor hat nach mir sogar in der Nacht geschaut und gefragt wie es mir geht .jetzt zum Ergebnis, natürlich kann ich nicht ale 2 Tage nach Tschechien zum Nachsorge fahren, das erlaubt mein Zustand noch nicht, bin also in Betreuung im Krankenhaus in Deutschland wo meine Narbe vom Professor, Oberarzt und Chefarzt schon gesehen wurde und ale unabhängig voneinander haben mein Bauch kommentiert mit Sprüchen wie :Hut ab tolle Arbeit,präzis gearbeitet hat der Kollege, oder wie Herr Professor sagte:ich kann mich nur immer wieder wiederhollen, da hat der Doktor Bouda super Arbeit geleistet.diese Aussagen bestätigten mir ,das ich die richtige Wahl getroffen habe und danke vielmals dem lieben Herrn Doktor für mein neues Lebensgefühl mit meinem neuen Bauch ????????

G
Umístění: Medinel s.r.o. plastická operace prsou

V říjnu 2017 jsem podstoupila augmentaci prsou u pana doktora Boudy. Už první konzultace s panem B. nebyla podle mých představ, sám Vám nic moc nepoví, na vetšinu otázek si odpovídáte sami, ale díky mému nadšení a velkému očekávání jsem to nějak neřešila. Samotná operace proběhla v pořádku - až na nulové předoperační vyšetření, informace ohledně průběhu před/během/po operaci. Personál trochu nestíhal, sestra v klidu zmizela na hodinu a půl na sál a nechala mě čekat (upozorňuji pár hodin po operaci, kdy jsem nebyla schopna sama dojit na wc) na injekci proti bolesti, nemluvě o tom, že jsem se na sál dostala v cca 15hod namísto ranních 7hod, což není uplne příjemné, kdyz jste od rana bez jidla a kapky vody. Jediné, ceho se od pana doktora po operaci dočkáte je potřesení ruky, ale na běžné otázky absolutně neodpovídá. Co se týče pooperačního režimu, nošení podprsenky, péče o jizvy a následné masírování, zkrátka všeho, co běžně každého, kdo podstupuje operaci zajímá.. Jeho nejčastější odpověď je “hm”. Po cca měsíci, kdy jsem byla po operaci, mi z jedné jizvy stále vykukoval steh a z jizvy mi vytékal hnis, jizvu jsem každý den desinfikovala, ale beze změny. Po asi týdnu jsem to vzdala a steh ustřihla, jizva se zacelila a vše bylo ok do té doby, než mi jizva pro změnu na druhém prsu začala natékat - zarudlý, tvrdý a horký flek kolem + horečka. Po návštěvě a konzultaci s panem B. mi bylo sděleno, že o nic nejde, že se to stane. Neudělal mi žádné vyšetření, sono - no zkrátka mě odbyl a poslal domu. Po dalším měsíci, kdy mi jizva střídavě natékala, jsem si zašla na sono vyšetření do mamografického centra, kde se paní doktorka nestačila divit, jakým způsobem pan doktor provádí operace - bez vyšetření atd., a že je konec jizvy pouze prosáklý, ať zkusím gely na vstřebávání otoků a uvidime. Během dalších měsíců mě jizva neustále zlobila, až se mi na ní udělala ošklivá boule plná tekutiny. Z jakého důvodu, to samozřejmě těžko soudit, každopádně po návštěvě pana doktora jsem byla naprosto zklamaná. Opet bez jakéhokoliv vyšetření mi během minuty z fleku řekl, že to není jeho chyba, že si za to můžu sama a že mi to opraví za 10tis. Marně jsem se snažila vysvetlit, ze problem nastal hned po operaci, kdy me s klidem poslal domu, ze o nic nejde a nemuselo to dojit tak daleko, ze mam na jizve osklivou bouli a vlastne ani nevim, jestli to neni nebezpečné. Hlavne mi zaplatte. Takové jednání se mi vubec nelibi, co se tyce pooperační pece a celkove komunikace na klinice - katastrofa! Momentalne pujdu problem resit na jinou kliniku, kde semnou budou jednat slušně a hlavne mi budou schopni rict, co se deje. Medinel a hlavne pana doktora Boudu rozhodne nedoporučuji!

Umístění: jiné místo zmenšení prsou

Sice to je již 10 let co jsem u dr.Boudy podstoupila zmenšení prsou. Po operaci komplikace s jedním prsem. Absolutní nezájem, nezvedání telefonu. Když jsem jej navštívila v KV, tak mě nevzal ani na ambulanci. V nějaké kanceláři se podíval a řekl tělo si musí poradit. Za 3 týdny jsem navštívila jiného chirurga, jelikož jsem z velké otevřené rány cítila zápach. Tento chirurg mě ošetřoval následně skoro 4 měsíce. Až po zahojení byla rána sešitá a až tam mi řekl, že když jsem jej navštívila první den, měl o mě strach..jelikož to už byla gangréna. Chápu, že se na sále může ledacos stát, ale pooperační přístup dr.Boudy je katastrofa. Nikoho bych k tomuto chirurgovi nedopručila.

Umístění: Medinel s.r.o. blefaroplastika

9.10 jsem byla u pana doktora Boudy na vrchních i spodních víčkách.Byla jsem naprosto spokojená.Pan doktor i sestřička komunikativní.. vše vysvětili srozumitelně i pooperační péči.Sedmý den již bez otoků a dnes 19-teho skoro nejsou vidět ani stehy a změna úžasná.Medinel naprosto doporučuji.Jitka

27. 12. 2016 jsem absolvovala u pana doktora liposukci břicha. Jsem naprosto spokojena, jak s přístupem personálu, tak samotným zákrokem. Všechny otázky mi byly zodpovězeny a dostala jsem veškeré informace před zákrokem, i pro domácí klidový režim. Kliniku mohu jen doporučit.

V říjnu 2014 jsem byla na modelaci prsou s augmentací.Pan doktor mi poskytl veškeré informace ohledně průběhu operace ,včetně nákresu . Výsledek velmi dobrý, naprostá spokojenost.Sestřičky ochotné, pan doktor také, klinika je menší, rodinného typu. Po operaci kontrola stavu i od samotného pana doktora. Po operaci mírné komplikace, ale přístup pana doktora byl profesionální.Celkově mohu hodnotit velkou spokojenost.

Ráda bych Vás všechny varovala před tímto panem "doktorem", který se mimo operace prsou pouští i do operace víček. Dostala jsem si dárek - korekce horních i dolních víček. Po zákroku jsme celou cestu domů nestačili vyměňovat kapesníky na zachycení krve a po několika dnech, když jsem žádali u tohoto pana doktora konzultaci, zda je vše v pořádku, tak nás odmítl se slovy, že toto je standardní pooperační stav. Po několika dalších dnech jsme museli vyhledat jiného očního lékaře, kvůli silnému zánětu v obou očích, Nestačil se divit, jakým způsobem byla operace provedena. Po zmizení otoku jsem zjistila, že mi jedno oko nepřirozeně ujíždí. Vyžádala jsem si znovu konzultaci, zda si pan doktor myslí, že je to takto provedeno v pořádku - přijal mně pouze mezi dveřmi s výrazem, že otravuji a řekl mi, že když se mi to takto nelíbí, ať mu řeknu, kde to chci znova říznout, že to udělá....tímto návrhem jsem byla od vystudovaného doktora velmi zaskočena a raději už další zákrok nepodstoupila. Dodnes toho lituji, žádné zlepšení není vidět, spíše naopak.

Přišla jsem panu doktorovi Boudovi na radu ohledně redukce poprsí (měla jsem 80 I), protože jsem měla trvalé bolesti zad a hlavy. Pan doktor Bouda řekl, že se na mě operace redukce poprsí ze zdravotních důvodů nevztahuje, ale on že tuto operaci za úhradu provede. Stanovil termín a vybral ode mě zálohu 3000,- Kč. Známí mě však přesvědčili, abych se na operaci informovala ještě i ve Fakultní nemocnici Plzeň, kde mně pak operaci ze zdravotních důvodů provedli.
U Dr. Boudy jsem operaci 14 dnů před termínem zrušila, protože budu operována ve FN. Dr. Bouda mě však o d m í t l zálohu vrátit a nevrátil !!! Z toho vyplývá, že mu jde jen a jen o peníze, schválně své pacienty mylně informuje. K němu již nikdy více.

Iveta
Byla jsem u Mudr. Boudy na augumentaci prsů a všechno proběhlo v pořádku. Předoperační vyšetření jsem si ve vlastním zájmu vyřídila sama - sono vyšetření stojí necelých 300 Kč, takže to už mě nezruinovalo, u praktické tlak atd... - od kamarádky, která mi Medinel doporučila, jsem věděla, že předoperační je na mě. Konzultace jako taková proběhla rychle, je pravda, že jsem čekala delší debatu, ale bylo to srozumitelné