Medinel s.r.o.
Boettingerova 2902/26, Plzeň

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Medinel s.r.o. Jiný

Podstoupila jsem operaci horních i dolních víček s naprosto perfektním výsledkem. Kvůli převisům jsem už skoro neviděla, teď vypadám o 10 let mladší, jizvy už nemám žádné. Pana doktora doporučuji.

Umístění: Medinel s.r.o. Jiný

Ráda bych se podělila s vlastními zkušenostmi s prací pana doktora J. Boudy v Medinelu v Plzni.U pana doktora jsem podstoupila již řadu různých operací v průběhu šesti let a mohu naprosto upřímně a s nadšením napsat že pan doktor Bouda je opravdu špičkou ve svém oboru!U pana doktora jsem podstoupila 3x augmentaci prsou z vlastního rozmaru (změna typu a velikosti implantátů),2x malou rhinoplastiku špičky nosu (podotýkám že opravoval po jedné vyhlášené paní doktorce z vyhlášené kliniky v Praze),celkovou liposukci a odsátí bukálního tuku v tvářích.Nikdy se mi s panem doktorem Boudou nestalo že by jeho přístup, práce nebo výsledek cokoliv postrádal,komplikace žádné!Personál ani prostředí v Medinelu nemá žádnou chybu.Pana doktora Boudu jsem vyhledala na základě doporučení kamarádky D. Mesárošové a zároveň jsem p. Boudu doporučila několika svým kamarádkám které jsou taktéž se všemi výsledky operací spokojené.Tímto moc děkuji panu doktorovi za veškerou jeho práci i péči.Doporučuji všem!

Umístění: Medinel s.r.o. Jiný

Operace horních víček proběhla rychle bez komplikací. Pan doktor vyhověl všem mým prosbám a vyšel mi i v této náročné době vstříc. Sestřička byla velice milá a hodná. Nelituji.

Umístění: Medinel s.r.o. Jiný

Před 4 lety jsem podstoupila zákrok horních a později i dolních víček. Paráda. Jsem do dnes spokojená. Později však abdominoplastiku. Odporného červeno finálového červa-jizvu mám do teď. Pupík je viditelně vedle. Po operaci propuštěna druhý den, když jsem pomalu nemohla ani chodit a z břicha mi koukali hadičky a flašky. Když jsem volala po měsíci že v jizve mám tasity asi šlachy něco bílého. Ne kůže a pupík je nakrivo tak pan doktor měl spoustu vymluv.
Závěr: víčka ano, břicho by řezník udělal lépe.

Umístění: Medinel s.r.o. Jiný

Na úpravu očních víček nepotřebujete předoperačni vyšetření. Na doporučení sestry na místě upraveny i dolní víčka. Myslím, že už to může pan doktor dělat poslepu. Jsem ráda, že mám vše za sebou, neváhala bych znovu ani chvilku, rychlost, péče, komunikace, čistota.

Umístění: Medinel s.r.o. Jiný

Naprostá spokojenost, pan doktor Bouda ochotný, milý, vše vysvětlil. Podstoupila jsem operaci horních i dolních víček. Vše v naprostém pořádku a výsledek perfektní. Vřele doporučuji

Umístění: Medinel s.r.o. Oprace horních a spodních víček

Negativní recenze většinou neberu vážně . Operace proběhla bez problémů. Jak pan doktor Bouda tak paní sestřička jsou profesionálové na svém místě . Komunikace během operace a po ní - výborná . Výsledek po sejmutí stehů super !!! Všem doporučuji .

Umístění: Medinel s.r.o. operace očních víček

Po špatných recenzích jsme se docela báli, ale nakoneč vše dobře dopadlo. Doporučuji nechodit 10min předem, ale přesně na minutu. Pan doktor by si některé řeči, jakože někdo moc mluví měl určitě odpustit. Stehy si přítel vyndal sám, oči vypadají výborně a nakonec byl pan doktor milý a přijmemný. Sestřička byla skvělá! Po zákroku jsme jeli hned domů, což mě trošku zarazilo, ale budiž. Takže můžu doporučit.

Umístění: Medinel s.r.o. Bauchstrafung

Pavla Ajdari

41 Min ·

Habe mich am 6.11.18 also vor 14 Tagen bei Dr.Bouda operierten lassen, Bauchstrafung, es wurden mir über 4kg bauchschürtze entfernt, ich 50 Jahre 2 Kaiserschnitte, es war seit 30 Jahren mein Traum und nun, Doktor Bouda hat's wahr gemacht.Klinik ist super sauber,Personal Spitze und zwar von Ärzten bis zum reinigungsfrauen Ale herzlich, hilfsbbereit, man hat sogar das Gefühl, das die viel mehr leisten als sie müssen. Habe 3 Tage in der Klinik verbracht und habe mich sehr gut aufgehoben und versorgt gefühlt. Herr Doktor hat nach mir sogar in der Nacht geschaut und gefragt wie es mir geht .jetzt zum Ergebnis, natürlich kann ich nicht ale 2 Tage nach Tschechien zum Nachsorge fahren, das erlaubt mein Zustand noch nicht, bin also in Betreuung im Krankenhaus in Deutschland wo meine Narbe vom Professor, Oberarzt und Chefarzt schon gesehen wurde und ale unabhängig voneinander haben mein Bauch kommentiert mit Sprüchen wie :Hut ab tolle Arbeit,präzis gearbeitet hat der Kollege, oder wie Herr Professor sagte:ich kann mich nur immer wieder wiederhollen, da hat der Doktor Bouda super Arbeit geleistet.diese Aussagen bestätigten mir ,das ich die richtige Wahl getroffen habe und danke vielmals dem lieben Herrn Doktor für mein neues Lebensgefühl mit meinem neuen Bauch ????????

Umístění: Medinel s.r.o. plastická operace prsou

V říjnu 2017 jsem podstoupila augmentaci prsou u pana doktora Boudy. Už první konzultace s panem B. nebyla podle mých představ, sám Vám nic moc nepoví, na vetšinu otázek si odpovídáte sami, ale díky mému nadšení a velkému očekávání jsem to nějak neřešila. Samotná operace proběhla v pořádku - až na nulové předoperační vyšetření, informace ohledně průběhu před/během/po operaci. Personál trochu nestíhal, sestra v klidu zmizela na hodinu a půl na sál a nechala mě čekat (upozorňuji pár hodin po operaci, kdy jsem nebyla schopna sama dojit na wc) na injekci proti bolesti, nemluvě o tom, že jsem se na sál dostala v cca 15hod namísto ranních 7hod, což není uplne příjemné, kdyz jste od rana bez jidla a kapky vody. Jediné, ceho se od pana doktora po operaci dočkáte je potřesení ruky, ale na běžné otázky absolutně neodpovídá. Co se týče pooperačního režimu, nošení podprsenky, péče o jizvy a následné masírování, zkrátka všeho, co běžně každého, kdo podstupuje operaci zajímá.. Jeho nejčastější odpověď je “hm”. Po cca měsíci, kdy jsem byla po operaci, mi z jedné jizvy stále vykukoval steh a z jizvy mi vytékal hnis, jizvu jsem každý den desinfikovala, ale beze změny. Po asi týdnu jsem to vzdala a steh ustřihla, jizva se zacelila a vše bylo ok do té doby, než mi jizva pro změnu na druhém prsu začala natékat - zarudlý, tvrdý a horký flek kolem + horečka. Po návštěvě a konzultaci s panem B. mi bylo sděleno, že o nic nejde, že se to stane. Neudělal mi žádné vyšetření, sono - no zkrátka mě odbyl a poslal domu. Po dalším měsíci, kdy mi jizva střídavě natékala, jsem si zašla na sono vyšetření do mamografického centra, kde se paní doktorka nestačila divit, jakým způsobem pan doktor provádí operace - bez vyšetření atd., a že je konec jizvy pouze prosáklý, ať zkusím gely na vstřebávání otoků a uvidime. Během dalších měsíců mě jizva neustále zlobila, až se mi na ní udělala ošklivá boule plná tekutiny. Z jakého důvodu, to samozřejmě těžko soudit, každopádně po návštěvě pana doktora jsem byla naprosto zklamaná. Opet bez jakéhokoliv vyšetření mi během minuty z fleku řekl, že to není jeho chyba, že si za to můžu sama a že mi to opraví za 10tis. Marně jsem se snažila vysvetlit, ze problem nastal hned po operaci, kdy me s klidem poslal domu, ze o nic nejde a nemuselo to dojit tak daleko, ze mam na jizve osklivou bouli a vlastne ani nevim, jestli to neni nebezpečné. Hlavne mi zaplatte. Takové jednání se mi vubec nelibi, co se tyce pooperační pece a celkove komunikace na klinice - katastrofa! Momentalne pujdu problem resit na jinou kliniku, kde semnou budou jednat slušně a hlavne mi budou schopni rict, co se deje. Medinel a hlavne pana doktora Boudu rozhodne nedoporučuji!