J. Bendy 4/1314, České Budějovice
Stomatologická ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Nejlepsi pan zubar, ke kteremu chodim uz 20 let, a stoji mi i za letenky ze zahranici. Videla jsem par dalsich, v Ceske republice i zahranici (zila jsem v dalsich 3 zapadoevropskych zemich), ale jeste nikde jsem nevidela takovou kombinaci talent+zkusenosti+citliveho pristupu s vysvetlovanim a moznostmi + opravdoveho zajmu o pacienta (napr. nemecky zubar meho manzela je vyborny, ale rad by mu ve veku necelych 40ti let daval mustky, na ktere je opravdu jeste cas). Sestricka je take bajecna a nesmirne prijemna. Desim se okamziku, kdo to tento skvely tym zabali a pujdou do duchodu!

Chtěla jsem se zeptat, ke komu jste přešla? Řeším podobný problém, ale nevím ke komu jít. Děkuji.Kolařova...k.tanja@seznam.cz

k panu doktorovi chodime uz dlouhe roky cela rodina. problemy je schopen resit, ne je jen zametat pod pod koberec, pracuje velmi citlive a je peclivy. sestricka je take vyborna a s panem doktorem tvori velmi efektivni sehrany tym.

Tento stomatolog je výborný. Proto k němu chodíme celá rodina.

Pak doktor je velice ochotný, příjemný, kultivovaný, komunikativní a jemný. Je také velice vzdělaný se širokým záběrem vědomostí. Setřička je také příjemná, nedělá problémy s objednáváním. Oba se vhodně doplňují.
Vřele doporučuji.
Zahradníček Grigorij

Velice dobrý a ochotný, všem doporučuji :-)

Pan doktor je velice příjemný, jemný a citlivý, nikdy mě žádné vyšětření nebolelo (i když je pravda, že jsem neřešila zatím nic vážnějšího). Sestřička také velmi milá, bez problémů objedná, nečeká se nijak zvlášť dlouho. Rozhodně jsem spokojená a neměnila bych!

velice šikovný stomatolog

Pan doktor je velmi citlivý a hodný.
Jako odborník je super.

velice dobrý a ochotný