MUDr. Jakub Zeman

č.d. 185, Bohuslavice

Antonínova 4464, Zlín

č.d. 485, Březnice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor velice arogantni,Znicila jsem si zdravi v praci,kdykoliv jsem chtela potrebne dokumenty k vyrizeni na UP argumentoval tim ze to up nepozaduje..Ja vim co pani z up rekla mohla jsem mit vyssi mzdu na coz mam natok ale neochotne argumentoval tim ze jsem to mela resit drive,ale kdy ?Kdyz jsem pracovalaSam rikal ze tu praci nesmim delat at si najdu jinou ,ale dokumenty nebyl ochotny orazitkovat.Absolutne nechapu o co mu vlastne slo.Zakomplexovamy ,neochotny..A jeste na me kricel v telefonu..K takovemu lekari uz nikdy..

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Jsem spokojený, super lékař ve středních letech a tak nebude potřeba za pár let zase přecházet jinam. Dobrá dostupnost. Lze se objednat na konkrétní čas. Jen by mohl zainvestovat do modernizace ordinace, ale to je věc názoru.

Podařilo se nám přesvedčit naši skoro 92 letou babičku, aby změnila doktora. Nelitujeme, pan doktor byl opravdu velmi pečlivý, milý, příjemný a věnoval babičce potřebný čas. Byla velmi spokojena a také velmi překvapena přístupem. Nebyla v jejím věku už na takový přístup zvyklá. U ostatních se setkávala jen s informací, co by chtěla v jejím věku. Velmi děkuji za takový přístup a můžu jen vřele doporučit.

a má skvělou, příjemnou sestřičku.

Pan doktor je velmi pečlivý,trpělivý,příjemný s lidským přístupem.Na každého pacienta věnuje svůj čas stejně,poradí a snaží se najít to nejlepší řešení pro jeho nemoc a potíže.Kdyby se takto chovali jiní lékaři,naše zdravotnictví by bylo na jiné úrovni.Nesmím taky zapomenout na milou paní sestřičku.Do téhle ordinace nejdu se strachem jako jinam,ale s jistotou,že mi pomůžou.Moc za to děkuji!!

Pečlivý, hodný, udělá si na člověka čas a v klidu a srozumitleně vysvětlí co a jak

pečlivý, hodný, udělá si na člověka čas a v klidu a srozumitelně mu vysvětlí co a jak

Peclivy, premyslivy, lidsky a nasloucha pacientum

velmi dodrý a pečlivý

Velmi dobrý a pečlivý lékař!