Rehabilitační léčba některých druhů funkční sterility metodou L. Mojžíšové

Fyzioterapie 60 min • 1 400 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Smrčkova 2485/4,

Smrčkova 2485/4,

1 400 Kč

Soukromá fyzioterapie v DreamFit DOCK

Aktuálně působím jako fyzioterapeut v Centru pohybové medicíny Pavla Koláře a DreamFit DOCK na Praze 8.
Jako lektor pracuji pro Fitness akadem...

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Trpělivost, dochvilnost,snaha vysvětlit srozumitelně účel cviku u vědomí, že nemohu dlouhodobě dojíždět na cvičení a budu muset cvičit sám. přívětivé a vlídné jednání.

Přístup fyzioterapeuta a celého Centra pohybové medicíny pana Koláře je velmi profesionální.
S porovnáním se státní nemocnicí jsme měl konečně pocit že jim na pacientovi záleží. Krátké objednávací doby,vždy domluven čas který se hodil mě a nemocnici a mnoho dalších výhod...

Jakub Remer

Děkuji za sdílení Vašeho názoru! Jsem rád, že jsem mohl pomoci.

Umístění: Soukromá fyzioterapie v DreamFit DOCK Fyzioterapie 60 min

Byla jsem už u několika fyzioterapeutů, ale všichni mě odbyli s vložkama do bot - problém s patní ostruhou na jedné noze a s kolenem na druhé. U pana Remera jsem měla poprvé pocit, že se mi fyzioterapeut snaží pomoc můj problém vyřešit, nejen problém "zalepit". Vyšetření je z mého pohledu pacienta opravdu důkladné, všechno vysvětleno lidsky, pochopitelně a vše vždy dává smysl. Přístup je individuální a řeší opravdu konkrétní problémy. Pan Remer rozhodně z mého pohledu nejede přes kopírák a podle tabulek, ale snaží se vždy najít funkční řešení nejen pro můj problém, ale i pro pohodlné fungování po opuštění ordinace. Pana fyzioterapeuta rozhodně doporučuji všemi deseti. Hlavně těm, kteří chtějí svému problému porozumět a naučit se s ním pracovat.

Jakub Remer

Moc děkuji za sdílení Vašeho názoru!

Dostal jsem podrobny a jasny navod, jak delat cviceni doma.

Jakub Remer

Děkuji za sdílení Vaší zkušenosti. Snad se Vám daří dobře.

Vstřícný přístup, systematická snaha najít příčinu problému. Profesionální jednání s pacientem.

Jakub Remer

Moc děkuji za Vaše hodnocení. :)

Klidný a věcný přístup s maximální snahou pomoci vyřešit aktuální problém.

Jakub je velmi ochotný a pečlivý fyzioterapeut, cviky dobře vysvětlil a na závěr hodiny vše shrnul. Čas, který jsem měla vyhrazený, plně využil a někdy i hodinu přetáhl. Doporučuji!

Umístění: Soukromá fyzioterapie v DreamFit DOCK Fyzioterapie 60 min

Rozhodně doporučuji. Moje problémy s ramenem po operaci se po 6ti týdenní rehabilitaci u pana fyzioterapeuta podstatně zlepšily.

Jakub se efektivně snažil mi pomoci. Ocenila jsem jeho kreativitu i to, že po hodině cvičení zkontroloval změnu, které jsme dosáhli (větší rozsah pohybu).

Umístění: Soukromá fyzioterapie v DreamFit DOCK Fyzioterapie 60 min

Pro mě jako sportovce, je důležité aby se mi snažil fyzioterapeut pomoci. Většinou jsem se setkal s tím, že mi každý zakázal raději sportovat. Pan Remer ke mě přistupoval profesionálně vše mi vysvětlil a doporučil mi alternativní cvičení a na co si dávat pozor. Přišlo mi že ma ve svém věku daleko více zkušeností, než mnohdy starší doktoři. Ještě jednou děkuji a vřele Vás doporučuji.