Jáchymov

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Velice příjemné a profesionální sezení. Těším se na další. Vřele doporučuji. Jemně a s citem mě, paní Erika Benická, dovedla kam jsem chtěla dojít. Více

Bezručova 10, Karlovy Vary Mapa

"Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary

Individuální psychoterapie

od 1 000 kč

Individuální psychoterapie

1 000 Kč

• „Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu magistrovi za vše, co pro naší rodinu udělal. Ať už to byla péče o vnuka před mnoha lety, jemuž dal šanci na normální život, o naše nedonošené vnučky dvojčata, které po absolvování cvičení zdárně dohnaly svůj hendikep, či za dceru, která měla velké bolesti v oblasti pánevní a pan magistr jako jediný dokázal diagnostikovat a odstranit problém. Také za mě, hlavu rodiny a odstranění bolesti zad a v neposlední řadě za manželku, která měla ochrnutí lícního nervu a znetvořenou tvář, což se cvičením velice rychle znormalizovalo. Nyní je v péči tohoto výborného odborníka naše vnučka po nešťastné zlomenině a její stav se mílovými kroky lepší. Panu Mgr. Kruckému velice důvěřujeme a děkujeme mu ještě jednou, za jeho lidský a všímavý přístup, za jeho odborné znalosti a péči, kterou nám věnuje. Více

U Imperiálu 14, vila Orplid přízemí, Karlovy Vary Mapa

Rehabilitace a fyzioterapie

• „Paní doktorka je velice milá, ochotná a starostlivá. Momentálně jsme řešili u naší štěněcí fenečky otravu kyanidem (z pecek špendlíku žlutého). Nebyla u paní doktorky zaregistrována a i přes to na nás paní doktorka počkala, hned začala léčbu a starala se mimo pracovní dobu přes zprávy. Stále jsme byly v kontaktu, péče i léčba skvělá a momentálně máme doma šťastnou štěněcí slečnu. To samé mohu říct o naší druhé fenečce ve chvíli, kdy měla průjmy. Paní doktorka hned udělala stěry, vyšetření a po zjištění klostrídií zahájila léčbu a během 10 dnů jsme doma měli zdravou holčičku. Obě holčičky máme již registrované u paní dr a jsme velice spokojeni s přístupem a péčí. Více

Staré náměstí 3, Ostrov Mapa

Veterinární ordinace a pohotovost MVD.Lenka Mullerová

• U Nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Clinic for Luck

• „Moje zkušenost panem MUDr. Kalendou je výborná. Ochotný, vstřícný a především profesionální přístup. To samé platí pro sestřičku. 14 dní od operace kolene se pomalu vracím k běžnému fungování. Tímto děkuji nejen za perfektně odvedenou operaci, ale i za následnou péči. Více

Tovární 600, Chodov Mapa

Ortopedická ambulance

• „Vlídné zacházení příjemné prostředí a usměvavý personál vše je super. I když nerad chodím po doktorech, ale musím tady to nemá chybu. Více

Závodu míru 582/3, Karlovy Vary Mapa

Ordinace Karlovy Vary

• „Pan Dr. je milý, vše vysvětlí dopodrobna, při ultrazvuku taktéž vše popíše. Velká spokojenost. Sestřička milá.

U nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Nemocnice Ostrov

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní Havlíčkovou mohu jen doporučit.Její práce je velmi profesionální.Je velmi milá a empatická. Arteterapeutický kurz spojený s muzikoterapii byl pro všechny velkým přínosem. Více

Myslbekova 4, Karlovy Vary Mapa

Centrum psychoterapeutických služeb

Relaxace

250 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Byla jsem s dcerou, které vše kolem čištění zubů podrobně ale zábavnou formou vysvětlila. Je velmi přátelská a profesionální. Odvádí dokonalou práci. Odcházely jsme s dcerou nadšené a budeme se těšit na další návštěvu. Více

Ostrovského 3, Mapa

Dentální hygiena Mirela Kenická

• „Paní doktorka je velice milá a ochotná, to se vidí jen málokdy. Po příjezdu na dětskou pohotovost jsme očekávali, že nás pošlou na zdlouhavá vyšetření k dalším doktorům, ale se sestřičkou hned zakročily, udělaly všechny potřebné testy a do hodiny jsme věděli výsledky. Mohu jen doporučit. Více

Tovární 600, Chodov Mapa

Poliklinika

• „Skvělý lékař. Dříve jsem měla ze zubařů hrůzu a každé návštěvy se děsila. Nyní chodím ráda a naprosto bez obav. Pan doktor je sympatický, milý, trpělivý a velmi ochotný. Vždy pomohl a díky němu mám konečně zuby v pořádku. Docházíme k němu celá rodina včetně dětí, které také chodí rády. Jsem moc ráda, že máme možnost navštěvovat tuto skvělou ordinaci. Sestřičky také velmi milé. Více

Železniční 1, Karlovy Vary Mapa

• „K panu doktorovi chodím poté, co umřela MUDr. Cabalková. Nejdřív trochu ostych, ale pak to přešlo. Jsem za něj moc ráda. Kultivovaná osobnost, empatie, vysoká odbornost, pečlivost, zdvořilost. Nikdy jsem nezažila, aby neměl "náladičku", ba naopak. Pokaždé je příjemný, důsledný. No a sestřička? Je to ta nejmilejší a nejhodnější sestřička, jakou jsem kdy potkala. Hotový anděl. Této týmové dvojici přeji jen to nejlepší. Více

Nám.Dr.Horákové 8, Karlovy Vary Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „K panu MUDr. Slavotínkovi chodím od svých 5 let a vychoval mne k tomu jak chodit k zubaři s radostí.

Dlouhá 879/1A, Karlovy Vary Mapa

Zubní ordinace

• „Již dlouhou dobu mne tento vynikající lékař pomáhá s mými depresemi a panickými poruchami. Jeho trpělivé naslouchání, empatie a schopnost rozpoznat pravé důvody, které nás pacienty sužují, jsou dány vždy jen kvalitním lékařem a to pan doktor bezezbytku je. Jen díky němu, jsem našla sílu překonávat těžká údobí a za to mu patří můj obrovský DÍK. Více

Železniční 1, Karlovy Vary Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe

• „Pan doktor Lebeda je velmi šikovný a jemný. Sleduje nejnovější trendy v medicíně a mistrně je používá. Za mě i mou maminku ho můžeme vřele doporučit. Více

Mírové nám. 2, Karlovy Vary Mapa

Mírové nám. 2, 360 01 Karlovy Vary

• „Velice šikovná,super přístup k pacientům,příjemná,ochotná,vše vysvětlí.....prostě na 1 .... :-)

U Porcelánky 230, Chodov Mapa

• „Lepšího, pečlivějšího a ochotnějšího lékaře neznám. Má velmi rozšířené znalosti na vysoké úrovni. Svoji práci bere opravdu jako poslání. Pomáhá a léčí, ne jako ostatní, kteří předepisují pouze léky. Zejména starší pacienti paní doktorku mají jako "" Spovědníka "" a ona bez ohledu na čas, vždy pozorně naslouchá. Patří jí velký dík. Pokud by takto pracovali všichni lékaři, naše zdravotnictví by mělo vysokou úroveň. Ale to je utopie, proto nejvyšší hodnocení patří pouze paní doktorce Šimurdové. Více

Vítězná 51, Karlovy Vary Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Pan doktor je vynikající odborník, velice pečlivý, rozhodný, upřímný. Budí respekt. Na první pohled je přísný, ale ve skutečnosti je lidský a sympatický. Má pro pacienta pochopení. Dokáže si poradit s každým problémem, výborně a s trpělivostí vysvětlit výběr a postup zákroku i nutnost vzorné péče o zuby, kterou důsledně u svých pacientů v jejich zájmu vyžaduje. Moc si pana doktora vážím a na zákroky do jeho špičkové ordinace chodím s naprostou důvěrou. Více

Národní 1, Karlovy Vary Mapa

Praktické zubní lékařství

• „Pan doktor se ujal mého jedenáctiletého vnuka a nic lepšího se nám nemohlo stát. Je nejen skvělý lékař, který má profesionální přístup, příjemné vystupování, ale je i výborný psycholog. Je to jediný lékař, ke kterému se můj vnuk vždy těší. Je to člověk na svém místě. Vždy vše trpělivě vysvětlí a jeho práce je precizní. Velmi si jeho práce a jeho osoby vážíme. Přála bych si, aby takových lékařů bylo více. Více

Klínovecká 1407, Ostrov Mapa

SADENT dentální centrum s.r.o.