Nemocniční 898/20, Ostrava
Městská nemocnice Ostrava, p.o.

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Městská nemocnice Ostrava, p.o.

Tímto příspěvkem bych chtěla poděkovat primáři Ivu Slezáčkovi a celému lékařskému týmu, kteří sloužili 25.3.2019 na ORL v odpoledních hodinách kde mne operovali a tím mi zachránili život. Také děkuji za lidský přístup,starostlivost a trpělivost, všem lékařům a sestřičkám na lůžkovém oddělení a JIP chirurgie kde se o mne starali. Konárová Radka

Vystupování pana primáře bylo pro mě velmi příjemným překvapením. Je hluboce lidské, bezprostřední. Myslím si, že je to člověk na svém místě. O jeho vysoké odbornosti není vůbec pochyb. To je názor nejenom můj, ale i několika mých známých, které operoval.

Pan Primář je člověk,kterého si velmi vážím,o jeho pracovních kvalitách se nedá pochybovat,je to člověk se srdíčkem na pravém místě.

Velmi příjemný člověk, odborník . Byl jsem operován panem primářem, profesionální přístup.

Pan doktor je vynikající, příjemný a opravdu specialista ve svém oboru!!! Jeho tým je také výborný !! na 100% doporučuji !!! U něj jste v pravých rukou !

Š

Pan primář je výborný, perfektní operatér, vynikající odborník, velká spokojenost, moc děkuji