Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Byl jsem objednán na 13.hod,byl jsem v čekárně sám,po mně přišel ještě jeden pacient.Paní doktorka je velmi příjemná a řekl bych že při vyšetření i velmi důsledná.

Výborná doktorka a i velmi příjemná, která bohužel doplací na svoji dobrotu, když bere lidi bez objednaní s již obědnanýma.

Přidávám též svou zkušenost. Pozdní příchod paní doktorky, chodba plná nervozních pacientů, kteří netuší, jestli se mají objednat nebo nemají. Chvilku jdou na řadu objednaní, chvilku neobjednaní, totální zmatek a opravdu několikahodinové čekání na vyšetření. Ordinace není zrovna moderní, ale opravdu mi vadil "přetékající odpadkový koš" (a to jsem měla to štěstí, že jsem byla třetí na řadě). Za sebe - příště opravdu budu hledat jinde.

Dobrý den, rozhodně velmi nedoporučuji tuto paní doktorku.Dostala jsem doporučení od své praktické doktorky s tím, že bere bez objednání od 9.30 do 12.30.Pro jistotu jsem u výše zmíněné doktorky byla již po 9h.Přede mnou čekali již tři lidé,taktéž bez objednání.Jaké bylo mé překvapení,když paní doktorka nakráčela k sobě do ordinace v 10h, vzala 2 pacienty přede mnou,což trvalo 1,5hodiny!!!!! Mezitím v čekárně čekali již další a já s hrůzou zjistila, že jsou objednaní, přesto, že na dveřích má paní doktorka napsáno bez objednání.Nevidím problém si zavolat a objednat se,ale opravdu jsem toto netušila.Když p.doktorka vzala přede mnou jiného pacienta a já jsem opět čekala 40minut, tak jakmile vešla do dveří jsem se zeptala jak to teda chodí,že jsem poslána od své MUDr. s tím,že je bez objednání.Zeptala se mě jak dlouho čekám a po mém komentáři,že skoro 3 hodiny řekla, že mě teda zařadí a vzala jiného pacienta. V tuto chvíli jsem se sebrala a odešla pryč. K této paní doktorce rozhodně již nikdy nezavítám. Nechápu její ceduli, že bere bez objednání a i pacienti,kteří jsou objednaní tam čekají ještě skoro dvě hodiny po objednacím čase!!! Bohužel hloupě jsem předpokládala, že se bere dle pořadí pacientů. Velmi neprofesionální a nekorektní přístup.

Paní doktorka je milá a slušná dáma. Po minulém vyšetření, kdy jsem měl u paní doktorky nepříjemný zážitek s dlouhým čekáním, přestože jsem byl objednaný, musím poopravit svůj názor. Paní doktorka se mi úvodem omluvila a rychle vyšetřila, přestože jí skončila pracovní doba. Přístroj, kterým prováděla vyšetření, je dle mého názoru moderný, napojený na počítač a velký monitor, na kteréím jako pacient mohu sledovat průběh vyšetření. Děkuji.

Souhlasím s předchozím komentářem:místo hrůzy! Já toto místo hrůzy míjím obloukem od té doby,kdy jsem už velmi nedůvěřivě byla nucena u paní doktorky absolvovat sono břicha.Předchozí výkony paní doktorky mě k této nedůvěře dost opravňovaly.Poslední návštěva předčila všechna má očekávání a potvrdila mé obavy o kvalifikovanosti a fundovanosti této tzv.lékařky.Velkou nedůvěru ve mě vzbuzuje již téměř předpotopní ultrazvukový přístroj ,pamatující dobu sestavení prvního československého počítače,s miniaturní obrazovkou, na které nemůže být vidět vůbec nic.Nechápu!!!!!!!!!!!! A teď již zmíněné sono mého břicha.Ulehla jsem,paní doktorka se rozmáchla sondou ve velkolepém stylu a jala se kontrolovat mojí dutinu břišní.Po konstatování že moje játra jsou nezvětšená normálního vzhledu se přesunula ke žlučníku a prohlásila:žlučník přiměřeného tvaru a velikosti.Nevěřila jsem vlastním uším!!Žlučník mi před 10lety odoperoval zručný chirurg laparoskopem.Tudíž nejenže mám na břiše několik jizev po laparoskopické operaci,ale ještě jsou na všech snímcích mého břicha patrné titanové svorky,kterými chirurg uzavřel žlučovody po odstranění žlučníku.Nic z toho odbornice na slovo vzatá mudr.Parkanová nevzala v úvahu,můj neexistující žlučník zřejmě v jejích očích dorostl či co-to je skoro na Nobelovku....Na moje rozpačité upozornění,že žlučník již mnoho let nemám,reagovala paní doktorka slovem:aha,nenechala se zneklidnit a jela dál....Zneklidněná jsem byla já.Čekala jsem ,kdy objeví v mém břiše Marťana kříženého s žlučníkem.Odešla jsem s vědomím,že k této paní doktorce již nikdy nezajdu i kdyby široko daleko jiný odborník nebyl.Od té doby jen doufám,že mudr.Parkanová se rychle propracuje k důchodovému věku a my daňoví poplatníci jí již nebudeme přispívat na výplatu.

Výborná lekařka, která hlavně zná a umí.Odborník na pravém místě.Doporučuji.

Je to specialistka, na kterou se opakovaně obracím s žádostí o vyšetření a mnohokrát mi významně pomohla v diferenciálně diagnostické rozvaze.
Děkuji za spolupráci.