Moskevská 508, Most
Ord. praktického lékaře stomatologa

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Nejlepší zubař v širokém okolí, moc příjemná sestra :) Pece je nadstandardní a pečlivě provedena. Kéž by bylo více tak dobrých lékařů.

C

Jednoznačně nejlepší paní zubařka, jakou znám, a to jak po odborné, tak i lidské stránce. Sympatická sestřička jí v tom zdatně sekunduje. Dojíždím z Prahy a vždy se na návštěvu ordinace velmi těším (!)... Je třeba ještě něco dodávat?

Paní doktorka poskytuje perfektní péči, je pečlivá a její vystupování, stejně jako sestřičky je příjemné a kultivované.

Vinikající zubařka

Ano , takhle má vypadat zubní ordinace . Usměvavá sestřička , velice příjemná paní doktorka .Nadstandartní přístup k pacientovi , skvěle vybavená ordinace,dokonce rentgen v ordinaci. Paní doktorka vše před zákrokem vysvětlí a pak odborně provede . Vždy z ordinace odcházím z dobrým pocitem , protože vím , že jsem v dobrých rukou.
Ani se nedivím , že má paní doktorka plno spokojených klientů .Já s mojí paní ,jsme jedni z nich.
Libor Mrštík

Paní doktorka vyhoví ve všem potřebném, když je akutní prolém, je ochotná, zuby spravuje mě a celé rodině a doporučujeme jí všude okolo!!! Thumsová a spol.

Celá rodina se konečně nebojíme chodit ke skvělé zubařce. Vždy pomůže, je velice příjemná i na děti. Vřele doporučuji všem

Velice příjemná paní doktorka

Výborná doktorka, sympatická sestřička, vybavenost místnosti více než skvělá!

Slušně vybavená ordinace, sympatická paní doktorka, usměvavá sestřička - já jsem spokojený.