Ivana Štveráková, praktický lékař Litoměřice

MUDr. Ivana Štveráková

Uložit

Praktický lékař Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

České armády 11, Litoměřice
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Tato lékařka je velmi neslušná ke starším lidem, po babičce chce zaplatit haemokult, který je plně hrazen ze zdravotního pojištění, stejně jako léky, které ji nechává uhradit celé. Pokud je nemocná nebo ji něco bolí, dozví se jen, že je stará a lepší už to nebude.. Pro starší pacienty nedoporučuji, přijdou zde o své úspory..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Když jsem měl neustále hleny v krku a antibiotika stále nezabírala, tak mi paní doktorka řekla, že asi budu mít mononukleózu.Nechala mi udělat krevní testy a opravdu jsem tu mononukleózu měl.Jak je vidět paní doktorka umí.V čekárně je většinou málo pacientů,ale paní doktorka je vždy slušná,říká věci narovinu a tak to má být.Jsem s ní velice spokojený.


Doktorka - profesionál,žádné návaly v čekárně,UU žádné dlouhé vybavování,vyšetří,diagnostikuje a člověk je venku.Stejně perfektní je i sestřička,která za už delší dobu co zde pracuje,ví přesně,co má dělat a navíc je velice příjemná.Tak to má být,k doktorovi chodím,když jsem opravdu nemocný a potřebuji pomoci a ne vysedávat hodiny v čekárně a pak ještě kecáním zdržovat.Mohu vřele doporučit!!! Urbanec J.


Ověřeny pacient

Velice pečlivá lékařka,s dostatkem času na každého pacienta.Mohu jedině doporučit.


ujde


U paní doktorky jsem registrovaná již dlouho, mockrát jsem tam nebyla, ale vždy, když jsem přišla, byla příjemná a i když jsem přišla s blbou chřipkou, která mi přetrvávala trochu déle než je normální, tak mě vyšetřila, napsala léky a chovala se ke mě velice příjemně. Opravdu u ní nejsou fronty, doporučiji.


ujde


L

Už to tu bylo několikrát zmíněno,takže to jen zopakuji. Rychlá, svérázná, ale jasný profesionál. Chodím k ní několik let a nemám důvod si stěžovat. Nejsou u ní fronty, takže co víc si přát.


K této doktorce jsem též chodila a byla s ní nadmíru spokojená - opravdu výborná lékařka, profesionálka, ale i velmi milá a přátelská. Trochu svérázná, ale to se mi na ní velmi líbilo. Kvůli přestěhování jsem si bohužel musela najít jiného lékaře, ale ji mohu doporučit.


K

Paní doktorka je velmi šíkovná a bez problému se chová slušně k pacientům, nemá nikdy důvod nějak slovně útočit, jako kdyby ji nějak otravovali. I když nějaký pacient přijde a zbytečně, tak paní doktorka svoji práci dělá velmi dobřě. Též se mi líbí i přístup sestřičky, velmi příjemná. Oběma děkuju za profesionální přistup. K.T.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti