Ord. praktického lékaře pro dospělé
České armády 11, Litoměřice

Tato lékařka je velmi neslušná ke starším lidem, po babičce chce zaplatit haemokult, který je plně hrazen ze zdravotního pojištění, stejně jako léky, které ji nechává uhradit celé. Pokud je nemocná nebo ji něco bolí, dozví se jen, že je stará a lepší už to nebude.. Pro starší pacienty nedoporučuji, přijdou zde o své úspory..

Když jsem měl neustále hleny v krku a antibiotika stále nezabírala, tak mi paní doktorka řekla, že asi budu mít mononukleózu.Nechala mi udělat krevní testy a opravdu jsem tu mononukleózu měl.Jak je vidět paní doktorka umí.V čekárně je většinou málo pacientů,ale paní doktorka je vždy slušná,říká věci narovinu a tak to má být.Jsem s ní velice spokojený.

Doktorka - profesionál,žádné návaly v čekárně,UU žádné dlouhé vybavování,vyšetří,diagnostikuje a člověk je venku.Stejně perfektní je i sestřička,která za už delší dobu co zde pracuje,ví přesně,co má dělat a navíc je velice příjemná.Tak to má být,k doktorovi chodím,když jsem opravdu nemocný a potřebuji pomoci a ne vysedávat hodiny v čekárně a pak ještě kecáním zdržovat.Mohu vřele doporučit!!! Urbanec J.

Velice pečlivá lékařka,s dostatkem času na každého pacienta.Mohu jedině doporučit.

ujde

U paní doktorky jsem registrovaná již dlouho, mockrát jsem tam nebyla, ale vždy, když jsem přišla, byla příjemná a i když jsem přišla s blbou chřipkou, která mi přetrvávala trochu déle než je normální, tak mě vyšetřila, napsala léky a chovala se ke mě velice příjemně. Opravdu u ní nejsou fronty, doporučiji.

ujde

Už to tu bylo několikrát zmíněno,takže to jen zopakuji. Rychlá, svérázná, ale jasný profesionál. Chodím k ní několik let a nemám důvod si stěžovat. Nejsou u ní fronty, takže co víc si přát.

K této doktorce jsem též chodila a byla s ní nadmíru spokojená - opravdu výborná lékařka, profesionálka, ale i velmi milá a přátelská. Trochu svérázná, ale to se mi na ní velmi líbilo. Kvůli přestěhování jsem si bohužel musela najít jiného lékaře, ale ji mohu doporučit.

Paní doktorka je velmi šíkovná a bez problému se chová slušně k pacientům, nemá nikdy důvod nějak slovně útočit, jako kdyby ji nějak otravovali. I když nějaký pacient přijde a zbytečně, tak paní doktorka svoji práci dělá velmi dobřě. Též se mi líbí i přístup sestřičky, velmi příjemná. Oběma děkuju za profesionální přistup. K.T.