Ordinace PL stomatologa
Kouřimská 659, Kutná Hora

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Nedostává se mi slov chvály. Po první návštěvě mám ty nejlepší dojmy. Nemám co bych mohl podrobit kritice, nenapadá mne nic co by se dalo zlepšit.

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Když bolest zubů mě přemohla,paní doktorka mi pomohla.Duši mou uklidnila a srdce mé zahřála.Spatný zub vytrhla a zdraví mi vrátila.Ze srdce jí děkuji,neboť je pro mne anděl na zemi,co lidem pomáhá a odvahu jim dodává.Sestřička též andělská,hodná ,milá,přátelská.Ze srdce jim děkuji a mnoho zdraví jim přeji.

Nejlepší zubařka pod sluncem :)

paní Šolínová spolu se sestřičkou jsou až pohádkově nejpříjemnější ženský,co jsem v tomhle oboru poznala.

Mám ty nejhorší zkušenosti s paní doktorkou Šolínovou. Moje nová zubní lékařka, když viděla ty blomby, tak se přímo sděsila a říkala, že takhle zničené zuby od zubaře snad ještě nikdy neviděla a navíc přístup paní doktory Šolínové je opravdu hrozný ve srovnání s mou novou lékařkou. Z naší rodiny od paní doktory Šolínové odešli všichni a co vím, tak nový lékaři mých rodinných příslušníků říkají to samé, co moj lékařka. Že paní doktorka zřejmě vrtat neumí, protože tak hluboké blomby a zbytečné hlavně.
OPRAVDU SE TÉTO PANÍ DOKTORCE VYHÝBEJTE !!!!

Nejen milá,usměvavá a ochotná,ale též velmi odborně fundovaná.Po vánočních névštěvách na pohotovostech a drastických zážitcích s nimi spojených jsem zmučená a zničená přijela z místa trvalého bydliště do Kutné Hory.Švagrová mi domluvila návštěvu v době pohotovosti u paní doktorky.Klidné, ulevující vyšetření,ošetření,odborná rada.Pokud nepřijdu o dva zuby,je to zcela jistě její zásluha.Kutnohoráci, buďte šťastni,že ji máte(podle vašeho hodnocení vidím,že si to téměř všichni uvědomujete). Miroslava

K paní doktorce chodím již 13let a celá moje rodina taky. Zachránila mi zuby, které se mi začaly lámat, přestože si s tím můj bývalý stomatolog nevěděl rady. Vždy je milá, má pochopení pro ty, kteří se zubaře bojí, přiznám se, že jsem před lety byla také jednou z nich, ale dnes se k paní doktorce těším. Vždy má řešení pro daný problém, dokáže poradit, je pečlivá a nebyl pro ni problém ošetřit manžela o víkendu, když ho začal v noci bolet zub. O tom, že jsme s ní celá rodina maximálně spokojeni svědčí i fakt, že k ní začala chodit i moje mladá snacha a až povyroste vnučka, určitě to bude také "její" paní doktorka. Mohu jen doporučit!

K paní doktorce chodím od začátku:-)společně s celou naší rodinou. Dřív nám návštěvy objednávala maminka hromadně, teĎ už objednávám svou vlastní rodinu já:-) Mám dvě cácorky. Starší bohužel nezdědila můj zdravý chrup a tak má ve svých 5 letech již dva kazy. Mladší dvouletá je zatím, ťuk, ťuk, bez kazu. Paní doktorka je profesionál, ale zároveň lidská a milá. Vždy se snaží, aby zákrok nebolel. Ikdyž je naše Eliška hysterická, paní doktorka ji vždy uklidní. Tvrdí, že dítě nesmí zažít bolest,jinak by mělo trauma už napořád. No není to skvělý přístup? Kéž by měli k plačícím dětem takový přístup všichni lékaři!
Lída Hrušková

Odborně na výbornou s hvězdičkou, vždy kvalitní a na výši ošetření

Pečlivá, precizní paní doktorka. Milá, příjemná sestřička. K paní zubařce chodím velmi ráda, takže chodím pravidelně a zuby si čistím jak nejčastěji to jde, protože vím, že mě pochválí :-).