Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

tř. Svornosti 57/1177, Olomouc
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Paní doktorka ke které chodím řadu let, dnes léčí moje dcery i vnučku. Nejlepší člověk ve svém oboru. Vždy milá, úsměvná, vše vysvětlí, napíše vše na papír pro informaci jak dál pokračovat, kdy čekat výsledky z vyšetření. Pracovní doba u ní nikdy nekončí, odepisuji emailem, telefonuje.
Když vyšetřuje, je vše nebolestivé, vše vysvětlí. Je málo lidí, kteří svoji práci berou jako ona sama. Jsem nesmírně ráda, že takovou lékařku moje rodina má.
Patří ji velký dík a velké uznání.
Díky paní doktorko, pacientka Zdena Jedličková.

K
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Paní doktorka je nejskvelejsi clovek jakeho znam. Dokaze me uklidnit, vysvětlit, vždy je přívětivá, odepisuje i o vikendech, v noci, kdykoliv clovek potrebuje pomoci. Je neskutecne laskava, obetava. Vždy profesionalni a přitom nadherne lidska. Odborník na svem miste. Zaplatpanbuh za ni, kez by ostatni doktori byli alespon z poloviny tak srdeční, jako je nase pani doktorka.

B
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Děkuji osudu, že mohu být už po mnoho let v její nadmíru laskavé, vstřícné a precizní péči. Není jen 200%ní profesionál, disponuje nevyčerpatelnou dávkou empatie, vstřícnosti, trpělivosti a maximální zodpovědnosti. Jsem jí nesmírně vděčná, protože dokázala bez zaváhání neodkladně zareagovat na opakovanou hrubou nečinnost mé obvodní lékařky a sama mě odeslala na nezbytná akutní interní vyšetření. V podstatě mi tak 2x zachránila život... Své povolání miluje, je přepečlivá a pro své pacientky oddaná a úžasně obětavá. Vyšetřuje dotekem anděla - velice šetrně a ohleduplně. Trpělivě vysvětluje všechny své postupy a následné kroky, ale stejně detailně zapisuje i celý průběh léčby včetně rozpisu užívání na kartu, kterou každou pacientku - navíc s přidaným obrázkem čtyřlístku a smajlíku - při odchodu z ordinace vybaví. Spolu se svou neméně laskavou sestřičkou vytvářejí z ordinace i čekárny prostředí, které dýchá krásnou pohodou. Rozdávají úsměvy, zbavují strachu a nešetří porozuměním. Je obrovské štěstí být ve vaší péči! Mnohokrát děkuji...

S
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař gynekolog preventivní vyšetření

Nejlepší lékařka v Olomouci, vždy je usměvavá, trpělivá, má individuální přístup ke každé pacientce. Pracuje v krásně upravených a vyzdobených prostorách, kde se cítíte jako doma. Vše podrobně vysvětlí a ještě speciálně pro Vás napíše. Je velmi důsledná a nic nezanedbá. Jsem vděčná, že jsem v její laskavé péči. Její personál je také SUPER. Kdyby byl takový každý lékař, to by bylo na světě krásně.
Smékalová

Ověřený profil

K paní doktorce chodím více jak 20 let a nikoho lepšího v oboru neznám. S takovým nasazením jak vykonává svou práci, ochotou, vstřícnost a vždy bezva náladou jsem se ještě u nikoho nesetkala. Profesionál se vším všudy.

N
Ověřený profil

Paní doktorku si nemůžu vynachválit chodím k ní sice krátce (5 let), ale ona dokázala to co jsem myslela, že už nedokáže nikdo. Když mi bylo 7 let, začala jsem mít gynekologické potíže a tak mě moje maminka vzala na dětskou gynekologii a byl to ten nejhorší zážitek v mém životě. Hrozně jsem se bála gynekologů a každá návštěva pro mě byla utrpení. Poté mi byla doporučena paní doktorka Schubertová a světe div se dnes se k ní dokonce na prohlídku těším, protože to pro mě není obyčejná prohlídka, ona si se mnou povídá a všechno co dělá a předepisuje mi vysvětlí, sice někdy jako malému dítěti, ale přesně tohle potřebuje a vyhovuje mi to.

V
Ověřený profil

Naprostá spokojenost. Paní doktorka je milá a vstřícná. Určitě bych neměnila! A stejně tak sestřička v ordinaci :-)

E
Ověřený profil

Naprosto profesionální paní doktorka. Dokáže úžasně skloubit odbornost s vstřícností, trpělivostí a úsměvem!! Jsem nadmíru spokojená. Petra Maráčková.

B
Ověřený profil

Paní doktorka je profesionál a může mě jen štvát, že takoví nejsou všichni lékaři. Výborná je i její zdravotní sestra Marta, tvoří výbornou dvojici. K paní doktorce chodím již 13 let a za tu dobu jsem neměla nejmenší problém, který bych jí měla vytknout. Vše pořádně vysvětlí, nic nezanedbá, je velice pečlivá, empatická a také trpělivá. Při druhém těhotenství jsem měla dost zdravotních problémů a musím znovu smeknout, že mi ve 32.tt udělala paní doktorka UZ, který již nemusela, neb ho pojišťovny neplatí, ale paní doktorka ho dělá a na něm zjistila, že mimču se nedaří, odeslala mě na genetiku, tam byla diagnoza potvrzena a děly se věci nevyhnutelné. Vše dobře dopadlo díky této lékařce, že tento problém včas odhalila a tím zachránila život našeho miminka. Kdyby tento Uz neudělala, miminko by umřelo a já bych to zjistila, až bych přestala cítit pohyby. Mimčo se narodilo 5 dnů poté, sice předčasně, ale vybojovali jsme to všechno. Takže obrovský dík a smekám. Perfektně se o mě starala i v 1.těhotenství, které bylo celé bezproblémové. Děkuji ještě jednou.

V
Ověřený profil

Paní doktorka je výborná, nemám s ní žádný problém, vždy si ochotně vyslechne, poradí mi a pomůže. Je taková ,,lidská,, což se bohužel v téhle době jen tak u doktorů nevidí.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobry den chtela bych vas poprosit o radu byla jsem na operaci odstraneni jdnoho vajecniku a vejcovody ale po operaci ce citim hrozne uz dlouho citim se plna, jde mi na zvraceni nejim ale porad tloustnu pres mesic sem pribrala 5kilo chodim casteji curat citim se slaba bez energie je mi spatne a ten leva strana me cela boli od vajecniku a stehno nevite cim to je prosim kam se mam obratit aby to uz prestalo jestli mi neco neudelaly spatne nebo nevim dekuji

Já bych volila totéž (jako lékař přede mnou), ale možná by bylo vhodnější zajít na pracoviště, kde Vás operovali, aby zkontrolovali, zda je vše v pořádku!

MUDr. Ivana Schubertová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Související vyhledávání