Ivana Miltnerová, zubař Ostrava

MUDr. Ivana Miltnerová

Zubař Více

20 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Opavská 39/962, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Doporučuji!!! Paní doktorka i sestřička jsou prostě super, dokonce můj 3 letý syn se vždy těší.


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je vynikající odborník, milá k pacientům, před zákrokem vysvětlí, co bude dělat a jakým způsobem, vždy je v pohodě, cítíme se tam velmi dobře:o))


Skvělá lékařka, vynikající člověk. Pacientovi se maximálně věnuje, pracuje velmi jemně a bezbolestně. Všem bych přála mít tak výborného stomatologa. Při jednodušších zákrocích (plomby) si pravidelně zdřímnu. Přeji paní doktorce i sestřičce hodně zdravíčka.


paní doktorka je vynikající. Mohu jen potvrdit vše, co se tu píše. Skvělý přístup k dospělým a hlavně k dětem. Začaly jsme k paní zubařce chodit, když dcerce byly 3 roky, bohužel jsme museli opravovat zoubky. Vše proběhlo bez slziček a v pohodě. Lepšího stomatologa neznám! :)


Paní doktorka je opravdu nejlepší stomatolog, kterého jsem dosud poznala.Její pečlivý a citlivý přístup jak k dospělým, tak i k dětem hodnotím na výbornou. I sestřička je super.Oběma moc děkujeme.


Paní doktorka i sestřička jsou opravdové profesionálky. Přístup k pacientům na nejvyšší úrovni, týmová práce na jedničku a vždy příjemná atmosféra. Doporučuji, doporučuji, doporučuji!!!


Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka i sestřička,obě velice vstřícné a ochotné,všem doporučuji!!!


K paní doktorce chodím se svými dvěma syny a jsem velmi spokojená.
Kluci se nebojí, paní doktorka jim vše vysvětlí a dokonce jsou při odchodu odměněni hračkou. Na návštěvy u paní doktorky se těší a vždy odcházíme s úsměvem.


Ověřeny pacient

Tato paní doktorka i sestřička jsou super. Velmi doporučuji. Vždy jsem měla strach chodit ke stomatologovi,když plombovat, tak jedině s injekcí. Ale paní doktorka opravdu nejdříve vysvětlí co bude dělat a vše opravdu bezbolestně. Jsou prostě super.


Paní doktorka je vynikající odborník, milá k pacientům, před zákrokem vysvětlí, co bude dělat a jakým způsobem, vždy je v pohodě, cítím se tam velmi dobře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti