Adresa

Praktický lékař stomatolog
Opavská 39/962, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Doporučuji!!! Paní doktorka i sestřička jsou prostě super, dokonce můj 3 letý syn se vždy těší.

H
Ověřený profil

Paní doktorka je vynikající odborník, milá k pacientům, před zákrokem vysvětlí, co bude dělat a jakým způsobem, vždy je v pohodě, cítíme se tam velmi dobře:o))

Skvělá lékařka, vynikající člověk. Pacientovi se maximálně věnuje, pracuje velmi jemně a bezbolestně. Všem bych přála mít tak výborného stomatologa. Při jednodušších zákrocích (plomby) si pravidelně zdřímnu. Přeji paní doktorce i sestřičce hodně zdravíčka.


paní doktorka je vynikající. Mohu jen potvrdit vše, co se tu píše. Skvělý přístup k dospělým a hlavně k dětem. Začaly jsme k paní zubařce chodit, když dcerce byly 3 roky, bohužel jsme museli opravovat zoubky. Vše proběhlo bez slziček a v pohodě. Lepšího stomatologa neznám! :)


Paní doktorka je opravdu nejlepší stomatolog, kterého jsem dosud poznala.Její pečlivý a citlivý přístup jak k dospělým, tak i k dětem hodnotím na výbornou. I sestřička je super.Oběma moc děkujeme.


Paní doktorka i sestřička jsou opravdové profesionálky. Přístup k pacientům na nejvyšší úrovni, týmová práce na jedničku a vždy příjemná atmosféra. Doporučuji, doporučuji, doporučuji!!!


Ověřený profil

Skvělá paní doktorka i sestřička,obě velice vstřícné a ochotné,všem doporučuji!!!


K paní doktorce chodím se svými dvěma syny a jsem velmi spokojená.
Kluci se nebojí, paní doktorka jim vše vysvětlí a dokonce jsou při odchodu odměněni hračkou. Na návštěvy u paní doktorky se těší a vždy odcházíme s úsměvem.


Ověřený profil

Tato paní doktorka i sestřička jsou super. Velmi doporučuji. Vždy jsem měla strach chodit ke stomatologovi,když plombovat, tak jedině s injekcí. Ale paní doktorka opravdu nejdříve vysvětlí co bude dělat a vše opravdu bezbolestně. Jsou prostě super.


Paní doktorka je vynikající odborník, milá k pacientům, před zákrokem vysvětlí, co bude dělat a jakým způsobem, vždy je v pohodě, cítím se tam velmi dobře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu