Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta, + 5 Více

Endodontické konzultace +7 Více

Estetická stomatologie

Implantáty

Keramické korunky

Vítáme Vás v zubní ordinaci Dr. Justové Vzhledem k momentálně obsazené klientské kapacitě objednáváme nové pacienty ke vstupnímu vyšetření až na dr...

• zubní kaz

Výplně bílé i amalgamové

Zubní vyšetření

Ústní hygiena

Umístění: Dr. Justová s.r.o. - zubní ordinace v Plzni Zmena zubare

Mily, usmevavy a hlavne mimoradne skvely pristup k detem. Se jen tak nevidi. Nejdriv nechali maleho seznamit s prostredim, hezky na nej mluvili a na vse mu dali cas. Vse ukazali, vysvetlili a my konecne odchazeli od zubare prohlidnuty a s usmevem:-).

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka skvěla,profesionální přistup,nádherné prostředí,milá mladičká sestřička .Jsem velice spokojena ,doporučují všem :) Takových lékařů a sester opravdu je málo.Eva Prušáková.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nemůžu si na nic stěžovat,velmi příjemná a usměvavá paní doktorka a usměvavá sestřička pěkné prostředí :) Min.čekání. Dříve sem chodil ze strachem k zubaři a teď ne,velice šikovná paní doktorka a sestřička,vše vysvětlí a poradí.Můžu jen vřele doporučit.

MDDr. Ivana Justová

Děkujeme za milé hodnocení!

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Vše skvěle vysvětlí. Vřele doporučuji všem, kteří mají strach ze zubařů, opravdu jsem si návštěvu užila:)

MDDr. Ivana Justová

Děkujeme za milé hodnocení!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemná paní doktorka s příjemnou mladou sestřičkou. Velký posun od mé bývalé zubařky. Určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Úžasná paní doktorka,díky které ze mne opadl strach ze zubaře a velice příjemná a usměvavá sestřička.Takových lékařů a sester by mělo být víc. Rozhodně všem doporučuji :-)

MDDr. Ivana Justová

Děkujeme mockrát za milé hodnocení a věřím, že se budeme i nadále snažit mít k pacientům lidský přístup :)

Nemůžu si stěžovat! Příjemná paní doktorka, sestřička, prostředí :) Čekání v čekárně nulové. Rozhodně doporučuji!

MDDr. Ivana Justová

Děkujeme za názor, budeme se snažit i nadále :)

Y
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální přístup slečny Ivany Justové, příjemné prostředí, mohu jen vřele doporučit.
Yulia Tigay

MDDr. Ivana Justová

Děkujeme za pozitivní hodnocení, budeme se snažit i nadále :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vřelý a milý přístup paní doktorky i sestřičky, příjemné prostředí. Mohu jen doporučit. Barbora Vaculíková

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám mnoho let (asi od doby, co mi začaly růst druhé zuby) jizvy na vnitřní straně tváří tzv. "rozkousané tváře". Zubař to přičetl velikosti zubů a jejich rozpoložení, proto mi v dětství nasadil rovnátka, aby se mi mi zuby lépe v puse srovnaly/vešly a dál to neřešil. Do krve rozkousané, co pamatuji, nebyly, nebolely, ale "přikouslo se" často... Dnes se to stane jen zřídka. Dodnes (je mi 35) mam na vnitřní straně tváří viditelné jizvy (bílé šlince v rovině skusu), které jsou i pohmatem cítit - u stoliček nejvíc, tam to mám nejtěsněji k zubům. Navíc pozoruji v oblasti, kde se větší/ostřejší stoličky dotýkají vnitřní strany tváře asi intenzivněji (ač nebolestivě), nebolestivé lehce vystouplé flíčky, jakoby puchýřky (na každé straně myslím jeden) jako zesílená sliznice (stejné barvy jako tváře). Lehce "okousaný/tvarovaný" od zubů mám i jazyk - opět ne krvavě ani bolestivě, ale neměnně. Zajímalo by mě, zda podobné jizvy a defekty mohou být předzvěstí něčeho vážného (internetem např. kolují zvěsti o možné souvislosti "rozkousaných tváří" s rakovinou), nebo zda jde pravděpodobně jen o estetickou záležitost...? Děkuji

Dobry den. Tzv. Linea alba je pritomna temer u kazdeho, je to belava linka kopirujici okluzni rovinu, tedy misto,kde dochází ke kontaktu zubů obou čelistí. Jedna se obvykle o vyssi vrstvu rohoviny a jde o fyziologický stav. Sama uvadite, ze jde o nekrvave a ze nejde o pokousani. Neni proto treba se znepokojovat strachem z rakoviny. Ty puchyrka v barve sliznice budou zrejme vyvody priusnich slinnych žlaz. Ty mate taky mit na kazde strane jeden. Pokud v tom miste sliznici osusite a budete trpělivě cekat,uvidite po chvilince kapku sliny derouci se z tohoto vyvodu. Schvalne se podivejte do ust svych a svych bližních,uvidite temer to samé. Pokud se výrazně budete lišit, pak teprve bych se vrhla do dalsiho patrani.

MDDr. Ivana Justová

• Dobrý den , je mi 17let ,objevil jsem v předsíni dutiny ústní ( pod vnitřní spodní stranou rtu ) pod sliznicí ploché oválné kousky , které nejsou vidět ale jenom cítit , když zde přejedu jazykem. Mají velikosti 3-4mm a je jich cca. Jedenáct , nezvětšují se ale ani nezmenšují ,nebolí , jsou pohyblivé a tuhé . Co by to mohlo být ?

Dobrý den. S největší pravděpodobností se jedná pouze o urcitou nepravidelnost v hustote podsliznicniho vaziva. Pokud ret ohrnete a napnete, uvidíte,ze je povrch sliznice mirne hrbolaty a ze takto hrbolaty je jak na spodnim,tak na horním rtu. Stejne tak toto můžete prozkoumat u sourozenců, rodičů,nebo spolužáků. Oni to tak maji i dalsi lidé,ale tam uplne nedoporucuji je oslovovat,aby na vas ohrnuli ret ;)

• zubní kaz
  • zubní kámen