Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Otýlie Beníškové 4, Plzeň 1, Plzeň

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta

Vítáme Vás v zubní ordinaci Dr. Justové Vzhledem k momentálně obsazené klientské kapacitě objednáváme nové pacienty ke vstupnímu vyšetření až na dr...

• zubní kaz

Výplně bílé i amalgamové

Zubní vyšetření

Ústní hygiena

Umístění: Dr. Justová s.r.o. - zubní ordinace v Plzni Zmena zubare

Mily, usmevavy a hlavne mimoradne skvely pristup k detem. Se jen tak nevidi. Nejdriv nechali maleho seznamit s prostredim, hezky na nej mluvili a na vse mu dali cas. Vse ukazali, vysvetlili a my konecne odchazeli od zubare prohlidnuty a s usmevem:-).

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka skvěla,profesionální přistup,nádherné prostředí,milá mladičká sestřička .Jsem velice spokojena ,doporučují všem :) Takových lékařů a sester opravdu je málo.Eva Prušáková.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nemůžu si na nic stěžovat,velmi příjemná a usměvavá paní doktorka a usměvavá sestřička pěkné prostředí :) Min.čekání. Dříve sem chodil ze strachem k zubaři a teď ne,velice šikovná paní doktorka a sestřička,vše vysvětlí a poradí.Můžu jen vřele doporučit.

MDDr. Ivana Justová

Děkujeme za milé hodnocení!

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Vše skvěle vysvětlí. Vřele doporučuji všem, kteří mají strach ze zubařů, opravdu jsem si návštěvu užila:)

MDDr. Ivana Justová

Děkujeme za milé hodnocení!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemná paní doktorka s příjemnou mladou sestřičkou. Velký posun od mé bývalé zubařky. Určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Úžasná paní doktorka,díky které ze mne opadl strach ze zubaře a velice příjemná a usměvavá sestřička.Takových lékařů a sester by mělo být víc. Rozhodně všem doporučuji :-)

MDDr. Ivana Justová

Děkujeme mockrát za milé hodnocení a věřím, že se budeme i nadále snažit mít k pacientům lidský přístup :)

Nemůžu si stěžovat! Příjemná paní doktorka, sestřička, prostředí :) Čekání v čekárně nulové. Rozhodně doporučuji!

MDDr. Ivana Justová

Děkujeme za názor, budeme se snažit i nadále :)

Y
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální přístup slečny Ivany Justové, příjemné prostředí, mohu jen vřele doporučit.
Yulia Tigay

MDDr. Ivana Justová

Děkujeme za pozitivní hodnocení, budeme se snažit i nadále :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vřelý a milý přístup paní doktorky i sestřičky, příjemné prostředí. Mohu jen doporučit. Barbora Vaculíková

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. 4 dny zpět mi řezali dáseň za osmičkou, kde jsem měl zánět a dali tam dren, který druhý den vyndali. Mám napsaný akorát Nimesil, který pomáhá s nepřestávající bolestí, ale trápí mě permanentní kyselá chuť a odporný zápach z otevřené dásně. Doktor, co mi dren vyndaval byl jiný, než co mi předepsal Nimesil a říkal, že mám určitě dobrat antibiotika, což Nimesil není? Je toto normální průběh při zánětu(dočetl jsem se, že tu kyselou chuť i zápach může způsobovat zánět) a jak dlouho může tento problém přetrvávat? Na odstranění osmiček co doporučovali oba zubaři jsem už objednaný. Nechci plašit, ale ani zanedbat případnou otravu krve. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud máte celkově zvýšenou tělesnou teplotu z příčin zánětu v dutině ústní, měl byste dostat předpis na antibiotika. Při pouhých lokálních příznacích (zápach z rány, vytékání hnisu, otok sliznice) je potřeba také navštívit zubního lékaře, který provede revizi rány a případně udělá výplach antimikrobiálním přípravkem a zavede opět drén.
    S pozdravem, Dr.Justová

MDDr. Ivana Justová

• Dobrý den,moc prosím o názor...v pátek mi zubařka trhala šestku dole vlevo,byl to složitější zákrok, zub se drolil a trhání trvalo cca 30 minut. Po odeznění lokální anestezii byla rána bolavá,ale postačila analgetika...přes víkend mě začalo bolet až do krku a jazyk,tak zubařka nasadila antibiotika Rovamycine 3 MIU 1 tabletu po 8mi hodinách...rána je klidná, dle zubařky se dobře hojí, ale bolest uzlin a celého krku (pocit,jako podrážděný od fibroskopie, nebo namoženého krku od křiku) a pocit oteklého jazyka přetrvává a zvláštní je,že nejvíce večer je to hodně nepříjemné...dnes je to čtvrtý den na antibiotikách a ještě mám na vybrání krabičku s 10ti tabletami. Mohla bych poprosit o názor,jestli to může být od rány po trhání...děkuji.

Dobrý den, při delší komplikované extrakci se extrakční ranou dostávají do vnitřního prostředí těla bakterie z dutiny ústní více a intenzivněji než při rychlém a jednoduchém zákroku. Antibiotická terapie je ve Vašem případě velice rozumná, antibiotikem volby jsou v tomto případě penicilinové preparáty. Rovamycine se používá při přecitlivělosti nebo alergii na penicilin jako náhrada, nebo například u těhotných. Jelikož jde o náhradní lék, lze očekávat pomalejší nástup účinku.
    Váš dotaz směřuje ale jednoduše k příčině Vašich obtíží, ano, Vaše obtíže s největší pravděpodobností souvisí s extrakcí zubu.

• zubní kaz
  • zubní kámen