MUDr. Ivana Hanzáková

Zubař Více

Česká Lípa 1 adresa

Praktický zubní lékař
Bendlova 2336, Česká Lípa

Nejen já mám tu zkušenost, že je paní doktorka nepříjemná, vždycky jsem měla stres, když jsem tam musela, bohužel ne z výkonů. Měla jsem od ní spravované 3 zuby, všechny tři špatně a dodnes trpím. O jeden jsem už přišla, druhý mi pan doktor naštěstí zachránil a se třetím jsem byla nyní na pohotovosti, kde mi bylo řečeno, že byl špatně vyvrtaný a kazil se dál a že to vypadá, že o něj také přijdu.

Chodím k paní Dr.Hanzákové již několik let a jsem velmi spokojený.Ano je pravda,že to něco stojí,ale zuby máme jen jedny a je možnost si vybrat.Jestli si dát výplň hrazenou pojišťovnou a nebo si jí zaplatit sám.Dala mi zuby kompletně do pořádku a chodím už jen na prevence.A kdykoliv jsem měl nějaký problém a nebo zánět vždy mi vyšla vstříc.A hlavně se nemusí dvě hodiny čekat jako jinde.Ano a dnes je možnost si zubaře vybrat,takže komu zubař nesedí hurá jinam.A šetřit na zubech??K tomu nemám co dodat...Bureš

já jsem taktéž ráda že jsem našla tak dobrou lékařku nevím proč si na ni ukazujete jaká je a urážíte jí každý má jiný názor, komu se p.doktorka nezdá tak at jde k jinému zubnímu lékaři....jsou lidi kterým vyhovuje jak chováním,péčí a dokonce i tím že má i přiměřené ceny....já byla v podstatě každý pulrok u jiného zubaře pokaždé to byly páni doktoři od N.Boru Kalousek po Žandov p.Cajthamla a s nikým jsem nebyla tak spokojená takže za mě za manžela i za naše dvě děti jen doporučujem...rodina Bernáškovi

7let jsem měla panickou hrůzu ze zubaře a pak jsem našla paní Hanzákovou. Jsem nadšená vůbec mě nebolelo trhání a vrtání zubů. Je precizní profesionálka.

S paní doktorkou Hanzákovou mám ty nejlepší zkušenosti.Již šestým rokem mám od ní zubní protézu, která sedí jako ulitá, navíc, byla to ona, kdo mne zbavil nikoli strachu, ale fobie ze stomatologů.To, co nedokázali psychologové a psychiatři, ona dokázala svým lidským přístupem během dvou týdnů.Vám, paní doktorko, i Vaší sestřičce tleskám, a brblům doporučuji, aby se obrátili buďto na jiného stomatologa, anebo ještě lépe, na kováře.Ještě jednou Vám děkuji a vážím si Vaší práce.Mgr.Košek Vítězslav Rettungsdienst Frankfurt am Main.

nejhorší zubařka v Lípe!jesli chcete mit zuby zdravý tak honem pryc od ní.a hlavne je silene drahá .plomby od ni vydrzi mesic a reklamaci pak neuzná.kdyz sem chtel objednat tak mi tvrdila ze maji plno,pritom cekárna byla xkrát prázdná!!uz nikdy víc k takovéto zubarce,jsem rád,ze jsem od ni utekl!

Jediné o co tu skoro všem jde a řešíte, jsou peníze. Všichni by jste se měli probrat.Každý chcete pouze ušetřit,ale už si neuvědomujete,že ta práce,čas a studium také něco stojí.A jestli se někomu zdá 1400,- za ulomený přední zub hodně,tak ať si ho radši nechá zlomený a nepomlouvá.Proč si tedy stěžujete a radši nehledáte jiného zubaře.Vždyt vás nikdo nenutí.Výhoda dnešní doby!!Měla jsem stejný problém a jediný kdo mi dokázal zub opravit tak ,že to není vidět a aby mi po mesíci znovu nespadl, byla p.doktorka Hanzáková.Je mi úplně jedno kolik za to dám peněz ,hlavně když je péče 100% .A to je!!!
A opravdu,platit se musí všude.Vy by jste taky nedělali zadarmo.
Takže mé hodnocení ,,Nejlepší,,

zlá ,neumí se slušně chovat k lidem ,jen by tahala z lidí tisíce ,přitom spravuje zuby šíleným způsobem ,člověk si u toho vytrpí ,vyslechne její hloupé narážky a komentáře např.(to vás nemůže bolet )a tak podobně ,jednoduše řečeno ,měla by se už sbalit a odejít ,je nejvyšší čas

Jsem ráda, že jsem našla tak skvělou zubařku. Sestřička je velice milá a hotná. Celková atmosféra v ordinaci je příjemná. S dětmi to obě také umí. Ten kdo si zoubky zanedbá, nechodí na preventivní kontroly a vzpomene si na zubní ordinaci jen, když je ouvej-pak si samozřejmě stěžuje. Vřele doporučuji Zemanová K.

Je strašně důležité poznat nějakou zubařku která se o vás stará špatně aby jste si uvědomily,že u které jste právě teďka je ta která vám se snaží ty zuby zachránit.Já rozhodně takovou zkušenost měl a můžu říct takovou péči jako mám od Dr.Hanzákové jsem rozhodně neměl.Chodím jen na pravidelné kontroly,kdy mě udělá celkové rengenové snímky.A platit? To se musí všude!!!