Ivana Dychusová, chirurg Ostrava

MUDr. Ivana Dychusová

Chirurg

Opavská 962/39, Ostrava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

0.5

Tchýně se dostala k mudr. Dychusové na pohotovost s problémem s kolenem. Ta ji prohmatala lýtko a oznámila, že má natažený sval. Když tchýně doktorku upozornila, že jí nebolí lýtko, ale koleno, ve kterém ji před hodinou silně píchlo a velmi jí bolí, nijak na to nereagovala a mlela si svou se svalem. Nakonec uběhly dva měsíce a tchýně jde na operaci s prasklým meniskem. Paní doktorka je zcela nekompetentní osoba!

Umístění: Ordinace Naražený kotník

Přišli jsme dnes na pohotovost - úrazová ambulance na fifejdách, protože jsem si pravděpodobně udělala neco s kotníkem. Doktorka mi necitlivě ohýbala s kotníkem a řekla mi, že ne každá modřina musí být vážné zranění.

Naprosto necitlivý a nekompetentní lékař. Dcera tři roky si rozsekla obočí,nejenom že jsme čekali než ucxela převážně,což dle mého názoru nebylo tak akutni,ale hned při vstupu jsme dostali vynadano,proč jedeme k nim,když hornickou máme blíže. A kdyz jsem se ozvala tak pryproc na ni kricim. Už dlouho jsem nepotkala tak arogantního člověka a doufám,že už nepotkam,dlouho jsem ji rozdychavala. Empatie na bodu mrazu,tito lidé ve zdravotnictví nemají co dělat.

Dobrý den tak paní lékařka není už ve formě jelikož jsem spadla na schodech a nemohla jsem pohnout rukou jela jsem do nemocnice a tam jsem dostala zrovna tuto paní a mužu jen říct po rentgenu mě dala šátek na ruku abych ji měla v klidu,ale tři dny neskutečné bolesti jsem si zajela zpět do nemocnice tentokrát na ortopedii a tam mi řekl pan doktor že mám zlomený ramenní kloub a dal mi to do ortézy a nechápal jak to paní doktorka mohla na rentgenu přehlédnout a dát mi jen šátek, budu to řešit stížností u primáře měly by se vyvodit důsledky!!! Podle mého tam nemá co dělat.

Taktéž máme s touto "lékařkou" děsivou zkušenost. Dnes kontrola a vytažení stehů na trojnásobně zlomené ruce mé dcery, operované před 10dny. Paní "doktorka" jí rukou začla naprosto necitlivě lomcovat, vůbec se nechovala, jako by byla zlomená. Když začala dcera plakat, POCHOPITELNĚ ji to velmi bolelo, začala na ni řvát, že ona je tady doktor, autorita a ať se podle toho chová, Když jsem ji slušně upozornila, že snad i ona by se mohla chovat poněkud empatičtějí, vyjela arogantně i po mně. Vůbec nechápu, proč takový člověk vykonává tuto profesi - a když tady čtu tu spoustu shodných negativních komentářů, není mi jasné, jak to, že to nemocnice ignoruje a s touto "lékařkou" se nerozloučí.Já si každopádně budu stěžovat, protože závěr celého "odborného ošetření" této paní byl takový, že udělali dceři špatně dlahu, kterou jsme jeli vzápětí sundat a udělat novou do Fakultní nemocnice. Fifejdy a tato "citlivá odbornice" opravdu nikdy více!!!

Přidávám se dnes jsem byla po týdnu na kontrole na chir. kde ordinovala mudr Ivana Dychusová její přístup k pacientovi je arogantní . Řekla mi že co tu dělám , že se mam jít ošetřit v místě bydliště, že tady tohoi má hodně . Byla jsem tady ošetřená pro zlomeninu v dnešní době si pacient může vybrat kde chce být ošetřen . Divím se , že nemocnice ješte takovou lékařku zaměstnává

Přidám příspěvek..můj syn šel dnes na převaz z palcem a aniž by jej paní lékařka viděla tak ho s boléstí poslala domů..načeš jsem tam se synem jela znova a hned mu řezali palec..hned v ponělí jsi jdu na lékařku stěžovat...takový člověk nemá ve zdravotnictví co dělat..Ondříšková

Paní doktorka není profesionál, ale pacienty má za obtížný hmyz , který ji obtěžuje. Zřejmě do práce nechodí léčit , ale zabít čas. Byli jsme tam s naraženými žebry, na což odvětila , že to má také a nikoho s tím neotravuje.Až si pohledem do zrcadla budeme schopni diagnostikovat zlomeniny a nemoce, bude zřejmě spokojena, že ji nikdo neobtěžuje a peníze na účet chodí pravidelně. Vedení nemocnice by se mělo zamyslet, když se za jednání lékaře stydí i personál, který s ním musí spolupracovat, a pacienti v ordinaci pláčí kvůli lékaři ,něco zřejmě není v pořádku. Přeji všem ,aby se jim nic nestalo a s touto arogantní osobou neměli vlastní špatnou zkušenost

Dobry den, dnes jsem take navstivila MUDr.Dychosovou ve fifejdske nemocnici kde pracuje na traumatologii. Absolutne tam tato velice arogantni stara dama nema co delat. Vyslechla jsem si od ni pouze urazky na muj dotaz podotykam ze slusny, zda by bylo mozne mi dat misto dlahy ortezu, mne pani "doktorka" odmitla osetrit a jeste mi vynadala velice arogantne. Ze si mam zajit do hrabuvky protoze tam nemam co delat , kdyz ji jako pejsek neposlechnu. Myslela jsem si ze v dnesni dobe ta "postkomunisticka arogance" odumrela a lekari berou pacienty jako lidi . Bohuzel tato ...... je bere jako dobytku. Jiz do jeji ordinace nevstoupim.

O

To co paní "DOKTORKA" při kontorle předvedla mě dostalo do kolen. Vyjela po mně, proč ji obtěžuji kontrolou, když nemám se sádrou žádný problém. Logicky, když je v papírech napsáno kontrola za týden, přijdete za týden, že... Jak někdo může zaměstnávat tak arogantní ženu jako doktorku, když ji její práce obtěžuje? Této nemocnici se v budoucnu vyhnu obloukem zvláště pak "paní doktorce". Takový člověk nemá ve zdravotnictví co dělat!