Opavská 962/39, Ostrava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

C

Paní MUDr. ordinuje !!! út až čt. !!! Návštěva raději v po nebo pá.

Během chvíle vyřkne svůj verdikt a očekává, že ho s neskonalou vděčností bez výhrad přijmete.
Pokud nesouhlasíte,a cokoliv chcete jinak,máte smůlu.Nenechala nás ani doříct co a proč to tak chceme jinak,hovor ukončila pozváním dalšího pacienta.

Byli jsme se synem na kontrole se zlomeným kotníkem na dosádrování.Chtěli jsme odlehčenou sádru,s tím že na aktuálním pracovišti nebyla k dispozici,jsme po paní Dr. chtěli jen do zprávy napsat, že ze zdravotního hlediska odlehčená sádra je možná a onu sádru včetně pracoviště, kde sádrování provedou, si zajistíme sami.

Paní Dr. to odmítla,že pokud odlehčená sádra není na jejich pracovišti, tak není nikde,a proto ona nevidí důvod, proč to do zprávy psát.

Byli jsme tam s čekáním kolem 2h. Poté jsme odjeli do FNO, kde během 40min po vyšetření, jiným Dr., byla námi požadována odlehčená sádra na noze, včetně toho, že si syn stihnul nohu umýt,v čase kdy se sádra připravovala.

Zlomila jsem si ruku v zápěstí. Po 4 týdnech jsem byla sundat sádru, na RTG a kontrolu u doktorky. Ruka po sundání sádry byla bolestivá s otokem. Podle doktorky vše srostlo "dobře". Napsala poukaz na rehábko a mám si doma s rukou cvičit. Když jsem se zeptala na poukaz na ortézu, tak na mně vyjela": Teď jsem Vám říkala, že si máte s rukou cvičit, tak proč bych vám měla psát ortézu?" Byla jsem v šoku. Ve zdravotnických potřebách, kde jsem si šla zakoupit ortézu za své, mi bylo řečeno, že paní doktorka poukazy na tyto pomůcky nepíše, že si tam běžně chodí lidé kupovat za své....tak hlavně, že si 47 let platím pojištění...Nepříjemná zkušenost. Paní doktorka je už dost stará, asi již nemá tu trpělivost....nebo co....

Umístění: Ordinace Jiný

19.12.2022 jsem navštívil MNO Fifejdy s úrazem pravého kolene. Hned po příchodu do ambulance jsem byl osloven paní doktorkou bez pozdravu stylem "Co potřebuji?" Vysvětlil jsem, že jsem upadl po náhlém lupnutí v koleně, pocit přeskočení - vyskočení kolena. Lehl jsem si na lehátko, paní doktorka bez ohledu na bolest začala s nohou nepříjemně pohybovat. Koleno oteklé, RTG v pořádku, tak to celé ukončila s tím, že mi nic není a mám si doma dělat Priessnitzův zábal.
Večer mi koleno oteklo ještě více, nemohl jsem s nohou téměř pohybovat, tak jsem se na druhý den vydal do nemocnice v Karviné. Pan doktor mi okamžitě píchl do kolene jehlu a "vypustil" 100ml krve. Provedl různé pohyby a doporučil mě k ortopedovi s tím, že s největší pravděpodobností prasklý vnitřní meniskus.
Opravdu nechápu, co tam ještě paní doktorka dělá a je mi líto budoucích pacientů, které pošle domů s návodem na Priessnitzův zábal.

Umístění: Ordinace Jiný

Taková doktorka nemá co dělat v nemocnici. Bez empatie. Absolutně arogantní, s výsměchem k bolesti druhých. Jela jsem 31.8. 2022 na fifejdy na urazovku s narazenou nohou, doktorka se na mě ani nepodivala, ignorovala moji bolest a řekla ze to doma přejde.

Po 14 dnech na nemocenské jsem jela se zadankou na kontrolní vyšetření, a doktorka se mi vysmála ze jsem si na narazenou nohu vzala nemocenskou ? Jako pardon ale kde jsme? Tak jsem ji řekla ze nenechám po sobe rvat jako po malém smradovi a triskla jsem dverma a pronesla jsem ze fifejdy už nikdy.

Nechapu jak takové lidi můžou zaměstnávat.!!!!

Dnes 2.8.2022 jsem potřebovali ošetřit a tento člověk dokazuje v jak tragickém stavu je naše zdravotnictví. Absolutně arogantní, vysmívající se bolesti, netaktní, empatie 0!!! Dle recenzí co zde čtu je neuvěritelné, že takový člověk několik let znepříjemňuje lidem život, kdy naopak lidé hledají pomoc, útěchu a porozumění. Jedná se o Ivani Dychusovou z Ostrava Fifejd.

Tchýně se dostala k mudr. Dychusové na pohotovost s problémem s kolenem. Ta ji prohmatala lýtko a oznámila, že má natažený sval. Když tchýně doktorku upozornila, že jí nebolí lýtko, ale koleno, ve kterém ji před hodinou silně píchlo a velmi jí bolí, nijak na to nereagovala a mlela si svou se svalem. Nakonec uběhly dva měsíce a tchýně jde na operaci s prasklým meniskem. Paní doktorka je zcela nekompetentní osoba!

Umístění: Ordinace Naražený kotník

Přišli jsme dnes na pohotovost - úrazová ambulance na fifejdách, protože jsem si pravděpodobně udělala neco s kotníkem. Doktorka mi necitlivě ohýbala s kotníkem a řekla mi, že ne každá modřina musí být vážné zranění.

Naprosto necitlivý a nekompetentní lékař. Dcera tři roky si rozsekla obočí,nejenom že jsme čekali než ucxela převážně,což dle mého názoru nebylo tak akutni,ale hned při vstupu jsme dostali vynadano,proč jedeme k nim,když hornickou máme blíže. A kdyz jsem se ozvala tak pryproc na ni kricim. Už dlouho jsem nepotkala tak arogantního člověka a doufám,že už nepotkam,dlouho jsem ji rozdychavala. Empatie na bodu mrazu,tito lidé ve zdravotnictví nemají co dělat.

Dobrý den tak paní lékařka není už ve formě jelikož jsem spadla na schodech a nemohla jsem pohnout rukou jela jsem do nemocnice a tam jsem dostala zrovna tuto paní a mužu jen říct po rentgenu mě dala šátek na ruku abych ji měla v klidu,ale tři dny neskutečné bolesti jsem si zajela zpět do nemocnice tentokrát na ortopedii a tam mi řekl pan doktor že mám zlomený ramenní kloub a dal mi to do ortézy a nechápal jak to paní doktorka mohla na rentgenu přehlédnout a dát mi jen šátek, budu to řešit stížností u primáře měly by se vyvodit důsledky!!! Podle mého tam nemá co dělat.

Taktéž máme s touto "lékařkou" děsivou zkušenost. Dnes kontrola a vytažení stehů na trojnásobně zlomené ruce mé dcery, operované před 10dny. Paní "doktorka" jí rukou začla naprosto necitlivě lomcovat, vůbec se nechovala, jako by byla zlomená. Když začala dcera plakat, POCHOPITELNĚ ji to velmi bolelo, začala na ni řvát, že ona je tady doktor, autorita a ať se podle toho chová, Když jsem ji slušně upozornila, že snad i ona by se mohla chovat poněkud empatičtějí, vyjela arogantně i po mně. Vůbec nechápu, proč takový člověk vykonává tuto profesi - a když tady čtu tu spoustu shodných negativních komentářů, není mi jasné, jak to, že to nemocnice ignoruje a s touto "lékařkou" se nerozloučí.Já si každopádně budu stěžovat, protože závěr celého "odborného ošetření" této paní byl takový, že udělali dceři špatně dlahu, kterou jsme jeli vzápětí sundat a udělat novou do Fakultní nemocnice. Fifejdy a tato "citlivá odbornice" opravdu nikdy více!!!