Praktický lékař stomatolog
Slavníkovců 5, Ostrava

K této paní zubařce chodím od dětství a bohužel jsem naprosto nespokojená. Mé zuby nejsou ok, samozřejmě, že na tom mám velký podíl viny, ale paní zubařka jim rozhodně nepřidala. Kvůli dvěma špatným předním zubům mě donutila obrousit na můstek další čtyři zuby. Přičemž pro jeden můstek mi do zbytku zubu vložila nástavec, tento můstek vydržel tak rok, než se poprvé zlomil (jedla jsem obyčejný rohlík). To byla ochotná mi jej ještě spravit. Když se tak stalo podruhé (ne, nekousala jsem kamení, měla jsem úplně obyčejný sex, tudíž jsem nekousala vůbec), odmítla opravu s tím, že mi všechny zuby vytrhla - ano, dva z nich byly původně naprosto v pořádku. Druhý můstek drží, ale bohužel zaplnit kanálky pod korunkou se jí nepovedlo. Když jsem měla první zánět nad můstkem, bez jakéhokoli umrtvení mi rozřízla dásně nad můstkem a nacpala mi tam dren. Ani mě neupozornila, co bude dělat. Byla jsem v takovém šoku, že ani nevím, jakým způsobem jsem se dostala ten den od ní domů. Bohužel se toto řešení ukázalo jako dočasné. Nyní jsem již třetí den v nemocnici. Podle chirurga se jedná o naprosto nekvalitní práci, ze tří zubů v můstku má kanálek zaplněn jen jeden a tudíž se záněty budou nadále vracet. Vzhledem k tomu, že při posledním zánětu mi paní zubařka dělala rentgen, musela toto vidět a vědět. A vážně je zázrak, dostat u této zubařky lokální umrtvení. Nedoporučuji.

Chodím k paní doktorce již 15 let a jsem velice spokojena jak s její profesní, tak i lidskou stránkou. Provedla mi výborně trhání osmiček v lokálním umrtvení, nasadila protézu za nenarostlé 2-ky (a ta drží už 14 let) a stará se o můj chrup s laskavou péčí. Od té doby, co chodím k ní se zubařů nebojím. A zuby mám jak perličky :-)

Rozhodně tuto zubařku nedoporučuji ! Před rokem jsem se k této paní dostala a nyní toho lituji. Když jsem k ní přišla poprvé, měla jsem kousek odlomeného zubu. Stěžovala jsem si na bolest a upozorňovala jsem ji, že jsem před pár lety měla zánět zubní dřeně a že se mi to možná vrátilo. Nejdříve mi zub zaplombovala a až poté mě poslala na rentgen z kterého zjistila, že tam opravdu zánět je a na který reagovala slovy "to se vstřebá, přijďte, kdyby vás to bolelo více"... Před čtyřmi dny jsem u ní byla opět s odlomeným zubem. Vrtala mi až do dásně, bez umrtvení a při kontrole ostatních zubů mi řekla, že je to v pořádku. Po pár dnech neskutečné bolesti způsobené zánětem jsem musela navštívit pohotovost, kde mi zpod dásně paní zubařka vytáhla kus amalgamu, následně mi řekla, že mám asi 7 kazů a divila se, že je první zubařka, která mi píchla umrtvení při zákroku.

Paní doktorka používá velmi zastaralé způsoby léčby, po vytržení zubu jsem do dvou dnů musela navštívit pohotovost, lokální znecitlivění při čištění kanálků není podle ní potřeba. Po návštěvě jiného zubního lékaře, mám snad v každém zubu kaz. Nedoporučuji!!!

Chidím k paní doktorce mnoho let a nedám na ni dopustit.Je skvělá v přístupu k pacientovi, v práci s našimi zoubečky.
Přeji ji hodně sil , aby s námi ještě dlouho vydržela.

Je to nejlepší zubní lékařka jakou jsem kdy poznala a že jsem jich měla.Kéž by měli všichni lékaři takový přístup k práci a k pacientům.Je prostě skvělá.

Paní doktorku znám již mnoho let a nedám na ni dopustit.Chodí k ní celá naše rodina a vždy je příjemná a hlavně lidská.Já starý strašpytel u ní ztrácím svůj panický strach ze zubařů...PANÍ DOKTORKO děkuji,že jste!!!

Paní zubařka je skvělá,nejlepší!Chodim k ní se svým synem od jeho tří let ,kdy spadl a všechny přední zuby musely pryč.Velice ji obdivuji ,jak je trpělivá na malé dětičky,vždy ochotná a hlavně ,vždy se snaží nás vzít ten den,když malého bolel zub.Dneska je synovi už 12 let a strach ze zubaře nemá,díky ní.Kéž by v Ostravě bylo víc takových profiku a fajn lidiček!"nejlepší je být nejlepší"B.Clinton...tak hodně zdravíčka paní doktorko přeje Martínek Pospíšek

Paní Chudobovou mohu vřele doporučit každému, který má strach ze zubaře. Je velmi příjemná, včetně sestřičky a ví jak se chovat ke člověku který málem omdlévá při pohledu na zubařské křeslo. Vždy mě seznámí s tím co a jak bude dělat, jak bude postupovat. Při samotném zákroku komentuje co dělá, co mě ještě čeká.. Neměnila bych, už se konečně nebojím zubaře. Ivana.

Jsem spokojená už 20 let, mohu jen doporučit.