Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Jsme velice spokojeni s jeho přístupem. Je vstřícný,milý, vyhoví a vždy nám pomohl. Doktor Miro je skvělý doktor který poradí a pomůže.

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Čekání v irdinaci mezi nemocnými ns razitko je děsný 8h čekání šílenost, hrůza, děs.. To přeci takhle fungovat nejde, má mít jeden den pro lidi ohledně vypisu dokumentace

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Nech je aky je ale keď som prišla vždy počúval a aj pomohol a keď bolo treba tak poslal aj na odbornú ambulanciu.Je to o prístupe doktor a pacient.

Tak tento doktor to je fakt pripad sam o sobe.Kdyz jsem se prestehoval do Pardubic doporucila mi ho pritelkyne ktera u neho je take zaregistrovana.Musim rict ze pokazde kdyz jsem u neho byl nikdy me neposlechl,nevysetril.Co se týká jeho sestry tak horsi pristup k pacientum jsem opravdu nikdy nikde nevidel=neztraceli by se karty.A co se tyce cekarny neuskodilo by poridit si poradova cisla kvuli predbihani lidi a co se tyce lidi kteri k nemu chodi samej nemakačenko ktery si chodi pouze pro neschopenky (vetsinou se jedna o tmavsi neprispusobive obcany).Nastesti uz mam jineho praktickeho lekare a je to jako nebe a dudy,uplne jinej lepsi pristup.

Pan doktor se neda nazvat ani doktorem. Predepisovat kazdymu kdo chce plno tramalu za penize, psat za penize kontrolky... o lecbe bezne nemoci nevi nic... posilam lekarske komore tucny seznam neopravnenych receptu, tramalu, kontrolek, upkatku.... uz me stvete asi pet let, pomahate nicit zivoty lidem zneuzivanim opioidu... lekar ma pomahat-ne nicit zdravi, nema se zivit na uplatcich...

zkušenosti s panem doktorem mirem mám malé, pouze mi potvrdil vstupní prohlídku do zaměstnání, ale jeho činnost nemůžu nazvat doktorskou. člověk který vyžaduje peníze dřív než udělá jakoukoli službu nevytváří dobrý dojem. jeho rádobyvtipné poznámky a naprosto automatický a nevědomý přístup k pacientovi, rutinní procedura, kterou odbyde za pár minut s razítkem a podpisem já nemůžu nazvat přístupem lékaře. pokud je s ním někdo spokojený, žehnám jeho volbě, ale já bych si ho za svého osobního lékaře nevybral, toť vše.

Vážení, pan DOKTOR MIRO je opravdu velmi dobrý lékař a kdo tvrdí opak je lhář. Je to lékař, který je dobrý po stránce lidské i odborné. Nechápu, jak mu tady může někdo nadávat a ještě víc nechápu, že jsou mezi nimi cizinci. Nemám nic proti cizincům, já sám jsem odcestoval z ČR do jiné země, ale v žádném případě jsem si nedovolil hanit tam někoho či někoho urážet. Tento vrchol hulvátství si dovolí jen cizinci, Slováci nevyjímaje, kteří jdou do ČR, protože občané ČR jsou známí tím, že si nechají vše líbit. Kdyby si to cizinec dovolil v jiné vyspělejší zemi, tak se zlou by se potázal. Pokud chci někde žít a odstěhuji se tam, tak jsem rád, že tam být mohu a nehaním z té země nikoho, a pokud už mám tu potřebu, tak alespoň nehaním lékaře, učitele a jiné lidi, kteří pomáhají obyvatelstvu. Panu doktoru Mirovi by jste měli být vděčni, že vás jako cizince vůbec vzal do evidence pacientů. Já sám jsem studoval v zahraničí, kde jsem získal doktorské vzdělání, nikoliv v medicíně, a musím o panu doktoru Mirovi říct, že je to výjimečný člověk, který by měl být příkladem. Doktor, který píše kontrolky svým pacientům je doktorem správným. Naopak, kdyby je nepsal, tak dělá něco špatně. A pokud mezi těmi pacienty jsou lidé, kteří pocházejí z nižších vrstev obyvatelstva, tak i těch se to týká. Dr. Miro má mnohaletou praxi a často díky této praxi dokáže velmi dobře odhadnout nemoc. Dr. Miro, ač má na stole někdy nepořádek, má výborné vzdělání a výbornou paměť, držím mu palce, aby závist občanů nezvítězila.

Je neuvěřitelné, co zde píšete na MUDr. Mira za lži.. Vy jste snad nikdy nebyli u jiného lékaře ? Od 18-ti let jsem měl 4 lékaře a o mnohých mám přehled přímo přes známé, či přítelkyně, ne jako vy z doslechu přes 10 lidí a mohu vám jednoznačně říci, že 70% obvodních lékařů, ženy převažují, jsou naprostí diletanti se kterými bych něchtěl řešit ani Ibalgin.. I když primitivům s IQ pod 90b. může vadit rozumný lékař, se kterým se dá mluvit a chtějí někoho, kdo je povede, jako ovce na porážku..
Vy tam jdete už s předsudkem, cože jste o MUDr. Mirovi slyšeli, potom v ordinaci mezi 15-ti lidmi je jeden cikán, chvíli musíte čekat a už je pro vás špatný, nesnáším nespravedlnost a nechci být vulgární, protože takové lži vůči velmi dobrému lékaři, který dělal dokonce primaře na infekčním odd. jsou vyloženě odporné..
Například, když jste ve stresu, nemůžete spát a promluvíte si o tom MUDr. Mirem, tak vám ten Lexaurin napíše, ale omezená obvodní lékařka z polabinské polikliniky, nebudu jmenovat, vám sdělí, že je to proti jejímu přesvědčení a že máte třeba cvičit jógu tj. .."a chcípněte si třeba", to je diletanství, nejhrubšího zrna..
Znovu - Kdo chce inteligentního lékaře se který se dá mluvit a společně dojdete k řešení, volte MUDr: Mira, kdo je hloupá ovce a neví o medicíně a lécích naprosto nic, běžte třeba k MUDr. Toužimské, ta je omezená dostatečně, přeji vám hodně pevné nervy...

Já mohu říci toto : pokud chcete kontrolku - doporučuji, pokud chcete léky na to co nemáte - doporučuji, ale pokud jste nemocní - najděte si opravdového doktora.

Byla jsem zde poprvé a taky naposled, potom, co se dělo, než jsem měla vstoupit do ordinace jsem raději odešla...nejenže jsem čekala přes tři hodiny,protože přišlo spoustu pacientů a a rovnou bez čekání vrazili dovnitř za doktorem, ale byla jsem svědkem,jak se drze a neomaleně sestra chová k pacientům, málem mi spadla brada..dokonce jedné pacientce vynadala,jak to, že neví, jak se čte správně její vlastní příjmení a přede všemi ji poučovala ,jak má správně příště svoje příjmení vyslovovat. Nepomohlo ani to,že se paní bránila,že takto se její příjmení nevyslovuje...bylo to trapné...a to nemluvím o smradu a špíně,co tam byl...prostě nikdy jsem horší ordinaci nezažila,divím se, že tam vůbec někdo chodí..