Zdeňka Štěpánka 2811/37, Most

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Až když jsem začal chodit k paní doktorce Michálkové, tak jsem se přestal bát zubaře. Je velice příjemná, hodná, milá (dokonce se s ní vždycky zasměji) a komunikuje dopředu o všech zákrocích s pacientem, upozorní tak na bolestivost. Při jedné z prvních návštěv vás provede správným čistěním zubů. Nedoporučuje nesmyslné zubní pasty, aby měla provize od farmaceutických společností. Má moderní vybavení. Je tak obtížné se k ní dostat a na volný termín se čeká většinou delší dobu. Na závěr chci říct, že paní doktorka Michálková je jedním z nejlepších doktorů, se kterým jsem se setkal.

S paní zubařkou jsem maximálně spokojená.Je hrozně moc šikovná,milí přístup.Prostě jen samá chvála.Paní zubařku mohu jen a jen doporučit.Z mé strany maximální spokojenost.I mé dcery se nebojí zubaře a chodí rádi a pravidelně na kontoly.A sestřička také milá.Tak že jen doporučuji:)))))))

Velmi vstřícná, ochotná a šikovná. Bohužel tomu odpovídají objednací termíny, ale v případě problémů paní doktorka pomůže ihned. Rozhodně chválím a doporučuji.

Velmi ochotná lékařka, trpělivá při vysvětlování a pečlivá při zákrocích. Chodíme k ní celá rodina i rodina mé sestry. Mohu jí jen doporučit..:-)

vše vysvětlí než dojde k zákroku, a to se mi na ní líbí.

Paní doktorka je velmi milá a příjemná, za to její zdravotní sestra je někdy děsně protivná a nepříjemná.

Paní zubařka je skvělá,vše vysvětlí, poradí,doporučí,je ochotná a milá. Když jdu k ní na kontrolu,tak se nebojím,jako jsem se kdysi bála,když jsem chodila k bývalé zubařce. Jsem moc a moc spokojená

Paní doktorka je výborná jak odborně tak i lidsky. Její přístup k pacientům je
skutečně vynikající. Celý rodinný klan její odbornost a lidský přístup k pacientům obdivuje.
Dobrou atmosféru v ordinaci doplňuje zdravotní sestra svým příjemným přístupem
k pacientům.

K paní doktorce chodíme už řadu let,jseme s ní moc spokojeni,je nejen odborník ,ale je i velice milá ,stejně tak vynikající je sestřička.Moc děkujeme.

Paní zubařka je nejlepší,je milá příjemná a trpělivá.Ale paní sestřička by mohla být příjemější..:)Jinak chválím a doporučuji