Adresa

FYZIOklinika s.r.o.
Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Praha

FYZIOklinika s.r.o.

Ostatní služby


Praha

FYZIOklinika s.r.o.Praha

FYZIOklinika s.r.o.Praha

FYZIOklinika s.r.o.Praha

FYZIOklinika s.r.o.Praha

FYZIOklinika s.r.o.Praha

FYZIOklinika s.r.o.Praha

FYZIOklinika s.r.o.Praha

FYZIOklinika s.r.o.

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Potíže s pohybovým aparátem

Specializace

  • fyzioterapeut
  • ortopedie
  • rehabilitační a fyzikální medicína

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Přidávám se k pochvale od ostatních - z lehce bolestivého zákroku rázovou vlnou se stala příjemně strávená hodina, během které jsem se dozvěděl všechno podstatné, dostal jsem perfektní rady a vše probíhalo v uvolněné atmosféře. A navíc mi zákrok pomohl. Rozhodně paní magistru mohu doporučit.

Mgr. Iva Bílková

Pane Malý, velice děkuji za tak pěknou pochvalu. Jsem ráda že Vám fokusovaná rázová vlna zabrala během 2 návštěv. Přeji pevné zdraví, Iva Bílková

P
Ověřený profil

Magistra Bílková mi pomohla z problémů s páteří. Je sympatická, ochotná, trpělivá a profesionální :)

Mgr. Iva Bílková

Dobrý den Pavle, Jsem ráda že Vás záda již nebolí. Přeji hodně naběhaných kilometrů. Krásný den, Iva Bílková

M
Ověřený profil

Přiznám se, že s takovým pozitivním přístupem jako jsem zažila u paní magistry Bílkové jsem se ještě nikde nesetkala. Takže ještě moc děkuji a určitě se opět v budoucnu objevím.

Mgr. Iva Bílková

Paní Kulhánková, velice děkuji za pochvalu. Velmi si toho Vážím. Přeji pevné zdraví v budoucnu. Iva Bílková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den , mám problém s ramenem, dělal jsem bojové sporty a nejspíš jsem špatně spadl. Jedná se nejspíš o Musculus supraspinatus (sval nadhřebenový). Už je to asi půl roku co jsem se to snažil posílit, nebo protáhnout cvičením v posilovně (nejde o nějak velkou bolest, spíše otravnou) cvičit se s tím poměrně dá, jen je to už delší doba a nic se nelepší, už jsem byl na rentgenu a nic nezjistili, nerad bych šel na operaci, ale pokud tu bude jiná alternativa, rád ji přijmu. Mohu požádat o nějaké rady? Kam bych s tím měl zajít a jestli nevíte o nějaké kvalitnější nemocnici ( slyšel jsem o vojenské v Plzni, nebo Praze, už si nepamatuju). Děkuju za pochopení.

Dobrý den,
na stránkách FYZIOkliniky, v sekci Bolí mě, můžete najít cviky na Vámi zmiňovanou oblast. Pokud by cviky ani po pravidelném opakování nepomohly k odstranění bolesti a nepříjemný pocit by stále přetrvával, doporučuji Vám na vyhojení ramene kombinaci fyzioterapie a aplikace fokusované rázové vlny. U nás se tato služba nazývá Fokus ALL-Inclusive.

Mgr. Iva Bílková

Zdravím, v sobotu mě začala pobolívat, bez zjevné příčiny, práva noha. Bolest začala jakoby v lýtku (nepříjemný tlak, pnutí lehké mravenčení až k prstům), pak mě začala bolet oblast kotníku. Nohu mám lehce nateklou až po koleno. V pondělí jsem šla ke své obvodní lékařce, řekla, že se jedná o propadlou klenbu nohy, doporučila mě k ortopedovi a řekla mi ať si při bolesti vezmu ibalgin. Bolest přetrvává i přes prášky, otok také. Objednaná jsem za 3 měsíce. Chtěla bych se tedy zeptat, zda je u propadlé klenby, normální taková bolest a otok? Vím že příznaky napovídají trochu trombóze, nerada bych něco podcenila. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, na propadlou klenbu můžete vyzkoušet cviky na stránkách naší FYZIOkliniky. Cviky naleznete v sekci Bolí mě - chodidlo - aktivace podélné a příčné klenby chodidla. Také doporučuji co nejčastěji chodit naboso.
Na zmírnění otoku doporučuji cvičení podpořit lymfodrenáží dolních končetin.
Pokud by bolesti i po pravidelném cvičení přetrvávaly, doporučuji Vám vyšetření profesionálním fyzioterapeutem s diagnostikou Vašich obtíží.

Mgr. Iva Bílková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.