Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

• potíže s pohybovým aparátem

Přidávám se k pochvale od ostatních - z lehce bolestivého zákroku rázovou vlnou se stala příjemně strávená hodina, během které jsem se dozvěděl všechno podstatné, dostal jsem perfektní rady a vše probíhalo v uvolněné atmosféře. A navíc mi zákrok pomohl. Rozhodně paní magistru mohu doporučit.

Mgr. Iva Bílková

Pane Malý, velice děkuji za tak pěknou pochvalu. Jsem ráda že Vám fokusovaná rázová vlna zabrala během 2 návštěv. Přeji pevné zdraví, Iva Bílková

Magistra Bílková mi pomohla z problémů s páteří. Je sympatická, ochotná, trpělivá a profesionální :)

Mgr. Iva Bílková

Dobrý den Pavle, Jsem ráda že Vás záda již nebolí. Přeji hodně naběhaných kilometrů. Krásný den, Iva Bílková

Přiznám se, že s takovým pozitivním přístupem jako jsem zažila u paní magistry Bílkové jsem se ještě nikde nesetkala. Takže ještě moc děkuji a určitě se opět v budoucnu objevím.

Mgr. Iva Bílková

Paní Kulhánková, velice děkuji za pochvalu. Velmi si toho Vážím. Přeji pevné zdraví v budoucnu. Iva Bílková

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,

doporučuji Vám vyzkoušet cviky, které naleznete na stránkách FYZIOkliniky v sekci návody na cvičení - bolí mě - bedra a kříž.
    Pokud by bolest přetrvávala i přes správně provedené cviky na bolavou oblast, doporučuji nechat se vyšetřit fyzioterapeutickým odborníkem.

FYZIOklinika

Dobrý den,
    doporučuji Vám vyzkoušet cviky na bolavé rameno, které můžete najít na stránkách FYZIOkliniky v sekci Návody na cvičení - Bolí mě - Rameno.
    Najdete tam jak cviky první pomoci pro bolavé rameno, tak cviky na úlevu od bolesti s pomocí druhé osoby.
    Pokud by obtíže i při pravidelném cvičení nadále přetrvávaly, doporučuji Vám vyhledat fyzioterapeutickou pomoc, případně se k nám objednat na 1.konzultaci s aplikací fokusované rázové vlny do místa největší bolesti.

• potíže s pohybovým aparátem

• fyzioterapeut
  • ortopedie
  • rehabilitační a fyzikální medicína