Adresa

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Léčené nemoci

 • potíže s pohybovým aparátem

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
3 názory

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Ověřeny pacient

Přidávám se k pochvale od ostatních - z lehce bolestivého zákroku rázovou vlnou se stala příjemně strávená hodina, během které jsem se dozvěděl všechno podstatné, dostal jsem perfektní rady a vše probíhalo v uvolněné atmosféře. A navíc mi zákrok pomohl. Rozhodně paní magistru mohu doporučit.

Mgr. Iva Bílková

Pane Malý, velice děkuji za tak pěknou pochvalu. Jsem ráda že Vám fokusovaná rázová vlna zabrala během 2 návštěv. Přeji pevné zdraví, Iva Bílková


P
Ověřeny pacient

Magistra Bílková mi pomohla z problémů s páteří. Je sympatická, ochotná, trpělivá a profesionální :)

Mgr. Iva Bílková

Dobrý den Pavle, Jsem ráda že Vás záda již nebolí. Přeji hodně naběhaných kilometrů. Krásný den, Iva Bílková


M
Ověřeny pacient

Přiznám se, že s takovým pozitivním přístupem jako jsem zažila u paní magistry Bílkové jsem se ještě nikde nesetkala. Takže ještě moc děkuji a určitě se opět v budoucnu objevím.

Mgr. Iva Bílková

Paní Kulhánková, velice děkuji za pochvalu. Velmi si toho Vážím. Přeji pevné zdraví v budoucnu. Iva Bílková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den, před dvěma měsíci mě postupně začala bolet záda v oblasti levé lopatky a při nádechu to práskalo (celkem dost.. každých 30 sekund..) Praktický doktor mi řekl jen, abych víc cvičil, tak jsem cvičil. Bolest se stupňovala, až jsem se jednu noc nemohl hýbat vůbec, otekla mi krční páteř a levou ruku, hlavu i záda jsem MUSEL mít v rovině, jinak jsem doslova brečel bolestí (bolest ustoupila až po 6 hodinách, usnul jsem až ráno...) Poté jsem našel vyhlášeného neurologa, který mě křupnul a bolest zmizela. Prý jsem měl skřípnutí mezi 1-3 žebrem. Nyní chodím na rehabilitace, cvičím, ale i když lopatka už nebolí, začíná mi zase při větším nádechu křupat někde v zádech a tentokrát mám bolesti v dolní oblasti zad, například při oblékání ponožek či bot ve stoje, bolest a omezenost předklonění.. je mi 24 let a operaci jsem žádnou neprodělal. Můžete mi někdo poradit, co by to tedy mohlo být? Je to jen doznění toho, že jsem měl 2 měsíce skřípnutí? Stačil by nějaký doplněk stravy nebo lékařské vyšetření přímo nějakého odborníka? Předem děkuji.

  Dobrý den,

  doporučuji Vám vyzkoušet cviky, které naleznete na stránkách FYZIOkliniky v sekci návody na cvičení - bolí mě - bedra a kříž.
  Pokud by bolest přetrvávala i přes správně provedené cviky na bolavou oblast, doporučuji nechat se vyšetřit fyzioterapeutickým odborníkem.

  FYZIOklinika

  Mgr. Iva Bílková

 • Dobrý den, už pár měsíců mě bolí rameno, dělám bojové sporty a nejspíš se mi to stalo tam. Nemám ho zlomený ani vykloubený, jen mě bolí při extrémních pohybech ( protahování), ale v obyčejných situacích ho téměř necítím. Zkusil jsem ho protáhnout v posilovně a na pár dní bolest odezněla, ale pak se vrátila. Zajímalo by mě o co by se mohlo jednat a jestli by byla nějaká možnost protahování masáží apod. Nerad bych šel kvůli tomu na operaci.

  Dobrý den,
  doporučuji Vám vyzkoušet cviky na bolavé rameno, které můžete najít na stránkách FYZIOkliniky v sekci Návody na cvičení - Bolí mě - Rameno.
  Najdete tam jak cviky první pomoci pro bolavé rameno, tak cviky na úlevu od bolesti s pomocí druhé osoby.
  Pokud by obtíže i při pravidelném cvičení nadále přetrvávaly, doporučuji Vám vyhledat fyzioterapeutickou pomoc, případně se k nám objednat na 1.konzultaci s aplikací fokusované rázové vlny do místa největší bolesti.

  Mgr. Iva Bílková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Léčené nemoci

 • potíže s pohybovým aparátem

Specializace

 • fyzioterapeut
 • ortopedie
 • rehabilitační a fyzikální medicína