Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

 • potíže s pohybovým aparátem

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
3 názory

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Ověřeny pacient

Přidávám se k pochvale od ostatních - z lehce bolestivého zákroku rázovou vlnou se stala příjemně strávená hodina, během které jsem se dozvěděl všechno podstatné, dostal jsem perfektní rady a vše probíhalo v uvolněné atmosféře. A navíc mi zákrok pomohl. Rozhodně paní magistru mohu doporučit.

Mgr. Iva Bílková

Pane Malý, velice děkuji za tak pěknou pochvalu. Jsem ráda že Vám fokusovaná rázová vlna zabrala během 2 návštěv. Přeji pevné zdraví, Iva Bílková


P
Ověřeny pacient

Magistra Bílková mi pomohla z problémů s páteří. Je sympatická, ochotná, trpělivá a profesionální :)

Mgr. Iva Bílková

Dobrý den Pavle, Jsem ráda že Vás záda již nebolí. Přeji hodně naběhaných kilometrů. Krásný den, Iva Bílková


M
Ověřeny pacient

Přiznám se, že s takovým pozitivním přístupem jako jsem zažila u paní magistry Bílkové jsem se ještě nikde nesetkala. Takže ještě moc děkuji a určitě se opět v budoucnu objevím.

Mgr. Iva Bílková

Paní Kulhánková, velice děkuji za pochvalu. Velmi si toho Vážím. Přeji pevné zdraví v budoucnu. Iva Bílková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den , mám problém s ramenem, dělal jsem bojové sporty a nejspíš jsem špatně spadl. Jedná se nejspíš o Musculus supraspinatus (sval nadhřebenový). Už je to asi půl roku co jsem se to snažil posílit, nebo protáhnout cvičením v posilovně (nejde o nějak velkou bolest, spíše otravnou) cvičit se s tím poměrně dá, jen je to už delší doba a nic se nelepší, už jsem byl na rentgenu a nic nezjistili, nerad bych šel na operaci, ale pokud tu bude jiná alternativa, rád ji přijmu. Mohu požádat o nějaké rady? Kam bych s tím měl zajít a jestli nevíte o nějaké kvalitnější nemocnici ( slyšel jsem o vojenské v Plzni, nebo Praze, už si nepamatuju). Děkuju za pochopení.

  Dobrý den,
  na stránkách FYZIOkliniky, v sekci Bolí mě, můžete najít cviky na Vámi zmiňovanou oblast. Pokud by cviky ani po pravidelném opakování nepomohly k odstranění bolesti a nepříjemný pocit by stále přetrvával, doporučuji Vám na vyhojení ramene kombinaci fyzioterapie a aplikace fokusované rázové vlny. U nás se tato služba nazývá Fokus ALL-Inclusive.

  Mgr. Iva Bílková

 • Zdravím, v sobotu mě začala pobolívat, bez zjevné příčiny, práva noha. Bolest začala jakoby v lýtku (nepříjemný tlak, pnutí lehké mravenčení až k prstům), pak mě začala bolet oblast kotníku. Nohu mám lehce nateklou až po koleno. V pondělí jsem šla ke své obvodní lékařce, řekla, že se jedná o propadlou klenbu nohy, doporučila mě k ortopedovi a řekla mi ať si při bolesti vezmu ibalgin. Bolest přetrvává i přes prášky, otok také. Objednaná jsem za 3 měsíce. Chtěla bych se tedy zeptat, zda je u propadlé klenby, normální taková bolest a otok? Vím že příznaky napovídají trochu trombóze, nerada bych něco podcenila. Předem děkuji za odpověď.

  Dobrý den, na propadlou klenbu můžete vyzkoušet cviky na stránkách naší FYZIOkliniky. Cviky naleznete v sekci Bolí mě - chodidlo - aktivace podélné a příčné klenby chodidla. Také doporučuji co nejčastěji chodit naboso.
  Na zmírnění otoku doporučuji cvičení podpořit lymfodrenáží dolních končetin.
  Pokud by bolesti i po pravidelném cvičení přetrvávaly, doporučuji Vám vyšetření profesionálním fyzioterapeutem s diagnostikou Vašich obtíží.

  Mgr. Iva Bílková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Léčené nemoci

 • potíže s pohybovým aparátem

Specializace

 • fyzioterapeut
 • ortopedie
 • rehabilitační a fyzikální medicína