Praktický lékař stomatolog
Dr. Maye 686/5, Ostrava

K paní doktorce jsem se dostala před lety i se svými dětmi na doporučení jedné zdravotní sestry.Je to vynikající zubní lékařka s výborným přístupem k malým dětem, včetně velmi milé a hodné a vstřícné sestry.Nemohu jinak,než doporučit jistě všem...

K paní doktorce jsme chodili před mnoha lety, vždy byla velmi milá, hodná, pečlivá a dle mého názoru se snažila udělat maximum pro spokojenost pacienta. Pak "nám" odešla na mateřskou a pak změnila ordinaci. I přesto že už nebere, mohla bych poprosit, jestli by mi někdo mohl napsat na paní doktorku aktuální kontakt ? Pátrala jsem všude možně, ale zatím marně. Děkuji.

Sympatická žena, milá, popovídá si s pacientem, vše vysvětlí, ohleduplná. Znecitlivění i u plomby (domluveno) :) Člověk jen pololeží a odpočívá. K dětem suprová. Doporučuji, ale už nebere :D

Velice kvalitní stomatolog s velice vstřícným a příjemným přístupem k pacientům a moderně vybavenou ordinací.

Je opravdu vynikající, jak odborně, tak osobně.

Tohle je prostě člověk na svém místě.Úžasná,úžasná,úžasná!!!!!!

Mám to štěstí, že navštěvuji p. doktorku, už delší dobu a nic se neubralo na profesionalitě a její empatií. Je to perfektní :-)

Doporučuji, nejlepší paní zubařka s sestřičkou :-)M

Dobrý den,jsem pacientem paní doktorky už několik let a musím říci,že lepší lékařku jsem nikdy neměl.V ordinaci je velmi milé a příjemné prostředí a vždy mě přivítá usměv lekařky i sestřičky.Jsem naprosto spokojený a mohu jen doporučit.

Jsem pacientem paní doktorky a musím podotknout,že tak vynikajcí práci a perfektní výkon umí málo kdo. Zásluha patří jak paní doktorce ,tak i setřičce.