Doporučení internisté s Oborová zdravotní pojišťovna Jablonné v Podještědí

• Internista, Diabetolog

„Nejlepší lékař s jakým jsem se kdy setkala.

Dlouhá 99, Jablonné v Podještědí Mapa

Odborný lékař diabetolog

Purkyňova 1849, Česká Lípa Mapa

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

• „Výborný lékař,skvělý přístup. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Dvořákova 385, Nový Bor Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Moje původní doktorka mě na stížnosti, že mě bolí klouby, hlavně zápěstí, řekla, abych přišla až zhubnu 10 kg. Paní doktorka Pavlová mě vzala za zápěstí, řekla, že tam je zánět objednala mě na revmatologii, jen to lítalo. Jsem s ní velice spokojená. Více

generála Svobody 372, Hrádek nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Plicní lékař

„Doporučuji - profesionalita, lidsky přístup a prostě dobrý lékař a člověk na svém místě. A myslím, že stejný názor budou sdílet i další pacienti... . Více

Poštovní 2060, Varnsdorf Mapa

poliklinika Varnsdorf

• „Nenechte se pomýlit jejím psacím strojem. Je člověk na svém místě, který si zaslouží hlubokou poklonu.

Dlouhá 99, Jablonné v Podještědí Mapa

28. října 3004, Česká Lípa Mapa

Lázeňská 858, Nový Bor Mapa

Odborný lékař internista a kardiolog

• „Byla jsem na vyšetření koloskopie,paní doktorka i sestřička byli moc příjemné Zákrok byl v pohodě. Doporučuji .

Odborný interní lékař+gastroenterolog

• Internista, Praktický lékař

„Naprostý souhlas. Měla jsem s panem doktorem velmi dobrou zkušenost. Psal se sice rok 1995, ale pamatuji si to stále. Pan doktor sloužil na pohotovosti, byly vánoční svátky, ale stavil se pokaždé, když měl výjezd, aby zkontroloval můj zdravotní stav, ač jsem ho nevolala. ???????? Více

Jiráskova 4, Rumburk Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Velmi zkušená a příjemná doktorka, citlivá, pomůže a poradí s dalším pokračováním léčby. Pacient je na prvním místě, sleduje jeho průběžný zdravotní stav a reaguje na případné změny. Spokojenost s profesionálním přístupem. Sestřička je rovněž skvělá. Více

Purkyňova 1849, Česká Lípa Mapa

Odborný lékař internista a diabetolog

• Internista, Plicní lékař

„Lékařka opravdu na svém místě, skvělá a velice příjemná. Mohu jen doporučit jen takových lékařů více. Děkuji vám paní doktorko . Více

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, Oddělení PNE

• „Moc hodný lékař, lidský přístup, profesionál.

Revoluční 164, Radíč Mapa

Interní a nefrologická ordinace

• Internista, Gastroenterolog

„Velmi dobrý chápavý přístup, profesionální zhodnocení diagnozy, paní doktorka je odbornice na svém místě, spolupracuje s pacientem. Děkuji Netík Luubomír Česká Lípa Více

Purkyňova 1849, Česká Lípa Mapa

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

• „skvělá ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

• Internista, Plicní lékař

„Byla jsem hospitalizována v léčebně měsíc. S lidským přístupem pana doktora jsem byla spokojena. Každý problém a postup mi ochotně vysvětlil a nakonec určil a vyřešil mé dlouhodobé zdravotní potíže. Byl ochotný se mnou diskutovat i na laické úrovni. . Přeji do Martinova Údolí spoustu spokojených a pokud možno vyléčených pacientů. Více

Martinovo Údolí 532/1, Cvikov Mapa

Ordborný plicní lékař

• „Paní doktorku můžu vřele doporučit. Je velice zodpovědná, komunikativní a sympatická. Jsem u ní už 10 let a jedinkrát na mě byla nepříjemná a to zcela zaslouženě, kdy jsem se vykašlala na brání předepsaných léků a měla špatné výsledky. To ale rozhodně beru jako bod plus pro paní doktorku za starostlivost. Více

Švermova 144, Děkov Mapa

Interní a endokrinologická ambulance

• „Je to velice ochotná doktorka jsem s ní velmi spokojená .

Odborný lékař internista

• „Jojo mam problemy ze slabostmi a zavratemi a pani doktorka mi zjistila od ceho to mam a to jiz jeste pred tim jsem absolvovala radu vysetreni a mudr kde si nevedeli rady a tady mi to zjistili palec nahoru Více

Komenského 358, Cvikov Mapa

Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o.

• Internista, Otorinolaryngolo… Více

„Musím mu poděkovat za vysokou odbornou kvalitu a péči, jeho velice slušný a lidský přístup, mohu ho všem vřele doporučit Více

Dvořákova 385, Nový Bor Mapa

Odborný lékař otorinolaryngolog