Praktický lékař pro dospělé
generála Svobody 372, Hrádek nad Nisou

Moje původní doktorka mě na stížnosti, že mě bolí klouby, hlavně zápěstí, řekla, abych přišla až zhubnu 10 kg. Paní doktorka Pavlová mě vzala za zápěstí, řekla, že tam je zánět objednala mě na revmatologii, jen to lítalo. Jsem s ní velice spokojená.

Paní doktorka je člověk na svém místě, jsem naprosto spokojená. Hned pozná kde je problém. A protože nechodím k lékaři s každou rýmou , dá se přežít i to sezení v čekárně.

Schopná, rázná, přímočará. Jsem velmi spokojená.

S paní dr.jsem spokojen - pokud člověk není vyloženě hypochondr, tak se velmi stará. Důležitá je rovněž komunikace - pokud potřebujete něco vysvětlit- není problém.
Antibiotika na vše? Naopak - ty mi bývají předepsány opravdu v krajních případech - mnohem častěji to jsou obyčejné prášky (sám o Atb. příliš nestojím).

Ordinační doba a čekání - každé vyšetření zabere určitý čas - v průměru tam jsem osobně tak 10 minut, mezi tím paní doktorka vyřídí obvykle (v průměru) jeden až dva hovory. Občas mám pocit, že by potřebovala dalšího člověka jen na vyřízování tel. hovorů - tak se nedivte, že to tak dlouho trvá. Když tam sedíte/ležíte, tak čas utíká mnohem rychleji, než když čekáte.

Sem tam paní dr. vyrážela k akutním případům mimo ordinaci ... kdo si nevšiml, tak remcal, že to trvá tak dlouho ...

Pokud nechcete čekat, jděte jinam ... třeba v Brně je tzv. "průmyslová ordinace" - několik lékařů, otvírací doba od 7 do 19 (nevím přesně), pokaždé narazíte na jiného doktora ... tam to lítá jak na běžícím pásu ... ale počkáte si také ... nicméně je to na lístky a přes recepci ... viděli jste Mr.Beana s konvičkou? :-D

Pravda, nedodržuje pracovní dobu,hlavně po ránu.Jinak je v ordinaci i do 15:00 hod.A když nám opravdu něco je, tak se o nás postará a zblázní i celou nemocnici.Objednává nás k odborníkům sama a když je potřeba, tak se o nás postará se všim všudy!!!

Já jsem velmi spokojena. Paní doktorka stihne všechny aktivity a ještě jí zbyde čas na ordinaci.Čekací doba mi vůbec nevadí.

Doktorka Pavlová je správný člověk na správném místě. Rozumí svému oboru a když něco neví, neváhá se poradit s dalším odborníkem. Nikdy Vás neodmítne, pokud nejste zrovna simulant, který její péče neustále zneužívá.Má velkou trpělivost s těmi, kteří jsou ze své nemoci rozhození, vše vysvětlí, poradí, zařídí. Dokáže být i rázná, pozná, komu více pomůže vlídnost, nebo na koho více platí tvrdší přístup.Je to prostě prima doktorka.

Je hrozně fajn ženská.

Je nejlepší... poradí kdykoli.. nezná výraz "teď nejsem ve službě"..
A že si na ni musí pacienti počkat?? Ukažte mi zdravotní zařízení kde se čekat nemusí, pokud vás nevezou s houkačkou a o to jistě nikdo nestojí... Možná s tou houkačkou jede právě ona a nemá zrovna čas předepsat vám kapičky na kašlíček na které tak nedočkavě v čekárně čekáte... Možná byla její noční služba ne zrovna procházkou v růžové zahradě.. a ráno, po službě, cestou do své ordinace potkala na ulici někoho s bolístkem na těle nebo na duši a nedokázala mu říct.. promiňte, teď nemám čas... a tak se tak trochu zdržela.

Vynikající lékařka.Zachránila mi život. Jí stačil pohled a okamžitě tušila že je za minutu dvanáct.Od bývalé doktorky bych odešel s práškem na pocení......