Odborný lékař internista
Mánesova 69, Cvikov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Odborný lékař internista kontrola

Tuto lékařku nedoporučuji!!!!. Odradilo mě její nevhodné chování vůči pacientovi.Nejsem spokojena s vyšetřením lékařky, nebyla objektivní a byla dost nepříjemná.Její postup neodpovídá odbornému lékaři! Nedoporučuji!

Jojo mam problemy ze slabostmi a zavratemi a pani doktorka mi zjistila od ceho to mam a to jiz jeste pred tim jsem absolvovala radu vysetreni a mudr kde si nevedeli rady a tady mi to zjistili palec nahoru

výborná a zodpovědná lékařka.Šárka Fryčová

Výborná doktorka i sestřička.Díky jejich profesionálnímu a rychlému zásahu jim vděčím za život!!!

Vysoká profesionalita,empatie vůči pacientům,příjemné vystupování a "pohlazení duše" při každé návštěvě je zde samozřejmostí.Jen tak dál, paní doktorko.
Vaše také pacientka.L

Profesionalita, vysoká odbornost,empatický přístup, pohlazení duše. Můžeme si jen přát více takových lékařů.

Výborná lékařka

Výborná lékařka, vyšetření provádí odpovědně, každému pacientovi se věnuje s velkou péčí. Nikdy nespěchá, vyslechne, je příjemná. Pacient si nepřipadá jako na běžícím páse.