Ordborný plicní lékař
Martinovo Údolí 532/1, Cvikov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Byla jsem hospitalizována v léčebně měsíc. S lidským přístupem pana doktora jsem byla spokojena. Každý problém a postup mi ochotně vysvětlil a nakonec určil a vyřešil mé dlouhodobé zdravotní potíže. Byl ochotný se mnou diskutovat i na laické úrovni. . Přeji do Martinova Údolí spoustu spokojených a pokud možno vyléčených pacientů.

Dobrý den,v části měsíce března a dubna 2011 jsem byl hospitalizován v plicní léčebně v Martinově Údolí ve Cvikově,kde byl mým ošetřujícím lékařem MUDr.Martin Hadrava.Myslím si,že jsem byl po zdravotní stránce ošetřován s osobním přístupem lékař - pacient.Nemám žádné výtky k postupu,které mohu jako laicky pacient vyjádřit.Závěr je ten,že jsem byl uzdraven.Nemohu se nezmínit i o zdravotních sestrách a personálu,který pracovaly bezchybně.Děkuji.

Úžasný lékař ,specialista s lidským přístupem