Odborný lékař internista
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

skvělá

Vynikající člověk i odbornice.Lisdská a velká pohodářka.Jsem rád že mohu být právě u ní.

Kolegyně,nejspolehlivější,péče o pacienty výborná.Bohužel jediný odborník vopbnoru,proto pro pacienty delší čekání

MUDr Vyhnálková spoléhá na to, že pacienti nemají možnost volby jiného lékaře, a tak v její ordinaci vládne organizační chaos. Sestra má binec ve svých záznamech a objednávkách pacientů, ale zjevně jí to nevadí a je v pohodě. Čekárna prakticky neexistuje, pouze pár rozvrzaných židlí na chodbě bez snahy zútulnit či zpříjemnit pacientům prostory, kde musí čekat mnohdy i polovinu dne.Obě dámy jsou opravdu v pohodě, ale pacient je zde až na posledním místě. Proč se snažit, když pacientů je dost. Sháním jiného odborníka.

Úžasná, milá, trpělivá p. doktorka, specialista ve svém oboru v celém okrese..Sestřička je také moc fajn, komunikativní, nekonfliktní, veselá, prostě k nim chodím moc ráda, je tam skvělá atmosféra a pohoda. Děkuji za Váš přístup k pacientům děvčata...jen tak dál...