Odborný interní lékař+gastroenterolog
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Odborný interní lékař+gastroenterolog Jiný

Paní doktorka moc příjemná, sestřička také.Hodně jsem se bála ,ale sestřička mě uklidnila a dala jsem vyšetření bez uspání.Dekuji

Umístění: Odborný interní lékař+gastroenterolog Jiný

Arogantní nepříjemný personál. Při kolonoskopickém vyšetření mi nebyl podám #### i když to zprávy píší. Zákrok byl tak velmi bolestivý. Otřesný zážitek!

Umístění: Odborný interní lékař+gastroenterolog Jiný

Ne každý lékař dokáže tak rychle rozptýlit obavy už během prvního vyšetření (4.5.) jako p. doktorka.
Je přímá, empatická, doporučí nejrychlejší cestu k uzdravení. Jedním slovem - příjemná.

Umístění: Odborný interní lékař+gastroenterolog Jiný

Byla jsem na vyšetření koloskopie,paní doktorka i sestřička byli moc příjemné Zákrok byl v pohodě. Doporučuji .

Umístění: Odborný interní lékař+gastroenterolog Jiný

Vůbec jsem nebyl upozorněn že zákrok můze být tak bolestivý(kolonoskopie).Na letáčku který dostanete k přečtení je to popsáno jako lehce nepohodlné ale opak byl pravdou. Přestože jsem dostal nějakou injekci (asi placebo) byl to pro mne ten nejhorší zážitek v mém životě bez možnosti obrany. Nejhorší na tom asi je si svou zkušenost nenechám jen pro sebe což může odradit potencionální pacienty. Jinak přijetí se mi dostalo dobré a včasné .Po zákroku jenom nashledanou a další prosím. Takže příště, pokud nějaké nastane, pouze s uspáním.

Umístění: Odborný interní lékař+gastroenterolog Jiný

Byl jsem u paní doktorky poprvé a více mě tam neuvidí. Byl jsem na konoloskopii,bolest i při podání injekce. Přístup špatný od paní doktorky tak od sestřičky. Nechápu jak ji někdo může doporučovat. Půl hodiny vyšetření, půl hodiny hrůzy. Tuto doktorku už nikdy. Rozhodně nedoporučuji!!!

Umístění: Odborný interní lékař+gastroenterolog Jiný

K paní doktorce chodím pár let, podstoupila jsem jak vyšetření žaludku, tak i vyšetření střev. Přístup sestřičky i paní doktorky je profesionální a hlavně lidský. Jsou obě úžasné. Doporučuji

Paní doktorka je profík na svém místě,hlavně v ní je lidství,které mnoha lékařům schází.je báječný člověk.
Vždy ochotná ,milá,vstřícná a od paní doktorky se odvíjí i povaha sestřičky-obě úžasné bytosti.
Pacientka Alena

Já jsem taky s paní doktorkou velice moc spokojená,jen mám ted problém,měla jsem u ní už být před měsícem,ale bohužel jsem nastoupila do práce,tak mi v práci nechtějí dát dovolenou a k sestřicce se nemůžu dovolat,nevíte jak jinak se obědnat??

K paní doktorce jsem byla poslána z důvodů potíží svou obvoďačkou, dr. Moravíkovou, s jejím přístupem jsem byla velmi spokojená. Vše vysvětlila, v čem je problém, jak jej řešit atd. Navíc sestřička je úžasná :-)