Klinická psychologie
Brdičkova 1878, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Výborný doktor, opravdu dokáže pomoci!

k paní doktorce chodíme s dítětem několik let a o jejích profesních kvalitách nemám nejmenších pochyb

skvělá lékařka,která umí pomoci.Profesionál na svém místě. Moc děkuji

Vřele doporučuji. Velice nás uklidnilo setkání s ní. Vysvětlila nám, že se vlastně nic tak hrozného neděje, a že projevy adolescence naší dcery jsou ještě v normě a dost typické a byla schopna i úspěšně předvídat další vývoj.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, dekuji za odpoved. Ano,stoluje s nami od mala. Ja jim téměř vše, manžel též, nevybirame si. Ve školce se malinko "rozjedl",tzn.ze do sveho jidelnicku přidal cca 3 další jidlra. Co jedí jeho kamarádi nebo mladsi sourozenec mu je jedrmo, on rekne,ze to neochutna. Nejsme schopni do nej dostat potraviny,ktere nejí ani nikdy neochutnal. Veškeré ovoce, zeleninu, pomazanky, vejce, a spoustu dalších.

Nevím, co navrhovala kolegyně, já bych doporučila odvrátit od této problematiky pozornost celé rodiny co nejvíce dokážete, zůstat zatím u jídel, která zvládá.
A po nějaké době - bude určena jistě současnou situací - opravdu vyhledat dětského psychologa, nejen dotazem, ale osobním kontaktem v ordinaci a pomalu to začít rozplétat.
Ingrid Strobachová, dětský psycholog

PhDr. Ingrid Strobachová