Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Bělení domácí • 4 000 Kč

Bělení - domácí s quick startem • 4 350 Kč

Dentální hygiena - děti do 14 let • 780 Kč +14 Více

Dentální hygiena - Tereza Paďour - dospělí • 1 480 Kč

Dentání hygiena - víkend • 1 780 Kč

Instruktáž domácí dentální hygieny

Dobrý den, ráda bych Vám představila novou kolegyni, která se se mnou bude střídat v mojí ordinaci od ledna 2020. Slečna se jmenuje Tereza Paďour. St...

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bělení domácí

4 000 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

Instruktáž domácí dentální hygieny

Kontrola hygieny

Lokální fluoridace zubů

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Odstranění zubního kamene, plaku

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

1 480 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

1 780 Kč

Pískování (air flow)

Vyšetření dutiny ústní

Vyšetření krvácivosti dásní

Výběr vhodných pomůcek

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

Profesionalni pristup, peclive a hlavne zcela bezbolestne osetreni v prijemnem prostredi, k pani hygienistce je radost chodit.

Velmi profesionální přístup, milé jednání, bezbolestné, určitě se do ordinace zase vrátím. Mohu všem doporučit.

O

Jako vždy skvělá. Velmi kvalitní a detailní péče s vysokou mírou profesionality a zájmu o pacienta. Vše lze zkonzultovat a proaktivní rady jsou velmi cenné.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Paní Dušková je velice sympatická mladá dáma. Všechno vysvětlí, ukáže a poradí. Určitě jsem tam nebyla naposled. Ráda se tam zase ukážu. Ať už v rámci kontroly či bělení. :-)

Perfektní hygienistka, šetrná, pečlivá, edukativní, motivační. Jednoznačně velká spokojenost a doporučení.

Pani Dušková byla moc milá, pečlivá a vše detailně vysvětlila. Nadstandartni ošetření. Mohu jen doporučit :).

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Vyšetření dutiny ústní

Velice dobrá komunikace při ošetření, jasné a srozumitelné vysvětlení problému a jak to napravit. Pečlivost. Odstranění problému citlivosti na studené nápoje.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena - děti do 14 let

Dentální hygiena osmileté slečny, všechno bez chybičky, vše krásně vysvětleno, zoubky jako perličky. Jsme moc spokojeni a určitě přijdeme znivu.

Super přístup k pacientovi, určitě doporučuji, mladá paní příjemná, vše vysvětlila, určitě budu věrný pacient.

Velice přátelský a zároveň profesionální přístup. Zuby mám krásně vyčištěné a všechno mi bylo srozumitelně vysvětleno a ukázáno.

Ing. Kateřina Dušková

Dobrý den, moc děkuji za hezké hodnocení a budu se těšit na Vaši příští návštěvu - už s rovnátky :-)

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Znalost jazyků

Angličtina