Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Bělení domácí • 4 000 Kč

Bělení - domácí s quick startem • 4 350 Kč

Dentální hygiena - Tereza Paďour - dospělí • 1 480 Kč +14 Více

Dentální hygiena - Tereza Paďour - děti do 14 let • 780 Kč

Dentání hygiena - víkend • 1 780 Kč

Instruktáž domácí dentální hygieny

Dobrý den, ráda bych Vám představila novou kolegyni, která se se mnou bude střídat v mojí ordinaci od ledna 2020. Slečna se jmenuje Tereza Paďour. St...

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Bělení domácí

4 000 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

Instruktáž domácí dentální hygieny

Kontrola hygieny

Lokální fluoridace zubů

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Odstranění zubního kamene, plaku

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

1 480 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

Pískování (air flow)

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

1 780 Kč

Vyšetření dutiny ústní

Vyšetření krvácivosti dásní

Výběr vhodných pomůcek

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena - Tereza Paďour - děti do 14 let

Paní doktorka je profesionální vše vysvětlí poradí skvělý přístup i komunikace pokaždé odcházím moc spokojená

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena - Tereza Paďour - dospělí

Vše proběhlo v naprostém pořádku, paní Tereza byla příjemná, vše vysvětlila a bolest nebyla tak velká jak jsem čekala, určitě přijdu znovu

Byl jsem u ní poprvé. Byla milá, vše řádně vysvětlila a mým zubům se věnovala svědomitě. Jsem velmi spokojen.

Můžu jenom doporučit....Super pečlivý přístup,všechno vysvětleno a pani dentalni hygienistka moc sympatická a příjemná .

Maximální spokojenost s kvalitou a lidským přístupem. Před každým krokem mi bylo vše hezky vysvětleno. Doporučil bych a přijdu zase.

Hůř se v budově a na 4.p. ordinace hledá. Vyšetření super. Syn se bál, ale pani doktorka mu vše vysvětlila, ukázala a měl i signál kdyby něco bolelo.

Naprostá spokojenost. Tereza byla milá, komunikativní, pracovala citlivě a výsledek byl skvělý. Velká pochvala a doporučuji i všem ostatním, kteří se třeba ještě nerozhodli a váhají :-) Není třeba mít obavy.

Vse v poradku, profesionalni hygiena, pekna ordinace. Pani Tereza je velmi prijemna. Dekuji a ostatnim doporucuji.

S paní hygienistkou Terezkou Paďour jsem byla velice spokojená. Oceňuji profesionální a lidský přístup. - ZLATÉ RUČIČKY - .... :-) Perfektně, citlivě a precizně odvedená práce. Děkuji a těším se na další návštěvu.

Paní doktorka je velmi profesionální, podrobně vysvětlila dceři, jak pečovat o zuby, dentální hygiena byla velmi příjemná a účinná.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

Ing. Kateřina Dušková

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Znalost jazyků

Angličtina