Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Dobrý den, ráda bych Vám představila novou kolegyni, která se se mnou bude střídat v mojí ordinaci od ledna 2020. Slečna se jmenuje Tereza Paďour. St...

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 500 Kč

980 Kč

980 Kč

1 500 Kč

1 800 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Pečlivost a naprosto bezbolestné ošetření, dostatečné vysvětlení techniky čištění zubů, profesionální přístup v pohodové atmosféře. Z návštěvy jsem nadšen a paní Kateřinu mohu všem vřele doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Paní hygienika je velice příjemná a citlivá, všechny úkoly předem vysvětluje, hezky zařízená ordinace .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Paní Kateřina je úžasná, ošetřila mou jedenáctiletou dceru, která byla naprosto nadšená. Bezbolestně, vše vysvětlila, zuby vypadají krásně.Super! To je poprvé, kdy se dcera těší na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Doporucuji,skvela pece ,bezbolestne ,vše dokonale vysvětleno ,vřelý přístup ,určitě budu pravidelnou klientkou .opravdu doporucuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Pečlivost, jemnost, dostatečné vysvětlení, názorná ukázka správného čištění. Jsem velmi spokojená a ráda se vracím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Profesionalni pristup, peclive a hlavne zcela bezbolestne osetreni v prijemnem prostredi, k pani hygienistce je radost chodit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Velmi profesionální přístup, milé jednání, bezbolestné, určitě se do ordinace zase vrátím. Mohu všem doporučit.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Jako vždy skvělá. Velmi kvalitní a detailní péče s vysokou mírou profesionality a zájmu o pacienta. Vše lze zkonzultovat a proaktivní rady jsou velmi cenné.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Paní Dušková je velice sympatická mladá dáma. Všechno vysvětlí, ukáže a poradí. Určitě jsem tam nebyla naposled. Ráda se tam zase ukážu. Ať už v rámci kontroly či bělení. :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Perfektní hygienistka, šetrná, pečlivá, edukativní, motivační. Jednoznačně velká spokojenost a doporučení.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

Ing. Kateřina Dušková

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Znalost jazyků

Angličtina