Zubní ordinace
Karlova 11, Plzeň

Po negativní zkušenosti s předešlým zubařem jsem měla trochu obavy, ale nebylo se čeho bát. Pan doktor je opravdu profesionál. Má příjemné vystupování, vše vám podrobně vysvětlí a narozdíl od zubaře, u kterého jsem byla předtím, rozezná kaz od plomby. Sestřička je taky moc příjemná. Jsem moc spokojená.

Dobry den,
musim s politováním rict, ze hygiena v ordinaci je otresna - špína, prach, vlasy na podlaze, olepený nábytek, nanosy pravchu, zatuchlá čekárna a o WC snad ani nemluvim.
Tento obrázek odradí nejednoho pacienta, me urcite a divim se, ze pan doktor nema obavu z provedeni steru???
Profesionalovi by se toto stat nemelo, situace je obdobna, ne-li horsi po 5 navstevacch...
Pani na uklid nebo vymenit personal!

Nedá mi nereagovat na odpověď paní či slečny Čadkové...
Měla byste patrně pro úplnost uvést, že Vy ve zmíněné ordinaci pracujete již dlouhá léta jako zdravotní sestra, že...???To jen, aby byla Vaše reakce uvedena do řádného kontextu.
Kde je Vaše objektivita a profesní čest?
Místo abyste se zamyslela nad názory, že není na Vašem pracovišti řádná hygiena, stavíte se podvodně do role pouze další pacientky a obhajujete prazvláštními výmluvami svoje pochybení...
Hrůza, buďte trochu sebekritická a nemlžte-neovlivňujte!!!

Vážená paní R., zaprvé bych chtěl říct, že pan doktor je profík a jeho sestřička to samé, je správná, ikdyž někdy trochu mírně řečeno hubatá, ale vždy mi vyšla vstříc, když jsem potřeboval. Pan doktor je někdy trochu morous, ale nikdy jsem s ním neměl sebemenší problém. Před nedávnem jsem ho navštívil, akorát sestřička luxovala čekárnu, a to za provozu, mezitím odbíhala k telefonu a i do druhé ordinace, kterou co vím má také na starost. Takže lidičky než si budete stěžovat a psát takovéto negativismy, tak přemýšlejte, jestli i vy máte vše stoprocentní. Kdyby nebyl pan doktor spokojen se svojí sestrou, dávno by ji vyměnil. Chodím k němu už přes 10 let a tato sestřička už u něj dělala, takže je asi spolehlivá. Pokud jde o WC, já problém nevidím, jestli je znečištěné nebo třeba s ukradeným toaletním papírem či mýdlem nebo ručníkem, je to vizitka pouze nás pacientů, pochybuju, že sestřička má čas to po každém chodit kontrolovat. Takže za mě ? Vřele doporučuju tuto ordinaci, pan doktor ví, co dělá

Zlatý ručičky...

Po první návštěvě sem spokojená, je pravda, že mezi lékařem a sestrou vládné lehké napětí, ale kdo má vždy dobrou náladu, že. Jinak byl lékař příjemný, vše vysvětlil a doporučil další postup.

Dobrej, ale drahej.

super doktor, vyvynuta sestra, proste prima

Spokojenost, profesionalita a 100% péče. Navic je pan doktor vždycky vtipnej a veselej.

Super doktor, jen manzelku k nemu nerad posilam, rika, ze je to pohlednej chlap.

Naprosto nejlepší. Už nikdy žádného jiného:-)