Ord. praktického lékaře stomatologa
Topolová 1234, Most

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

K pani doktorce chodim uz od zakladni skoly a chodim k ni rada. Resily jsme rovnatka, plomby, cisteni kanalku, vytrhavani zubu, beleni zubu.. Vse perfektni. Pani Hubkova taktez skvela. Nikdy neni problem s objednanim.

Měla jsem tuto zubařku jako záskok za vynikající paní doktorku Kulovanou. K doktorce Nerušilové už nikdy. Prodělala jsem čištění kanálků, zub stále bolel, byl mi ponechán otevřený. Pokud by bolel i za 2 týdny na další prohlídce, chtěla ho paní doktoprka trhat. Našla jsem si jinou paní zubařku, která zub pořádně zrengenovala, pročistila a zanadávala si, jak může nechat někdo otevřený zub - tím jsem o něj mohla opravdu přijít a trhat ho prý už vůbec ne. Už druhý den po návštěvě nové zubařky jsem nevěděla co to bolest je. Paní zubařka Nerušilová byla nepříjemná, ironická, pokud jsem měla jakýkoli dotaz či žádost. Než řešit příčinu bolesti zubu, piplat se s pacientem, raději mu ho vytrhnout a mít od něj klid. Špatnou zkušenost má i moje mamka - nepříjemnost, neochota paní "zubařky".

Velmi pečlivá, ochotá a profesionální

Paní doktorka své profesi rozumí, je příjemná a má i dobrou sestřičku. Mé zuby se snaží dát dohromady bez jakýchkoliv středověkých metod a je vidět, že ví co dělá. A to vždy během relativně krátké doby. Škoda, že takové odborníky pojišťovny nedoceňují jak by měly. Můžete být všichni rádi, že máme zdravotnictví jaké máme - jinde by takový doktor i sestra byli k nezaplacení. Paní doktorce moc děkuji a doporučuji všem ostatním.

Pro mou rodinu je paní doktorka Nerušilová tou nejlepší a tak jí mohu jen doporučit.

Velmi skromná, ochotná a výborná zubařka

Chodím k paní doktorce už několik let co jsem se přistěhoval do Mostu.To co nešlo jiným doktorům vyřešila bez trhání zubů.Jiný doktoři se ani nezajímaly jestli to jde opravit, hned trhat a to jsem byl mladý.Je to doktorka na svém místě.Více takových doktorek a doktorů.

Paní doktorka je mírumilovná a o zoubky se mi dobře stará.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená, přišla jsem k ní s velmi špatným stavem zubů a s velkou trpělivostí mi je dala dohromady. Pak jsem si nechala dělat i korunky - skvělá práce.

paní doktorka mi zaplombovala zdravý zub.Zaplat pánbů že už k ní nechodím.