Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

1 600 Kč

Od 6 100 Kč

1 200 Kč

1 950 Kč

Dentální centrum Podkovka

Jako dentální hygienistka pracuji od roku 2018. Dentální hygiena je moje vášeň a nadšení se snažím předat i všem svým klientům. Mým cílem je bezbolest...

Ceny ZnamyLekar.cz

• dentální hygiena

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Profesionalita, podrobné vysvětlení a přátelska atmosfera. Doporucuju.

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Profesionální přístup, nemám připomínek. Čekárna s klimatizací, žádné čekání, samotná hygiena bez problému.

Bc. Helena Kubovová, DiS.

Dobrý den, děkuji Vám za kladnou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl u nás spokojen. Přeji hezký den, Helena Kykalová

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Velmi sympatická dentální hygienistka, vše podrobně vysvětlí, ukáže a doporučí postupné malé změny ke zlepšení. Za sebe určitě velmi doporučuji! :)

Bc. Helena Kubovová, DiS.

Dobrý den, mnohokrát děkuji za vlídná slova. Těším se na další návštěvu :)

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Velmi profesionální, bezbolestná a pečlivě provedená dentální hygiena sympatickou odbornicí na svém místě.

Bc. Helena Kubovová, DiS.

Děkuji za kladnou zpětnou vazbu :)

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Dentální hygienu u slečny Kykalové mohu jen a jen doporučit. Ošetření provedla velmi precizně, citlivě a v průběhu zjišťovala, zda je vše v pořádku. Rovněž mi názorně ukázala správnou techniku čištění a s ochotou zodpověděla všechny mé dotazy - a že jich bylo :) moc ráda ji navštívím i příště!

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Zuby vyčištěny a ještě jsem dostala velmi názorný tip, jak lépe čistit svépomocí

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Nejlepsi dentalni hygiena, kterou jsem kdy absolvoval…asi netreba dodavat neco dalsiho.

Bc. Helena Kubovová, DiS.

Dobrý den, děkuji Vám mnohokrát, jsem ráda, že jste byl spokojen.

Umístění: Dentální centrum Podkovka

K paní Helence Kykalové chodíme s partnerem už od r. 2018 a vždy jsme spokojeni. Podrobně mi vysvětlila čištění zubů, když jsem nosila fixní rovnátka a zajišťuje nám i domácí bělení. Vždy provede pečlivé vyšetření stavu dásní, odstraní manuálně zubní kámen a pomocí air-flow i pigmentové skvrnky. Partnerovi pomohla při zánětu dásní a naučila ho správnou techniku čištění.
Vždy ochotně vysvětlí, jaké úkony bude dělat a proč. Respektuje naše přání a požadavky. Je milá a empatická. Určitě vřele doporučuji dentální hygienu u Heleny Kykalové.

Bc. Helena Kubovová, DiS.

Dobré odpoledne, mnohokrát děkuji za vstřícná slova :). a těším se na vaši další návštěvu :)

Sympatická, zkušená, ochotná pomoci, poradit, vše vysvětlí podrobně, případné otázky zodpoví

Umístění: Dentální centrum Podkovka

S paní Helenou Kykalovou jsem byla velice spokojená. Je milá, ochotná, profesionální a snaží se pacientům vyjít vstříc :-)