Praktický lékař pro dospělé
Br. Veverkových 2874, Karviná

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Bývalý pacient

Paní doktorka s hlavou na svém místě. V životě mi nejen pomohla jako lékařka, ale i jako člověk. Moc si jí vážím a sestřičky p. Mileny také. Odstěhovala jsem se, ale hodně ovlivnily můj život. Moc jim oběma za vše velké díky. Viktorová

Jsem naprosto spokojen! Stal se mi závažný pracovní úraz na šachtě a díky profesionální práci p. Havlíčkove budu brzy vyléčen. Mužů jen doporučit! A lepší sestru jako je p. Milena jsem ještě nepoznal, je ochotná, pomůže, poradí. Ondřej Garai

Lidi,kteří tady očerňují doktorku Havlíčkovou,ať se trochu nad sebou zamyslí.Pokud jim nevyhovuje,ať jdou k jinému lékaři a navíc jsou zbabělí,protože se neumí ani podepsat.Já jsem u doktorky 20 let a jsem s ní velmi spokojen,a proto jí držím palce.Jozef Peťko

paní doktorky se trošku bojím ale i přesto k ní chodím 20 let.Sestra Milena je ta nejlepší sestra co znám,škoda že není ona doktorkou.

Je to velmi schopná lékařka.

Zkušený praktik

Paní doktorka je neschopná,neodborná a vyšetřuje teploty od dveří,bolest hlavy a zad tak že se kroutí a ujišťuje vás že jí to bolí víc,absolutne nedoporučuji tomu kdo je nemocen!!!

Podle nápisu na dveřích je to lékařka...

Vyjde vstříc, je spolehlivá, rozumí své práci.