Praktický zubní lékař

Praktický zubní lékař
Škoda holding a.s., Hálkova, Plzeň

>30 let vzájemné důvěry lékař:pacient
vstřícnost, rychlost, kvalita

Jezdíme k paní doktorce cca 2roky do smile dental, musím říct, že péče, přístup i celkové jednání paní doktorky je skvělé. Je velmi ochotná, milá a má velmi vstřícný přístup k pacientům, než jsem k ní začala chodit, strašně jsem se bála zubaře, ne že by mě to opustilo, ale paní doktorka mě svým chováním a přístupem dokáže uklidnit a zvládám vyšetření bez velkých stresů. Celková atmosféra a přístup v jejich centru je na jedničku. Takhle kdyby fungovalo zdravotnictví všude bylo by to úplně o něčem jiném. Musím říct že ted jezdíme celá rodina k zubaři vcelku rádi.

Byla jsem v jejích ordinacích kdysi davno tenkrat se 4 letym synem..bolel ho zoubek a nase pani doktorka neordinovala.Pristup mudr Zvolankové me totalne sokoval,ze jsem nestihla rict vubec nic,Jeji chovani bylo naprosto nehorazne.Doslova nas vyhnala se slovy,ze od sesti funguje pohotovost,at si zajdeme tam.Kdyz si na to vzpomenu,jeste ´ted se mi zveda prudce adrenalin.I Kdyby byla posledni zubar na svete ,uz bych k ni nikdy nesla..NIKDY!

děs a hrůza!!!!!!!!!!!!!!

K paní doktorce Zvolánkové chodím na ošetření a preventivní prohlídky (včetně celé mé rodiny) už dlouhá léta (cca 16 let) a já osobně s ní mám ty nejlepší zkušenosti. Je známa svým lidským a ohleduplným přístupem a velkou pečlivostí. V každém případě ji mohu každému doporučit.

Špatná zubařka, dlouhé čekací doby, neošetřuje pacienty ve stanovenou dobu, a ani se neobtěžuje omluvit.Bývala dříve lepší.Když si neví rady, posílá pacienty jinam.

milá,příjemná ,pečlivá