Rokycanova 2798, Pardubice V , Pardubice
Poliklinika Rokycanova

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 4 Více

Zobrazit ostatní internistů v okolí

Hodná, laskavá, trpělivá, člověk který je na správném místě! Co dělá, dělá pro dobro člověka, chodím k ní sedm let.

Profík,spokojenost

Vynikající lékař a hlavně vynikající člověk. Když je třeba sama navrhne spolupráci a pomoc i mimo ordinační hodiny. Ona i její zdravotní sestra dokáží vytvořit klidnou a naprosto profesionální pomoc a péči o pacienty s úžasně lidským přístupem. Jsou příkladem toho, jak by to mělo vypadat ve zdravotnictví!

Mít trpělivost s tak příšerným pacientem jako jsem já, může mít jen anděl.

Jsem spokojen

Velice laskavá a ochotná paní doktorka. Perfektní přístup k pacientům, dodržuje časy objednání, žádné čekání. S její pomocí jsem zhubla 10 kg. Moc ji děkuji a všem mohu doporučit.

Paní doktorka má vynikající přístup k pacientům, je velice milá. Pracuje dle potřeby své klientely a to velice oceňuji.Je velmi pečlivá, vše vysvětlí.
Jako odbornice je jistě na svém místě.
Mám ji moc ráda a přeji hodně zdraví a štěstí.

K paní doktorce docházím už rok. Je velice ochotná, vždy si se mnou popovídá a rozebere
problémy.Vzhledem k mojí komplikované nemoci hledáme společně nejlepší řešení léčby.Vždy najde ideální datum návštěvy mezi mojí ostatní léčbou.Patří mezi mnou vybrané lékaře, kteří odvádějí vynikající práci ve svém oboru .Patří mezi ty, kteří si nedělají čárku za kus,ale snaží se pochopit pacienta jako člověka

Je to vynikající lékařka,docházíme za ní s mojí 80letou maminkou už několik let a nemůžeme proti paní doktorce říci špatné slovo.Vyšetření provádí i nad rámec nejen pracovní doby! Doporučuji!!!!

Vynikající specialista i jako diabetolog,s přehledem řeší případné nežádoucí průvodní jevy diabetu a svým jednáním a chováním vzbuzuje maximální důvěru svých pacientů.Díky