Cura Medica s.r.o., PL dosp., dom.péče
Bohumínská 2/1876, Karviná

Je velmi rázná preventivky svých pacientu bere důkladně a se všim všudy proklepne vás od shora dolů cca 30min minimum.vše řeši s nadhledem pokud je važnější problém hned se vola sanitka jsem P lékařky už asi 10 let nemam s sní žádné problémy,asi nemá ráda simulanty a otom svěčí ty negativní odpovědi.

Rozumí své práci, studuje dále a je ochotná pomoci.Že svůj i pracovní čas nějAK ORGANIZUJE je normální a mnozí klienti si zřejmě myslí, že jsou středobody světa.

Chodím k paní doktorce už několik let a jsem s ní velice spokojená. Je pravda, že je velice rázná, ale to v dnešní době člověk musí být.
Musím napsat, že se vždy chová profesionálně, a nezanedbá jakoukoliv maličkost. Naštěstí nemám žádné větší zdravotní problémy , ale po její preventivní prohlídce se cítím opravdu prohlédnutá a né že vlezu a za 2 minuty vylezu a asi je vše ok. Vždy si na mne udělá čas a má mou plnou důvěru. Doufám, že budete ordinovat ještě hodně, hodně dlouho :0)

Paní doktorka je trošku rázná,ale taky je na správném místě.Už jsem chodila k většině lékařu po Karviné,ale jen ona mi pomohla.Většinou my jiní doktoři předepsali léky a čekali co to udělá.Paní doktorka jde na to jinak a pokud nepomáhá příroda zak nasadi léky.

Paní doktorka je žena na svém místě a své práci rozumí.

Paní doktorka je sice rázná, ale vždy se snaží o pacienta dobře postarat a prověřit sebemenší podezření. Do mých 30 let nikdo nepřišel na to, že mám slabou šelest na srdci. Naštěstí vyšetření ECHO neprokázalo nic vážného, ale všimla si toho jedině paní doktorka.