MUDr.

Hana Stanovská verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Praktický lékař stomatolog

17. listopadu 1790, 708 52 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti jakéhokoliv věku

• Umístění: Praktický lékař stomatologSlužby: nespokojenost s jiným zubařem

K paní doktorce jsem přešla od jiné zubařky cca. před 10 lety. Zuby mi dala perfektně do pořádku, a že bylo co spravovat. Paní doktorka je perfektní, svoji práci odvádí na nejvyšší úrovni. Celá má rodina k ní chodí, a opravdu všichni jsme moc spokojení a jsme rádi, že ji máme s paní sestřičkou. Zubaře se bojím ale když jdu k ní, tak se vždy těším. Má moji plnou důvěru. Děkuji Markéta

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Tereza Hošková
    Tereza Hošková
    Zubař, Chirurg
    17. listopadu 1790/5, Ostrava
    Paní zubařka byla při mé návštěvě ambulance jednoduše skvělá! Má zubařka mě na stomatochirurgii poslala na extrakci… Více

Veronika Kozakovičová
    Veronika Kozakovičová
    17. listopadu 1790, Ostrava

Jan Maceček
    Jan Maceček
    17. listopadu 1790, Ostrava
    Profesionální přístup, kvalitní péče, jsem jeho pacientkou již 15 let a vždy jsem s ošetřením maximálně spokojena Více

Ivan Poledník
    Ivan Poledník
    K Myslivně 2086, Ostrava
    Pana doktora si velice vážím. Je to zkušený a mezi ostatními lékaři uznávaný profesionál. Pana doktora navštěvuji… Více

Helena Borovičková
    Helena Borovičková
    Porubská 549, Ostrava
    Jana Marie Navrátilová: rozhodně s Vámi ve všem souhlasím, lépe bych to nenapsala :-) Paní dr.Borovičkoá je… Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: Praktický lékař stomatologSlužby: nespokojenost s jiným zubařem

• B

K paní doktorce chodím už velmi dlouho a musím konstatovat,že po celou tu dobu se o můj chrup stará velmi pečlivě a já neznám bolest zubů.Kéž by to tak vydrželo.Dík patří i paní sestřičce,která s paní doktorkou tvoří sehraný tandem.Děkuji.

• A

Hezký den, už se u paní doktorky léčím řadu let a musím říct, že mne nikdy zuby nebolely. A to v mém okolí mí známí a přátelé, kteří navštevují jiné zubní lékaře si stále stěžují na bolesti zubů. K paní doktorce chodím pravidelně 1-2 x za rok a paní doktorka mi vždy najde nějaký kaz (občas si nečistím zuby) a odstraní mi jej. Vše dělá s naprostou pečlivostí, takže i zákrok mi je příjemný. Díky ní nevím, co je to bolest zubů narozdíl od ostatnícj lidí, kteří chodí k jiným zubařům. Paní doktorka je velmi talentovaná a její sestřička velmi příjemná, vždy se snaží vyjít vstříc.

• Velmi pečlivá, jinak bez připomínek. Doporučuji, ale otázkou je, zda bude ještě volné místo. :)

• Dobrý den, minulý týden jsem navštívil tuto paní doktorku na doporučení přítelkyně, která je její dlouholetou pacientkou. Ošetření na TOP urovni. Vřele doporučuji. Děkuji paní doktorce za její ochotu a vstřícnost. Petr Š.

• Jsem velmi spokojen s ošetřením i s personálem.

• Paní doktorka klade důraz na kvalitní péči a ošetření bez zbytečného vytahování peněz z kapes pacientů.

• Dobře pečuje, jemné zákroky skoro bezbolestné.

• Výborná a moc hodná paní doktorka a taky moc hodná a milá sestřička!Mohu jen doporučit!

• E

Nedoporučuji