Umístění: Praktický lékař stomatolog

Paní doktorka je naprosto perfektní. Skutečná profesionálka, k tomu velice lidská a vstřícná a paní sestřička také. S přítelkyní jsme oba velice spokojeni. Vždy se těším na další návštěvu (nikdy jsem si nemyslel, že je to v případě zubního lékaře možné).

17. listopadu 1790, Ostrava
Praktický lékař stomatolog (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 2 Více

Ošetření kořenových kanálků

Dentální hygiena

Estetická stomatologie +5 Více

Ošetření zubního kazu

Zubní vyšetření

Preventivní prohlídky

Umístění: Praktický lékař stomatolog nespokojenost s jiným zubařem

K paní doktorce jsem přešla od jiné zubařky cca. před 10 lety. Zuby mi dala perfektně do pořádku, a že bylo co spravovat. Paní doktorka je perfektní, svoji práci odvádí na nejvyšší úrovni. Celá má rodina k ní chodí, a opravdu všichni jsme moc spokojení a jsme rádi, že ji máme s paní sestřičkou. Zubaře se bojím ale když jdu k ní, tak se vždy těším. Má moji plnou důvěru. Děkuji Markéta

K paní doktorce chodím už velmi dlouho a musím konstatovat,že po celou tu dobu se o můj chrup stará velmi pečlivě a já neznám bolest zubů.Kéž by to tak vydrželo.Dík patří i paní sestřičce,která s paní doktorkou tvoří sehraný tandem.Děkuji.

Hezký den, už se u paní doktorky léčím řadu let a musím říct, že mne nikdy zuby nebolely. A to v mém okolí mí známí a přátelé, kteří navštevují jiné zubní lékaře si stále stěžují na bolesti zubů. K paní doktorce chodím pravidelně 1-2 x za rok a paní doktorka mi vždy najde nějaký kaz (občas si nečistím zuby) a odstraní mi jej. Vše dělá s naprostou pečlivostí, takže i zákrok mi je příjemný. Díky ní nevím, co je to bolest zubů narozdíl od ostatnícj lidí, kteří chodí k jiným zubařům. Paní doktorka je velmi talentovaná a její sestřička velmi příjemná, vždy se snaží vyjít vstříc.

Velmi pečlivá, jinak bez připomínek. Doporučuji, ale otázkou je, zda bude ještě volné místo. :)

Dobrý den, minulý týden jsem navštívil tuto paní doktorku na doporučení přítelkyně, která je její dlouholetou pacientkou. Ošetření na TOP urovni. Vřele doporučuji. Děkuji paní doktorce za její ochotu a vstřícnost. Petr Š.

Jsem velmi spokojen s ošetřením i s personálem.

Paní doktorka klade důraz na kvalitní péči a ošetření bez zbytečného vytahování peněz z kapes pacientů.

Dobře pečuje, jemné zákroky skoro bezbolestné.

Výborná a moc hodná paní doktorka a taky moc hodná a milá sestřička!Mohu jen doporučit!

Ošetření kořenových kanálků

Preventivní prohlídky

Keramické korunky

Endodontické konzultace

Umístění: Praktický lékař stomatolog nespokojenost s jiným zubařem

Jsem velmi spokojen s ošetřením i s personálem.

Dobře pečuje, jemné zákroky skoro bezbolestné.