MUDr.

Hana Lemanová verifiedCreated with Sketch.

Psychiatr

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • E
  Umístění: Psychiatrická ambulance

  Jsem nesmírně vděčná za setkání s paní doktorkou Lemanovou. Osobní přístup, empatie, vnímámí pacienta jako celku... To vše společně s profesionalitou přineslo úlevu, naději a cestu. Děkuji :-)

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Ivan Peška
  Ivan Peška
  Psychiatr
  Údolní 393/18, Brno
  Pan doktor je vnímavý lékař, profesionál každým coulem, který Vám chce pomoci, ale respektuje Váš názor a případný… Více

  Ivana Greplová
  Ivana Greplová
  Psychiatr
  Údolní 16, Brno
  Velmi mi pomohla děkuji ji! Více

  Dagmar Ledečová
  Dagmar Ledečová
  Psychiatr
  Žerotínovo nám. 4/6, Brno
  Můj 11 letý syn prošel tvrdou školní šikanou. S velkou pomocí paní doktorky MUDr. Ledečové se nám podařilo "přežít"… Více

  Jana Najmanová
  Jana Najmanová
  Psychiatr
  Žerotínovo náměstí 533/6, Brno
  moc hodná a skušená lékařka ráda bych ji všem doporučila vždy dobře poradí a pomůže už k ní chodíme 3 rokem a nemohu… Více

  Kristýna Drozdová
  Kristýna Drozdová
  Psychiatr, Psycholog
  Havlíčkova 34a, Jihlava

  Otázky pacientů

  Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  18 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • E
   Umístění: Psychiatrická ambulance

   Jsem nesmírně vděčná za setkání s paní doktorkou Lemanovou. Osobní přístup, empatie, vnímámí pacienta jako celku... To vše společně s profesionalitou přineslo úlevu, naději a cestu. Děkuji :-)

  • M

   Vystřídala jsem nespočet psychitrů a s žádným z nich jsem si nesedla tak, jako tady s paní doktorkou. Až zde jsem se setkala s lidským, empatickým a zároveň profesionálním přistupem. Jsem jí nesmírně vděčná za veškerou péči, kterou mi v mých těžkých chvílích věnovala. Nevím, co bych si bez paní doktorky počala. Nejlepší...

  • Nejlepší lékařka v oboru kterou znám pomohla mě velice moc s mojí depresí citlivá milá profesionální díky Beránková

  • Vděčím jí za svůj život. Je naprosto profesionální, přemýšlivá, lidská a empatická. Nikdo, kdo mne léčil před ní se jí nevyrovná. Děkuji za všechno. P. Kub.

  • J

   Moje slova nebudou stačit, ale přesto: po deset letech její péče jsem se naučila se svojí nemocí žít - tak nějak lépe, protože vím, že za mnou stojí nejen vynikající lékař, ale hlavně člověk s hlubokou empatií a laskavostí.
   Paní doktorko, skláním se před Vámi a mnohokrát Vám děkuji, Jana Sládková

  • J

   Paní doktorka je ochotna vždy pomoci, je nesmírně lidská, vnímavá, citlivá. Poslala jsem k ní už více pacientů a všichni byli spokojeni. Sama jsem k ní přišla před třemi lety ve stavu téměř kritickém, ale díky jejím odborným znalostem a přemýšlivému přístupu jsem dnes zcela bez problémů. Díky!

  • Souhlasím se všemi výše uvedenými komentáři. Moje dcera dochází k paní doktorce Lemanové už více jak 10 let a díky jejímu profesionálmínu a lidskému přístupu žije moje dcera téměř plnohodnotný život jako každý jiný zdravý člověk. Paní doktorka nám vždy dovede pomoci i ve svízelným životních situacích. Je vždy ochotná mopomoci i po telefonu. Děkuji.

  • Paní doktorka mi pomáhá už něco přes rok a s její pomocí jsem se dostal z težkých životních problému, znám mnoho lidí, ale profesionalita, přátelský přístup a pochopení řadí paní doktorku Lemanovou mezi nejlepší lidi, které jsem měl za svůj dosavadní život tu čest poznat.

  • chodila jsem k paní doktorce nekolik roku vrátila mi nazpět muj skvely užasný život..často si na ni vzpomínám neviděly jsme se už dlouho bude to 9 let ale děkovat jí budu pořád za to jak skvělá, užasná je a jak moc mi pomohla

  • K pani doktorce chodim jiz mnoho let a nemohu rici ani jedine negativum. Vyborny pristup, profesionalita, je oddana svoji praci.