Umístění: Psychiatrická ambulance

Jsem nesmírně vděčná za setkání s paní doktorkou Lemanovou. Osobní přístup, empatie, vnímámí pacienta jako celku... To vše společně s profesionalitou přineslo úlevu, naději a cestu. Děkuji :-)

Hlavní 83, Brno-střed, Brno
Psychiatrická ambulance (mapa)

Umístění: Psychiatrická ambulance

Vystřídala jsem nespočet psychitrů a s žádným z nich jsem si nesedla tak, jako tady s paní doktorkou. Až zde jsem se setkala s lidským, empatickým a zároveň profesionálním přistupem. Jsem jí nesmírně vděčná za veškerou péči, kterou mi v mých těžkých chvílích věnovala. Nevím, co bych si bez paní doktorky počala. Nejlepší...

Nejlepší lékařka v oboru kterou znám pomohla mě velice moc s mojí depresí citlivá milá profesionální díky Beránková

Vděčím jí za svůj život. Je naprosto profesionální, přemýšlivá, lidská a empatická. Nikdo, kdo mne léčil před ní se jí nevyrovná. Děkuji za všechno. P. Kub.

Moje slova nebudou stačit, ale přesto: po deset letech její péče jsem se naučila se svojí nemocí žít - tak nějak lépe, protože vím, že za mnou stojí nejen vynikající lékař, ale hlavně člověk s hlubokou empatií a laskavostí.
Paní doktorko, skláním se před Vámi a mnohokrát Vám děkuji, Jana Sládková

Paní doktorka je ochotna vždy pomoci, je nesmírně lidská, vnímavá, citlivá. Poslala jsem k ní už více pacientů a všichni byli spokojeni. Sama jsem k ní přišla před třemi lety ve stavu téměř kritickém, ale díky jejím odborným znalostem a přemýšlivému přístupu jsem dnes zcela bez problémů. Díky!

Souhlasím se všemi výše uvedenými komentáři. Moje dcera dochází k paní doktorce Lemanové už více jak 10 let a díky jejímu profesionálmínu a lidskému přístupu žije moje dcera téměř plnohodnotný život jako každý jiný zdravý člověk. Paní doktorka nám vždy dovede pomoci i ve svízelným životních situacích. Je vždy ochotná mopomoci i po telefonu. Děkuji.

Paní doktorka mi pomáhá už něco přes rok a s její pomocí jsem se dostal z težkých životních problému, znám mnoho lidí, ale profesionalita, přátelský přístup a pochopení řadí paní doktorku Lemanovou mezi nejlepší lidi, které jsem měl za svůj dosavadní život tu čest poznat.

chodila jsem k paní doktorce nekolik roku vrátila mi nazpět muj skvely užasný život..často si na ni vzpomínám neviděly jsme se už dlouho bude to 9 let ale děkovat jí budu pořád za to jak skvělá, užasná je a jak moc mi pomohla

K pani doktorce chodim jiz mnoho let a nemohu rici ani jedine negativum. Vyborny pristup, profesionalita, je oddana svoji praci.

Paní doktorko, skláním se před Vámi a mnohokrát Vám děkuji, Jana Sládková