Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hlavní 83, Brno-střed, Brno
Psychiatrická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
X
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Skvělá, empatická, vnímavá, ochotná, jedna z mála lékařů se skutečně lidským přístupem. Přála bych našemu zdravotnictví, se kterým mám velmi špatné zkušenosti, více takových lékařů! Jsem moc vděčná, že jsem v péči právě tohoto profesionála. Mám s kým porovnávat.

E
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ambulance

Jsem nesmírně vděčná za setkání s paní doktorkou Lemanovou. Osobní přístup, empatie, vnímámí pacienta jako celku... To vše společně s profesionalitou přineslo úlevu, naději a cestu. Děkuji :-)

M
Ověřeny pacient

Vystřídala jsem nespočet psychitrů a s žádným z nich jsem si nesedla tak, jako tady s paní doktorkou. Až zde jsem se setkala s lidským, empatickým a zároveň profesionálním přistupem. Jsem jí nesmírně vděčná za veškerou péči, kterou mi v mých těžkých chvílích věnovala. Nevím, co bych si bez paní doktorky počala. Nejlepší...

Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka v oboru kterou znám pomohla mě velice moc s mojí depresí citlivá milá profesionální díky Beránková

Ověřeny pacient

Vděčím jí za svůj život. Je naprosto profesionální, přemýšlivá, lidská a empatická. Nikdo, kdo mne léčil před ní se jí nevyrovná. Děkuji za všechno. P. Kub.

J
Ověřeny pacient

Moje slova nebudou stačit, ale přesto: po deset letech její péče jsem se naučila se svojí nemocí žít - tak nějak lépe, protože vím, že za mnou stojí nejen vynikající lékař, ale hlavně člověk s hlubokou empatií a laskavostí.
Paní doktorko, skláním se před Vámi a mnohokrát Vám děkuji, Jana Sládková

J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je ochotna vždy pomoci, je nesmírně lidská, vnímavá, citlivá. Poslala jsem k ní už více pacientů a všichni byli spokojeni. Sama jsem k ní přišla před třemi lety ve stavu téměř kritickém, ale díky jejím odborným znalostem a přemýšlivému přístupu jsem dnes zcela bez problémů. Díky!

Souhlasím se všemi výše uvedenými komentáři. Moje dcera dochází k paní doktorce Lemanové už více jak 10 let a díky jejímu profesionálmínu a lidskému přístupu žije moje dcera téměř plnohodnotný život jako každý jiný zdravý člověk. Paní doktorka nám vždy dovede pomoci i ve svízelným životních situacích. Je vždy ochotná mopomoci i po telefonu. Děkuji.

Paní doktorka mi pomáhá už něco přes rok a s její pomocí jsem se dostal z težkých životních problému, znám mnoho lidí, ale profesionalita, přátelský přístup a pochopení řadí paní doktorku Lemanovou mezi nejlepší lidi, které jsem měl za svůj dosavadní život tu čest poznat.

chodila jsem k paní doktorce nekolik roku vrátila mi nazpět muj skvely užasný život..často si na ni vzpomínám neviděly jsme se už dlouho bude to 9 let ale děkovat jí budu pořád za to jak skvělá, užasná je a jak moc mi pomohla

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti