Hana Hrbáčová, zubař Ostrava

MUDr. Hana Hrbáčová

Zubař

16 názorů

Uložit


Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
16 názorů

D
Ověřeny pacient

Dlouhé čekání, je problém se objednat. Nikdo nezvedá telefony. Připravte si minimálně 500, nejspíš 1000 Kč na každou návštěvu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velmi mile překvapená, po minulm lékaři máme co spravovat a dohánět, ale věřím, že vše bude OK, citlivý přístup, ochota, vstřícnost.Opravdu jsem ráda, že tam jsem i s dcerou, která díky mému exlékaři má stále panický strach otevřít pusenu, ale s kouzly, které umí paní doktorka je každá návštěva jen a jen lepší.....za mě nejlepší zubař v Ostravě!!!!!


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je jemná, milá a umí vyřešit každý problém je prostě jednička ve svém oboru.


V
Ověřeny pacient

Paní zubařka i sestřička jsou perfektní. Díky nim nemám konečně panickou hrůzu ze zubařů :oD Také jsem díky této skvělé zubařce nepřišla o zuby v těhotenství a nadále mi je spravuje tak , že už za chvíli budu úplně bez kazů a opravdu bude stačit kontrola jen 2x ročně. K dětem má úžasný přístup. Chodíme k ní celá rodina a jsme velice spokojeni.


V
Ověřeny pacient

S paní doktorkou i sestřičkou jsem naprosto spokojená :oD Odbourali můj skoro panický strach ze zubařů a hlavně mi konečně někdo opravdu zachráňuje chrup a musím říct, že jen a jen dobře. Od té doby, co navštěvuji tuto zubařku, nemám skoro žádné kazy, důležitá je i rada správného čištění, což paní zubařka vždy ochotně poradí. Dost lidí si stěžuje na dlouhou čekací dobu,když jsou objednaní na určitou hodinu, ale já jsem jen ráda, že paní dr. nic neuspěchá a raději má skluz než aby něco zanedbala. A hlavně své pacienty upozorňuje předem, že se to stává s tou čekací dobou a je jen na nás jak to vemem :o)


Opravdu jsem velmi spokojen ....


Paní doktorka a sestřička jedničkami ve svém oboru. Vždy příjemné, umí to s dětmi, jsem velmi spokojen, že jsem je našel.


Paní doktorka je velmi pečlivá, příjemná, umí to s dětmi. Horší je to se sestrou, chovala se velice odměřeně a nevstřícně, což mě mrzí. Nevím, možná jsem se strefila do její špatné nálady.


Paní zubařka i sestřička jsou opravdu nej... JSOU JEDNIČKY VE SVÉM OBORU!!!


Paní doktorka má příjemné vystupování, dovede si poradit i s "neošetřitelnými" dětmi. Doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti