Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Sadová 16/216, Dubí

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka má perfektní, profesionální a milý přístup k pacientům stejně tak jako její sestřička. Nic nepodceňují, poradí si s každým problémem.
Dozvěděli jsme se o ní přes skvělé hodnocení našich známých, v době kdy jsem byla malá a dosti nemocná.
Paní doktorka ochotně a šetrně přistoupila k léčbě mých problémů (silné astma, alergie, únava, ...) A jako jediná mi velice pomohla.

Teď ji navstevujeme opět s mým synem a v okolí mých známých neznám děti s jinou dětskou lékařkou.
Jsme všichni naprosto spokojeni s touto doktorkou a jejími metodami.

K paní doktorce jsem chodila já a sestra k ní stále chodí. Myslím, že je to ta nejlepší doktorka v okolí. Vždy byla pečlivá a ochotná. I když jsem někdy nemoc předstírala (znáte to, test z matiky atd.) vždy mě vyšetřila a pro jistotu nechala doma.
Doufám, že paní doktorka bude ještě dlouho ordinovat, protože bych k ní ráda chodila i s vlastními dětmi.

Já jsem s paní doktorkou nesmírně spokojená a neměnila bych ji za nic na světě :-).......,její přístup..,postoj v dnešní době je obdivuhodný :-).....,jsme štastná že jsme se k ní na doporučení dostaly a mohu jí jen a jen doporučit...

Pani doktorka je pecliva, vzdycky nam pomohla,poradila a nikdy nic nezanedbala.. i kdyz je obcas az moc pecliva, kdy v pripade modrinek resi, jestli neni dcerka tyrana.. musim odpovedet na jediny negativni nazor tady.. dnes uz hodne maloktera detska chodi domu!! a poddavkovane?? ja byla stastna,kdyz nam dala ty nejslabsi antibiotika ve 3mesicich a jeste mi dala letacek,jaka probiotika k tomu dokoupit,aby se male co nejmene poskodila imunita,stejne tak jako zaludek!! V zajmu kazde may by melo byt predevsim zdravy a ne se snazit do ditete cpat co nejvice klumpu!! za nas zadne sirupky apod. nebyly!! meli jsme jedny kapky na kasel a v nejhorsim penicilin!! myslim,ze vi,co dela!!

Paní doktoktorka je výborná, milá a moje děti k ní vždy chodily beze strachu. Při jakémkoliv problému nás vždy odeslala k odborníkovi. Nikdy nic nezanedbala a její plná čekárna svědčí o tom, že pacienti k ní chodí rádi.

Paní doktorka je vždy velmi milá a příjemná, vždy ochotná vyslechnout a pomoci, její léčba je vždy co nejšetrnější a nejlepší pro mé děti, domluvit se není problém. Je to člověk na svém místě, takových kdyby bylo víc...Kdo paní doktorku zná, ví moc dobře, že to co píše jakási matka je jenom snůška lží a nesmyslů.

Pro maminku ztěžovatelku-píšete, že jste přešla k jinému lékaři, ale já vím,
že chodíte stále k paní doktorce Chržové.Na vašem místě bych se za tyto lži styděla a odešla doopravdy, ne jak píšete.
Chodím k paní doktorce dlouho a nemohu potvrdit nic z vašeho příspěvku.Vždy jsem byla spokojená a můžu je jen doporučovat.

Paní doktorka je skvělá. Hodná, příjemná, poradí...Jen škoda, že už k ní nechodím, jelikož už mi je přes 18 a musím jít k lékaři pro dospělé.

Velice pečlivá dětská lékařka. Doporučuji

Paní doktorka je skvělá! Chodila jsem k ní já, moje sestra, nyní už i moje dcera. Je vždy ochotná, usměvavá a hodná. Malá se jí nebojí. Vždy skvěle poradí. Je pečlivá...myslím, že je to odborník a skvělý člověk, nejlepší pediatr kterého znám.