Praktický lékař pro dospělé
Sosnová 410, Třinec

Já jsem spokojená a jelikož už má paní doktorka i hodnou sestřičku, tak věřím, že budou spokojení i ostatní a už se nebudou muset bát toho otřesného přístupu předchozí sestry. Bohužel stále funguje systém kartiček, tedy dlouhá čekací doba bez možnosti objednání, ale u akutních případů se dá určitě domluvit.

Paní doktorka je milá, hodná, starostlivá jen myslím že by neuškodilo jít trochu s dobou. V tomto století se jen tak nevidí psát na starém psacím stroji, možná by to snad i urychlilo její práci a nemuselo se tak dlouho čekat v čekárně ale chápu že paní doktorka je ze staré školy a v jejím věku už není snadné naučit se pracovat s PC. Paní doktorku bych hodnotil jako dobrou, ale proto jakou zaměstnává "sestru" dávám hodnocení slabý, protože s takovým tvorem sem se snad nesetkal a myslím, že by ve zdravotnictví neměla co dělat.

Paní doktorka vstřícná , ochotná nemám žádné negativní připomínky. Co se týče sestry náladová , nervozní ale svou práci si plní spolehlivě

Tak jsem si přečetla hodnocení paní doktorky a její sestry. Nemůžu tomu uvěřit že pacienti mohou něco takového napsat! Je to můj lékař již několik desítek let, nemám žádné připomínky jen mohu chválit . Vždy umí jako lékař pomoci, bez připomínek i po své pracovmní době . Co se týče sestry taky nemám výhrady ani jsem se nesetkala že by se chovala při mé přítomnosti v čekárně na pacienty hrubě. To že jsou zavedena čísla nemám nic proti tomu, v nemocnici se taky zapisuje do sešitu a sestra volá podle zápisu.

Paní doktorka je velmi vstřícná, ochotná, vždy poradí a pomůže. Ani sestra není taková, jak se tady o ní píše. Ke mně se vždy chová velmi mile a nikdy jsem s ní neměla problémy. Možná by se pacienti měli zamyslet nad tím, zda nejsou příčinou jejího podrážděného chování, jak tady píšou.

Paní doktorka je skvělá,poradí,nabídne možnosti,ale sestra je velice nechutná,neochotná a nepříjemná a čekání u nich je strašné!!Pár krát jsem tam šla jen něco vyzvednout a setra mi bouchla dveřma před nosem a bylo jí jedno,že tam jsem s malým dítětem a nechala mě tam čekat až jsem se dostala na řadu!!Řekla mi,že se musím zeptat pacientů v čekárně jestli mě některý nepustí,ale všichni byli ochotní jako sestra!

Velmi milá, vstřícná lékařka. Myslím, že není prakticky nic, co by se jí dalo vytknout. Absolutní spokojenost...

Je prostě nej !!!!

Dlouhé čekání v ordinaci.Doslova katastrofa