Praktický lékař pro dospělé
Tyršova 195, Příbor

Možná, že někdo si těžko zvyká na jeho "ano, ano, ano" a osobu jako takovou, ale je to ten nejlepší praktický lékař, co se odborné stránky týče. Já byla pacientkou jiných obvodních lékařů, Ti se mi sice po slovní stránce věnovali více, ale jejich odborná stránka naprosto selhala a já zaplatila skoro životem, a o život tady přeci jde. Naštěstí jsem se dostala do výborných rukou tohoto lékaře. Jen si přeji, vzhledem k jeho věku, aby nám Pan doktor co nejdéle vydržel. Nedokáži si představit, kde bych našla takového profesionála. Pane doktore - Děkuji. PS: Pro nespokojence nezbývá než vzkázat - dnes si můžete naštěstí lékaře vybírat (před r. 90 to nešlo).

Č

Odborník na svém místě.

v klidu doktor

Chodím k tomuto doktorovi už přes 30let,ale s jeho péči nejsem vůbec spokojena :-((
Neochotný...

Velice ochotný, svědomitý a velký odborník. Moc mě i mojí mamince pomohl. Jsem bývalá zdravotní sestra a mohu jeho odbornost posoudit. S lepším odborným léřem jsem se nesetkala. PANE DOKTORE, ZE SRDCE DĚKUJI ZA VAŠI PÉČI.

Cast zivota jsem prozila v Pribore a nyni ziji v zahranici.

V Pribore o moje zdravi pecoval Dr.Chladil.
Musim ho vsem doporucit .Jeho servis mi ve svete velmi schazi.Odborníka s tak vlidnym pristupem a ochotou jsem nikde nepotkala.

Pracovitý,zkušený odborník .Specialista ve svém oboru.
S obdivuhodným přístupen k lidem.
Slušný,lidský a má vřelý vztah ke starým lidem.
Jménem celé rodiny mu patří dík.

Velmi dobrý praktický lékař,
obětavý a nesmírně ochotný.
Ošetří pacienta zcela nezjištně i mimo ordinační hodiny.

velmi svědomitý lékař.