Odborný lékař interní
Řehoře Volného 60, Příbor

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Sestřička už je nová a moc milá s profesionálním a lidským přístupem k pacientům.
Pacienti jsou však různí a někdy to s něma asi není jednoduché.

Pan doktor mi zjistil vadu srdce a poslal mě do Třince na odborné vyšetření. V Třinci mi operovali vadu srdce a nyní jsem spokojený. Sestřička Jana Šabatová se chová velmi vstřícně a dobře - jsem překvapen minulými hodnoceními. Jsem velmi spokojen s ordinací internisty - srdcaře!

Pan doktor Vozár mne nebyl nikdy schopen vysvětlit, proč mi rok zjišťuje jestli nemám štítnou žlázu. Celých 12náct měsícu aplikoval stále stejná vyšetření a testy se stejnými výsledky a neustále mne na ně chtěl posílat. Po návštěvě lékaře v Ostravě jsem zjistil, že mám přebytek jódu díky tomu, že mi pan dr. Vozár ordinoval pořád a neustále Jodid a po jednom vyšetření moči a krve, že mám špatné hodnoty štítné žlázy. Dr. Vozár po roce nezjistil nic a díky němu nemohu nic s jódem, pan doktor v Ostravě všchno zjistil co měl za pouhý týden.

Já si absolutně nemohu stěžovat.Pan doktor na mne působí velmi dobře a se sestrou nemám nejmenší problém.

Nemůžu souhlasit s kladnými hodnoceními některých pacientů. Dr. Vozár je pro mě špatný doktor, špatný diagnostik a všechny pacienty před jeho "léčením" musím varovat, pokud chtějí ve zdraví přežít.
Již před rokem byl u něj můj otec s tím, že má váhový úbytek asi 20kg, všechno ho svědí a stále zvrací. Dle pana doktora to bylo od zad, počasím atd. Po roce jeho léčení - neléčení přešel jinam a bylo najednou jasno. Tatínkovi našli nádor a díky péči tohoto doktora již nelze operovat, protože přišel POZDĚ!!!
Celý rok mu pacient nestál ani za to, aby ho poslal na pořádné odborné vyšetření, když on sám příčinu zjistit neuměl (nebo nechtěl?).
Nezbývá mi, než všechny před takovouto léčbou VAROVAT!!!!

pan doktor je super,ale ta jeho sestra-pri objednavani na predem urceny cas je nedostupna,nedokaze vyhovet,no celkove na me budi jiz roky pro svuj pristup k pacientovi dojem vevodkyne z arku,jinak to jde

Pan doktor slušný milý hodný....sestřička -katastrofa,ale zřejmě přistupuje ke každému jinak,chodíme tam oba,já i manžel...a s manželem i "laškuje!",takže milí moji,asi smůla,že nejsme k světu vypadající 30-letý muž....

No nevím pánové, s MUDr. Vozárem jsem spokojen a se sestrou nemám njmenší problém. Není to trochu i o přístupu lidi k sestře. Několikrát jsem viděl jednat pacienta tak, že bych jej i já jako nezůčastněný nejraději praštil (toho pacienta).

Doktor-odborník.Ohledně sestry souhlasím s oběma předešlými názory-neochotná,nepřístupná,není možné se s ní domluvit.

Je to dobrý lékař a jsem spokojen jen s jeho nepřistupnou sestřičkou mám výhrady.